Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma co tego gościa komentować ,wstyd dla Lublina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu co Pan sie tak miota po tych Partiach ???? gadżety ...penisy .już nie działają . Jest Pan śmieszny z Tą brodą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaję pytanie : kiedy kmiocie znikniesz z polityki /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsadny gosc ale mial klopoty z byciem konsekwentnym, jesli to poprawi to w koncu ludzie beda na niego glosowali. Ja tam go lubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT ROZSĄDNY to chyba żart. Siedzi w polityce od lat nic nie osiągnął poza tym, ąe ludzie się z niego śmieją coraz bardziej...szał takich ludzi nam nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT ROZSĄDNY to chyba żart. Siedzi w polityce od lat nic nie osiągnął poza tym, ąe ludzie się z niego śmieją coraz bardziej...szał takich ludzi nam nie trzeba.
śmieją się ci, którzy sami są głupcami... to jeden z najrozsądniejszych polityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja to najporządniejszy Polityk:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaję pytanie: Ile czasu będzie trwał ten lupanar i jak długo jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHHAA GDZIE MÓJ WPIS ????? NIE PODOBAŁ SIĘ PALIKOTOWI ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Cię a co On rozsądnego zaproponował ostatnio. Czym się ten jego rozsądek przejawia. Jak się nie wygłupia z akcesoriami to weksle rozdawać chce albo błaznuje inaczej, w polityce trzeba argumentami i wiedzą "walczyć" a nie wygłupami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Cię a co On rozsądnego zaproponował ostatnio. Czym się ten jego rozsądek przejawia. Jak się nie wygłupia z akcesoriami to weksle rozdawać chce albo błaznuje inaczej, w polityce trzeba argumentami i wiedzą "walczyć" a nie wygłupami.
dla jednych jest to błazenada, dla mnie jasny i skuteczny przekaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla jednych jest to błazenada, dla mnie jasny i skuteczny przekaz
Dla mnie taki przekaz można dawać dzieciom żeby miały wizualizację i lepiej rozumiały a to co robi Palikot niestety już dorosłemu człowiekowi, politykowi zwyczajnie nie przystoi. Jego postawa sprawia, że nawet nie mogę pomyśleć, że taki gość mógłby coś na poważnie zrobić :|. Od polityka, który ma mnie reprezentować wymagam jednak więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo przewidzieć jak będzie przebiegał czat. Dowiemy się, że ten jest zły, tamten niedobry, a tamtego zbili i uciekł :P  Zero merytoryki i odpowiedzi na ewentualne pytania. Tylko tuba wyborcza Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny dewiant z Biłgoraja. Przez niego mamy wiek emerytalny 67 lat. I o tym wszyscy pamiętajcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do pana Palikota.Jeśli do Polski przyjedzie rodzina uchodźców np. . mąż dwie żony i trójka dzieci to czy będą traktowani jak rodzina czy też mąż będzie się musiał rozwieść z jedną z żon? Do kogo będą przypisanie dzieci? Do samotnej matki czy do męża i ich drugiej matki? Czy to, która matka jest biologiczną matką będzie brane pod uwagę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, ze pan trenuje siedzenie na gebie i przyzwyczaja sie do podruzy po kanalach kanalizacyjnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, ze pan trenuje siedzenie na gebie i przyzwyczaja sie do podruzy po kanalach kanalizacyjnych?
 Zapewne Ciebie zabierze z sobą w PODRÓŻ  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu!!! Kiedy porzuci Pan warszafkę na rzecz Biłgoraja?? Niech Pan doi nas wraca i startuje na burmistrza, napewno Pan nim zostanie. Czekamy na Pana, mamy do Pana olbrzymi sentyment...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory tuż, tuż. POdziękujemy ci za POdwyższenie wieku emerytalnego do 67. Pamiętamy jak głosowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, czy Wyście z byka spadli? Uważacie, że legalizacja związków partnerskich, to największy problem dla mieszkańców Lubelszczyzny? Lewica powinna zająć się sprawami, które dotyczą wszystkich mieszkańców regionu, a Wy co robicie? Dyskryminujecie hetero! Umowy śmieciowe, kolejki do lekarzy i inne problemy bytowe dotykają wszystkich gorzej sytuowanych, niezależnie od tego, kto z kim sypia. EW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...