Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobre naprawdę dobre. Na koncercie byłem, pobawiłem się przy skocznej muzyce. Jakby nie patrzeć czołówka polskiego OI! Co do NOP-u czy tam wcześniej Benderów i innych wymienianych. Srał ich pies! ps dziennik promuje faszysm w kodzie rejestracyjnym miałem dwie ósemki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piętaszek napisał:
CIEKAWE CO ZA PATOLOGIA SPŁODZIŁA TAKICH ODCHYLEŃCÓW?
haha git było i tyle! zal te wasze komentarze było zobaczyć jak było a nie pisać bzduzy! mam nadzieje że niedługo druga edycja hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za chory artykuł ? Nie ma to jak "obiektywizm" pseudodziennikarzy...czytać się tego gówna nie chce. Pzdr wszystkie osoby które na podstawie idiotycznego "dziennikarskiego" syfu wyciągają jakiekolwiek wnioski. Zanim ktokolwiek ocenia innych ludzi - w tym wypadku subkulture, to chyba najpierw wypadaloby się czegokolwiek o niej dowiedziec....Moze gdyby pan redaktor nie był takim zasranym tchórzem i zechcial sprawdzic co sie dzieje w srodku (zamiast z góry zakładać że go tam pewnie zabiją) , nie wypisywalby takich deb***izmow. Incydenty jak incydenty - w grópie ludzi czasem moze do czegos dojsc. Ale jak sie nacpane malolaty biją na dyskotekach - o tym nikt nie mowi...haha...obiektywizm Pozdro dla wszystkich "myślących"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
true_skin napisał:
Co to za chory artykuł ? Nie ma to jak "obiektywizm" pseudodziennikarzy...czytać się tego gówna nie chce. Pzdr wszystkie osoby które na podstawie idiotycznego "dziennikarskiego" syfu wyciągają jakiekolwiek wnioski. Zanim ktokolwiek ocenia innych ludzi - w tym wypadku subkulture, to chyba najpierw wypadaloby się czegokolwiek o niej dowiedziec....Moze gdyby pan redaktor nie był takim zasranym tchórzem i zechcial sprawdzic co sie dzieje w srodku (zamiast z góry zakładać że go tam pewnie zabiją) , nie wypisywalby takich deb***izmow. Incydenty jak incydenty - w grópie ludzi czasem moze do czegos dojsc. Ale jak sie nacpane malolaty biją na dyskotekach - o tym nikt nie mowi...haha...obiektywizm Pozdro dla wszystkich "myślących"
GRUPIE ludzi a nie grópie...sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisał ten artykuł? przyznać sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Tomek~ napisał:
ps dziennik promuje faszysm w kodzie rejestracyjnym miałem dwie ósemki
Na plakacie były dwie ósemki. Więc kto promuje faszyzm? Link do plakatu: http://forum.nacjonalista.pl/viewtopic.php?t=3632 To że tzw. apolityczni ojowcy nie afiszuja się ze swoimi poglądami nie znaczy że nikt nie wie jakie one są. Nie przeczę, że na koncert przyszli pewnie "normalni". Zdecydowana wiekszośc jednak ma ideały takie a nie inne: krzyczą Polska dla polaków, obrzucaja kamieniami osoby o innej orientacji seksualnej, wypisują w toaletach antysemickie hasla, nawołuja do nienawiści rasowej itp itd... Nie musza krzyczeć Sieg hail, bo i tak z daleka widac wytatułowana swastyke na ramieniu. Przypomne tylko że zespól The Gits występował na koncercie organizowanym przez Blood and Honour - skrajnie nazistowską organizację, u boku kapeli No Remose, która nie może występować legalnie w Anglii ponieważ wzywali do mordowania Żydów oraz przedstawiają na teledyskach egzekucje czarnoskórych dzieci, Hitlera pozdrawiającego kolumny wojsk czy neofaszystów obrzucających koktajlami Mołotowa ośrodki dla cudzoziemców. Na koncert przyjechało ponad 200 nazistów z kilku krajów. Dlaczego o tym nikt nie mówi? I co? Dalej