Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarny Protest w Lublinie: Przygotowania do manifestacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2016 o 14:05 Powrót do artykułu
TW BOLEK pytany o przerywanie ciąży: "donosiłbym"
Zaloguj się, aby oddać głos
-2
"- Największy błąd w życiu" - N. McCorvey, kobieta, której sprawa sądowa doprowadziła do całkowitej legalizacji aborcji w USA
-1
Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić.
0
Niech zamykają. W pierdlu z "lezbami" można bez konsekwencji.
0
A komentujący.. Zapewne panowie.. Byli dziś w kościele? Dali zboczencom na tace? Albo..  Zamiast pisać pierdoły byście się własnymi dziećmi zajęli... O przepraszam jakie dzieci... Kara dla nich za takich ojców ....   Przecież wam już pousychały organy.. Stąd tyle jadu i nienawiści..  Bo za brudasami i chamami żadna kobieta się nie obejrzy... 
2
A kiedy będzie protest w sprawie nieludzkiego traktowania kobiet przez muzułmanów? Mówi się, że Polska to ciemnogród to w takim razie jak nazwać kraje gdzie kamieniuję czy oblewa się kwasem nieposłuszne kobiety?
-1
A to w ramach obowiązków służbowych?
0
Ludzie o ograniczonych horyzontach i żadnej wiedzy medycznej są za donoszeniem każdej ciąży. Czy gdybyście zostały zgwałcone, gdyby zgwałcono wasze matki, żony, córki też bylibyście za brakiem aborcji? Gdyby spotkała was ciąża pozamaciczna lub gdyby okazało się, że płód rozwija się np bez nerek, z solidnym wodogłowiem lub z zespołem Edwardsa dalej chcielibyście narodzin dziecka?
0
Ile kosztuje wynajem tego oratorium za godzinę? Mam nadzieję , że będzie to rozliczone.
0
To nie PiS jest inicjatorem ustawy - tak na marginesie, tak czy inaczej już widać że akcja feministek, nowoczesnych Ryśków, platformesów to wielka klapa... 
-1
" Myślę,  czuję... ". Drogie panie - nie przesadzajcie! Nie kłamcie.
0
Jaki czarny marsz? Czerwone panie maszerują. 
-2
Ludzie, czy wiecie co to zespoły Edwardsa, zespół Wolfa-Hirschhorna, zespół Patau?
0
To Centrum Kultury wspiera za takie akcje?!
0
"- Największy błąd w życiu" - N. McCorvey, kobieta, której sprawa sądowa doprowadziła do całkowitej legalizacji aborcji w USA
0
Jedź tam i zapytaj... 
0
Ciekawe o czym autorki plakatów "myślą" robiąc te tekturki.
0
"donosiłbym" - powiedział pytany o kwestie przerywania ciąży tw bolec
0
To jest właśnie ciemny lud.  Nie bez przyczyny jesteśmy polską b,  a czytając niektóre wypociny nawet c,  żałosne 
1
Ach te bachory !!! Przeszkadzają w nauce i karierze. Ciurlać by się chciało, tylko brak podstawowych wiadomości o skutkach.
-1
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: