Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W służbie zdrowia powinno nastąpić odwórcenie relacji. Lekarz zabiega o pacjentów, bo inaczej nie dostanie pieniędzy. Tak jak jest w Niemczech i we Francji- panie Palikot ale walisz pan glupa z tym zabieganiem- chyba ze chodzi o chirurgie kosmetyczna- jak bedzie Pan chcial przyciac brode czy zgolic to niesie uda Pan do cyrulika w ramach reklamy- nie ma Pan kompletnego pojecia o systemie sluzby zdrowia w Europie zachodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trup szuka koalicjanta, ciebie juz nie ma Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że nic nie wiem. Narracja typowa dla Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby myśleć o koalicji to trzeba wejść do rządu a niestety nie widać perspektyw na to jeśli o Pana chodzi. Chyba przejadło się już wszystkim to świrowanie, trzeba było trochę poważniej podchodzić do poważnych spraw. Samym błazeństwem się nie uda w polityce nic osiągnąć jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knur to powinien byc w chlewie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą brodą wygląda jak upiór z drugiego świata.Masz wolne miejscezamiast w ławach poselsich klatce w ZOO Zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet z diabłem byle do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ma marne szanse na wejście do parlamentu, ale już chce zawiązywać koalicje. Może niech pan najpierw zapyta czy ktoś chciałby z tak nieodpowiedzialnym człowiekiem rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu wracaj do polmosu a nie do polityki - honoru trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw smoluchu umyj się a póżniej szukaj koalicjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wszystkimi tylko nie z pisem, z wszystkimi tylko nie z Palikotem. Pana czas minął bezpowrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Palikot walczył z kościołem i PISEM i to go zgubiło ,ponieważ nie jest głupi 2.Panie Januszu mało pan załatwił dla regionu??? 2 Gdzie droga 3 pasmowa 835 Lublin -Biłgoraj .Wyrema3 pasa nawet wyremontowano tylko 40 km.Dlaczego pan nie wspierał Karpińskiego aby siedziba Azotów była wPuławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poszoł stąd wont na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem zwolennikiem myślenia" powiedział Palikot. Gościu, naprawdę nieźle się maskujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny program, powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EW - Panie Januszu, obawiam się, że źle zrozumiał Pan moją uwagę odnoszącą się do osób żyjących w związkach partnerskich. Ja ich nie dyskryminuję, tak samo jak bieda, która dotyka osoby o różnej orientacji seksualnej. Przeszkadza mi niesprawiedliwe - według mnie - poświęcanie dużo większej uwagi problemom, związanym z prawami związków partnerskich. Dlaczego nie mówicie o przemocy wobec osób starszych, dzieci, czy w końcu mniej zaradnych? Czy w gronie osób homo nie ma takich? Ja mówię o wszystkich ludziach, bez dzielenia ich na sypiających różnie. I tego dotyczyła moja uwaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle się nagadał i nic z tego nie wynika. Dwie kadencje palikota to nic innego jak cała para w gwizdek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo mówi mało robi a pytanie o płody rolne hmm czy ktoś pytał rolników czy chcą brać odpowiedzialność cywilną, zresztą ja sobie tego nie wyobrażam, przecież akcja, że mięso zatrute co rusz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot teraz szuka koalicjantów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch... ja tam wiesz janusz  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...