Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lubelskie dziadostwo - zero pomysłu i chęci na ucywilizowanie handlu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wiem na ile ten młody chłopak rzeczywiście coś zrobi a ile w tym gry politycznej. Aczkolwiek chciałbym żeby faktycznie pokazał starym prykom, całemu betonowi partyjnemu od lewa do prawa, że można coś zrobić dla ludzi jak się chce oraz że siła i chęci stoja po stronie młodych. Jednym słowem czas na zmiane pokoleniową!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to co panie Żuk teraz kolej na likwidację ludzkiej pracy, uczciwej, już cukrownię wysłaliście w kosmos teraz chcecie wysłać w kosmos uczciwych ludzi a potem jak w Rosji będziecie zamykać tych co nie będą się zgadzać z partią, jedyną partią rządzącą ... szok co tu się dzieje najlepiej od razu zamknijcie tych ludzi do więzienia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111122/PODLASKA/848333418
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://pulsmiasta.tv/3907/boja-sie-ze-straca-swoje-miejsca-pracy/#comment-898
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111124/PODLASKA/899760220
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dajcie się!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
OPODATKOWAĆ LUDZI, ZEDRZEĆ Z NICH JAK NAJWIĘCEJ, PO NIE MYŚLI O ROZWOJU POLSKI A TYLKO O ZAOSTRZENIU PRAWA I O TYM JAK WYCIĄGNĄĆ NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY Z POLAKÓW, GŁOSOWAŁEM NA PO TERAZ TEGO SIĘ WSTYDZĘ!!! RZYGAĆ MI SIĘ CHCE GDY WIDZĘ JAK TUSK WŁAZI W TYŁKI MERKEL I SARKOZEMU NIBY TO DLA RATOWANIA EURO A TAK NAPRAWDĘ SZYKUJE SOBIE STOŁEK W UNIJNYM PARLAMENCIE!!! CZŁOWIEKU OPAMIĘTAJ SIĘ I PRZESTAŃ KUPCZYĆ POLAKAMI BO NIE MASZ DO TEGO PRAWA!!! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY I ZACZNIJMY WALCZYĆ SAMI O SIEBIE ZRZESZAJĄC SIĘ PRZECIWKO OBŁUDZIE POLITYKÓW!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
smierc zydom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POkraczne państwo - Tuskmenistan
Zaloguj się, aby oddać głos
0
od zawsze tak było że najpierw zbierali opłatę targową a potem przyjeżdżali strażnicy miejscy oczywiście niecodziennie bo codziennie opłata targowa i mandat to kto by dał radę ale opłata targowa to norma do tego są zatrudnieni inkasenci z urzędu miasta i co roku stawka wzrasta żeby zlikwidować handel ale jeśli ktoś stoi na prywatnym placu to też płaci placowe tyle że straż miejska już nie ma nic do tego. I co wy na to?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie jestem za dzikim handlem ulicznym ale ten "ryneczek" wrósł już w krajobraz i w przyzwyczajenia okolicznych mieszkańców, jak zniknie to gdzie będę kupował jarzynki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W odwecie omijajmy Plazę i wszystkir placówki Lewiatana
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czyja to śrubka .... niech zgadnę, Aldik ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo Danka;D
Zaloguj się, aby oddać głos
0
“The Coach Purses Outlet markets have Coach Outlet defined who Coach Factory Outlet are the [spam] good guys Coach Factory Outlet Store and who Coach Factory are the Coach Outlet bad guys Coach Outlet , and their Louis Vuitton Bags interest rates Burberry Scarf are in LV Bags many ways Coach Factory Outlet Online the manifestation Coach Factory Outlet of this Coach Outlet Store Online ,” said Alexander [spam] Stubb, Finland’s Coach Factory Outlet Online minister for Coach Factory Outlet European affairs Coach Factory . “When we look Coach Factory Outlet at future E.U. [spam] rules, it Coach Factory Outlet is the triple-A Coach Factory Online countries that Coach Outlet Store Online are running Coach Factory Online the show Coach Factory Outlet Online .” The political Coach Outlet Store Online price of Coach Outlet Store Online Britain’s self-proclaimed [spam] exceptionalism was Coach Factory Outlet Online made clear Coach Factory Store with a vengeance Coach Factory Store Online to Mr. Cameron Coach Outlet on Wednesday [spam] , when he was Coach Factory pounded from Coach Factory Outlet all sides in Coach Factory Store Online a raucous session in the House of Commons.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I pomyśleć, że to zaostrzenie przepisów odbywa się w tym samym czasie gdy Unia Europejska propaguje swój nowy projekt polegający na wspieraniu tworzenia sieci targowisk. Szkoda, że Państwo zamiast ułatwiać i pomagać ludziom pracować potrafi jedynie utrudniać i obrzydzać. Ciekawe co by było gdyby wszyscy lubelscy kupcy zorganizowali się i zagrozili zawieszeniem lub likwidacją działalności handlowej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może wreszcie się wezmą za ten nielegalny targ bo coś IM to nieudolnie wychodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkam na Czechowie od 30 lat. Od kiedy pamiętam ten targ istniał zawsze. Z tymi kupcami mieszkańcy znają się po imieniu, do nich po zakupy idzie się jak do rodziny i nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było. Zlikwidować to należy urzędasów i ich ciepłe posadki. Ci kupcy ciężko zarabiają na chleb stojąc w deszczu, na mrozie albo w upale. Pomyślcie urzędasy ile przez te lata odprowadzili do waszej wiecznie pustej kasy podatków. Zajmijcie się lepiej czymś pożytecznym i odwalcie się od tych ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Please remember that tiffany necklace vintage watches have survived for many decades by being treated Romance God created tiffany charms box the brand since 1988, the company, registered in 102 countries around mini bean necklace the world omega seamaster ladies watches,jewelry brand,merchandise exports to 70 countries, is a specialized manufacturer of watches and jewelry. Romance of God in 1998 to become a global brand,hire famous Swiss designer Wolfgang Jonsson program development of brand identity company logos,uniform color. Romance God omega seamaster quartz watches Korea Co., Ltd. has become the leading companies in the industry, the reputation is well known South Korean brand abroad. God watches Co.Ltd. has always been committed to technological innovation and excellence in quality romantic and fashion capture,fashion jewelry has bec
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: