Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czechów: Autobus MPK zderzył się z peugeotem

Utworzony przez jioj, 23 lipca 2009 o 16:55 Powrót do artykułu
CO ZA BEZMYŚLNY CZŁOWIEK JECHAŁ TYM PEUGOTEM? BEZMÓZGOWIEC ROZBIŁ NOWEGO SOLARISA - JAKBY NIE MÓGŁ STAREGO JELCZA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby, zamiast solarsia, w tym wypadku uczestniczył stary jelcz, to myślę że uszkodzenia w jelczu, skończyły by się na porysowanym lakierze i kilku lekkich wgnieceniach. A osobówka byłaby o wiele bardziej uszkodzona. A że solaris to taki "plastikowy" autobus, to i szkody są poważniejsze.
0
A ja myslę,że to wina kierowcy mpk.Tam autobusami jeździ wielu złośliwych bezmózgowców.Nie sygnalizują zamiaru skrętu,wymuszają piwrwszeństwo,na skrzyżówanie wjeżdżają "na żółtych światłach" a nawet na czerwonych.z lewego pasa wjeżdżają nagle do zatoczki.... Nie twierdzę,że nie mógł zawinić pężociaż,ale chyba wina leży po szoferze z mpk
0
Moim zdaniem konieczna ustawa o przestrzganiu pasów a na osiedlach specjalne wybrukowane chodniki na parking zatrzymywania sie aut bo tak jest i widzi sie wszedzie jak MPK jest wsrod zakorkowanych aut istana karuzela na taką ilosc aut
0
Riksiarzu za dużo myślisz i muzdżek ci się zawiesza.Skoro napisano kto jest winny to po co dyskutować.A wcinać to się możesz pod walec drogowy,bo mniemam że tak robisz.
0
światełka nie pomogły ????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: