Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czat z Januszem Palikotem

Utworzony przez Och, Janusz, 22 lutego 2011 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Gratuluję dresiku Panie Januszu, pasuje jak ulał do kufajki, w której Pan paraduje, berecika z antenką i walonek. Gratuluję też populistycznych antyklerykalnych poglądów i świetnego humoru, objawiającego się drwinami ze zmarłych. Jest Pan bardzo przebojowy i młodzieżowy, te wszystkie blogi, czaty, pomarańczowe i różowe krawaty. Jestem Pańskim idolem, Panie Januszu. Wysyłam Panu spóźnione walentynkowe "AJLOWJU". Całuski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo obmierzły typ. Gdyby nie te jego parę groszy niewiadomego pochodzenia byłby pewnie kolejkowym błaznem na Czechowie albo amantem dla szczerbatych staruch pod żabką w Biłgoraju. A jak mu tak to żydostwo leży to niech się zapisze do żydów i w końcu się spełni. Nie słyszałem w jego wypowiedzi nic z czego PRAWDZIWY POLAK byłby dumny. Tylko jad i piana z pyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, on jest debeściak, pozdrawiam sekciarzy xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny sensowny człowiek w polityce, a nie taki siniak jak jarosława z kotką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję odwagi Panie Januszu!!!Dzisiaj już niewielu na nią stać -na terenie pomiędzy Bugiem i Odrą.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty jesteś deb***ak
Gość napisał:
haha, on jest debeściak, pozdrawiam sekciarzy xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Janusz obciął już sobie poroże po byłej żonie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat dziwi mnie pomysł Palikota na biznes polegający na handlu ludzmi, skoro sam dorobił się na produkcji pryty i rozpijaniu społeczeństwa, za co został honorowym obywatelem Biłgoraja. A co do handlu ludzni wystarczy wpisać w google Jakub Schulmann
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam i ni wierze własnym oczom; jak mozna umieścić taki tytuł w gazecie. Wy z tej gadzinówki dziennik upadliscie tak nisko ze nie chce mi sie nawet o tym pisać, a temu kretynowi z biłgoraja, chetnie wychlostał bym pysk ku----em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelbazwitosa napisał:
Czy Pan Janusz obciął już sobie poroże po byłej żonie?
NIE, NIE OBCIAL,JEST JUZ TAK DUZE ZE MU W D.U.P.E.wrasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Januszem, Hetman to wirtuoz, ale w innym względzie się Januszek myli: gdyby Grabczuk opierał się przy byciu marszałkiem, to dzisiaj koalicjantem Hetmana nie byłby Grabczuk, tylko ktoś z PiS-u, a po ekipie z PO w urzędzie marszałkowskim dawno nie byłoby już śladu, bo Hetman wypie...lby to towarzystwo rekami zgłodniałego władzy PiS-u. A to jest very prawdopodobny scenariusz na jesień bieżącego roku, zwłaszcza, ze sam Hetman w wywiadzie dla bodajże wyborczej lubelskiej powiedział, ze PiS byłby dla niego łatwiejszym koalicjantem. I tu ponownie przyklasnę Januszowi - Hetman to wirtuoz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jaki biznes otworzyłby pan dzisiaj ? Janusz Palikot : W Lublinie wciąż wielkim tematem jest ... brak oferty dla turystów z Izraela. Gdyby ktoś się do tego przyłożył, mógłby dużo zarobić. Jestem pewien, że można z tego zrobić biznes. Tak, jak potrafi to robić np. Kazimierz (stara dzielnica) w Krakowie" Święta prawda. W Lublinie na turystyce można zarobić tylko na sprowadzaniu do Lublina na wycieczki Żydów. Dziwne, że tego nikt jeszcze nie rozwinął. Knajpy na Starym Mieście upadają, ludzie nie mają kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy deb***, którego wydała Lubelszczyzna. A myślałam, że będzie on mógł zrobić coś pożytecznego dla naszego regionu. Miał takie duże i poważne pole do działania w komisji sejmowej, by zlikwidować kupę niepotrzebnych i bzdurnych przepisów. Naczytał się Gombrowicza i świruje. Nie potrafi zrobić dla regionu i Polaków w całej Polsce nic konstruktywnego. Strasznie na nim zawiodłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze tlumacze znajomym ze Janusz Palikot nie jest z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam Janusza za inteligencje.I ZA ODWAGĘ POLITYCZNĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Zawsze tlumacze znajomym ze Janusz Palikot nie jest z Lublina.
pewnie cie mają za niezłego idiotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, nadzieją Pan naszą jest. Cenie Pana za odwagę. Sprzeciwić się KLECHOM to nie byle jaki wyczyn w naszym kraju.Dlatego moja rodzina odda głos na Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyna. napisał:
Panie Januszu, nadzieją Pan naszą jest. Cenie Pana za odwagę. Sprzeciwić się KLECHOM to nie byle jaki wyczyn w naszym kraju.Dlatego moja rodzina odda głos na Pana.
Krycha on bedzie mial tylko twoj glos i twojej rodziny,a to zdecydowanie za malo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Jaki biznes otworzyłby pan dzisiaj ? Janusz Palikot : W Lublinie wciąż wielkim tematem jest ... brak oferty dla turystów z Izraela. Gdyby ktoś się do tego przyłożył, mógłby dużo zarobić. Jestem pewien, że można z tego zrobić biznes. Tak, jak potrafi to robić np. Kazimierz (stara dzielnica) w Krakowie" Święta prawda. W Lublinie na turystyce można zarobić tylko na sprowadzaniu do Lublina na wycieczki Żydów. Dziwne, że tego nikt jeszcze nie rozwinął. Knajpy na Starym Mieście upadają, ludzie nie mają kasy.
BEDZIE OPROWADZAL TURYSTOW Z IZRAELA PO LUBELSKICH toj-tojach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpysk napisał:
Wyjątkowo obmierzły typ. Gdyby nie te jego parę groszy niewiadomego pochodzenia byłby pewnie kolejkowym błaznem na Czechowie albo amantem dla szczerbatych staruch pod żabką w Biłgoraju. A jak mu tak to żydostwo leży to niech się zapisze do żydów i w końcu się spełni. Nie słyszałem w jego wypowiedzi nic z czego PRAWDZIWY POLAK byłby dumny. Tylko jad i piana z pyska.
Tylko jad i piana z pyska ,coto już do lustra piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...