sa apolityczni? Obecnie nie da sie odróżnić prawdziwego ojowca od nazi skinheda. Tzw apolityczni nie raz sluchają oprócz kapel ojowych, kapel stricte nazistowskich. Taka właśnie była publika na sobotnim koncercie. The Gitsów wymienia sie obok takich kapel jak Honor czy Konkwista 88, które nie kryja swoich poglądów. Kilku moich znajomych w sobote po południu w centrum miasta zostało wyzwanych i o mało nie pobitych przez grupkę ogolonych na łyso "patriotów". Spytajcie się ich dlaczego? Może nie wyglądali na prawdziwych polaków? Któż to wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnę tylko co oznaczają dwie ósemki. 8 - ósma litera alfabetu - H. 88 = HH HH = Hail Hitler Dla niezorientowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam, miałem coś napisać, ale jebie i ich i was i siebie, jebie też gitsów bo mnie zbili kiedyś flagą, z tych połączonych mocy wyłaniam się ja- Kapitan Król, zszargany przez wiatr, chwilowo nie palący papierosów, szybkobieżny Dzik. Komu mało kaszki, komu mało chleba... a, i jeszcze jedno- SKINI NIE MAJĄ INTERNETU!! ... chyba że sie im dadzą na chwile cyberpanki podpiąć do sąsiada czy budki ze sluchawką, ale to rzadko raczej i tylko za browara a im szkoda , więc nici z internetu a wierszyka nie pokarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze raz ja Kapitan Król, jeśli te ósemki były w kontekscie o którym wspomina się tam wyżej to chciałbym poinformować o spisku głębszym! Pobieżnie wydaje się że spisku nazistowskim, i owszem! ale sterowanym! naziole, nacjonały a nawet lewacy znów sterowani z Wielkiej Loży. Spójrzcie tylko http://forum.nacjonalista.pl/viewtopic.php?t=3632 , widzicie brzytwę i kastet? co wam to przypomina śmierdzioszki pierdzioszki? Masoński Cyrkiel!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam i było Zajebiście!! A tak apropo to był tylko koncert a nie jakiś "tajny zlot" śmieszny jest ten artykuł i te komentarze:) Pozdrawiam uczestników:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faszystow jak zwykle chroni policja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh pierwsze co powinno sie stać to zmiana ludzi piszacych artykuły do ponoc porzadnej gazety. Boli mnie to że idioci piszą bzdury i to nienajleprzym jezykiem. Oi! to nurt skinowski prawda ale nie ma zadnego zwiazku z faszyzmem czy nazizmem (przed pisaniem artykułu wypadało by sie zaznajomic z tematem) Oczywiscie na koncertach oi pojawiaja sie także nazisci lecz zazwyczaj konczy sie to bijatykami miedzy oiami bedacymi polskimi patriotami i nazistami których w polsce być nie powinno. Zazwyczaj zdarza sie ze na koncertach takich pojawia sie na 250 osob niestety aż max 30 nazistów którzy robia problemy. Natiomiast pozstałe 220 osob to oi! polacy i patrioci ktorych tak teraz w polsce brakuje w erze zachwytu zagranicznymi bzdetami. Nalezy zadac sobie pytanie czy warto niszczyć impreze przez jednostki. Jezeli tak to powinnismy odwoływac także imprezy metalowe bo na 100 metalowcow jest 2 satanistow, imprezy punkowe poniewaz na 100 pankow 10 to komunisci a nastepna 10siatka to anarchisci NO I OCZYWIŚCIE ZXAMKNIJMY DYSKOTEKI BO NA 100 OSOB W DYSKOTECE JEST 90 ĆPUNÓW I TO SAMO SIE TYCZY HIPHOPU KTÓRY NAMAWIA W DUŻEJ MIERZE DO PONIŻANIA KOBIET "SUCZKI" I BRANIA RÓZNEGO RODZAJU "PIGUŁEK" KTÓRE ZAŻYWA 90% OSOB PRZEBYWAJACYC NA TAKICH KONCERTACH DLA TEGO POWINNIŚMY ZACZĄĆ NISZCZYĆ ĆPUŃSKIE IMPREZY TECHNO I HIPHOP ZAMIAST ZACZYNAC OD NISZOWYCH IMPREZ PROPAGUJACYCH KULTURE POLSKĄ POLSKIE ZESPOŁY ORAZ WSZELKIEGO RODZAJU POLSKOŚĆ KTOREJ NAM TERAZ BRAKUJE. MOZE OSOBY KTORE PISZA TAKIE BZDURY PODA NA DISKO I NAPISZA COS NA TEMAT ILE LUDZI JEST PO PIGULE NP W LUBELSKIEJ CZEKLADZIE ORENŻADZIE CZY INNYCH TEGO TYPU LOKALACH W KTÓRYCH KROLUJE ROZPUSTA I NARKOMAŃSTWO. mOŻE NA KONIEC KILKA SŁÓW DO REDAKCJI CZYTAJCIE UWAŻNIE CO PUBLIKUJECIE BO OSMIESZACIE SIE W OCZACH WIELU LUDZI KTORZY WIEDZĄ NIECO WIECEJ NA PEWNE TEMATY PROSIŁBYM NIE ROBIC Z DZIENNIKA WSCHODNIEGO SZOPKI I NIEWIARYGODNEJ GAZETY DLA IDIOTÓW TO BY BYŁO NA TYLE POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polishblood napisał:
Boli mnie to że idioci piszą bzdury i to nienajleprzym jezykiem. Oi! to nurt skinowski
Szybciej skinheadowski. Taki jest własnie poziom ludzi szumnie nazywających siebie Polakami, patriotami. Do szkoły, uczyć się a nie szpanować głupotą i ignorancją. Chcecie naprawiać Polskę, zacznijcie od siebie uzupełniając ewidentne braki w wykształceniu. Tylko uwaga zdobywając wykształcenie mozecie odkryć inne, alternatywne sposoby na życie i samookreślenie. Więc moze lepiej pozostać ignorantami, dla własnego dobra i ku "chwale" Ojczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda,ze tych policyjnych patroli nie pojawia więcej sie w piątkowo-sobotnie wieczory pod dyskotekami! pobicia, handel narkotykami, nastoletnie prostytutki i ogólna patologia kwitnie,ale najważniejsze,że odbył sie "tajny zlot skinów" tania sensacja a z tymi 2-ma pobitymi to jakoś też wierzyć mi sie nie chce, chyba Ci którzy donieśli policji o tym koncercie jeszcze to ubarwili w te pobicia,żeby było już całkiem cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha. Drogi Panie Redaktorze. Skoro impreza była tajna, a więc można uznać, że była zamknięta. Czy więc zatem, publikowanie zdjęć z zamkniętej imprezy nie podlega karze? Wszak jest to upublicznianie wizerunku osób prywatnych bez wiedzy i zgody! Na imprezie nie byłem, ze skinami nie mam nic wspólnego (choć nazywanie ich przez Pana faszystami czy nazistami graniczy z kornakowską paranoją), jednak nie lubię gdy niesprawiedliwość spotyka nawet tych 'z marginesu' przychylności dziennikarskiej. Polecam zmianę redakcji na redakcję NW. Tam się doskonale Pan odnajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor niezbyt się pomylił, to nie są faszyści tylko neonaziści ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Neonazizm ). Dużo się od siebie nie różnią więc nie rozumiem aluzji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze tu są zdjęcia uczestników koncertu: http://www.photoblog.pl/ojaojka Czy to są prawdziwi Skiheadzi? NIE to zwykli naziole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prosze tu są zdjęcia uczestników koncertu: http://www.photoblog.pl/ojaojka Czy to są prawdziwi Skiheadzi? NIE to zwykli naziole.
Ta dziewczyna z wyciągniętą w geście "powitania" hehe, ręką jest żałosna. Nazizm jest jednak ideologią dla plebsu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan redaktor niezbyt się pomylił, to nie są faszyści tylko neonaziści ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Neonazizm ). Dużo się od siebie nie różnią więc nie rozumiem aluzji
co do neonazizmu, to tym ludziom chyba daleko do "ziomków z NPD". Natomiast między faszyzmem a nazizmem (nawet tym bez 'neo-') jest spora różnica. Polecam www.do-szkoly.pl i się douczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "Natiomiast pozstałe 220 osob to oi! polacy i patrioci ktorych tak teraz w polsce brakuje w erze zachwytu zagranicznymi bzdetami." Hahahahah dobre oi! polacy i patryioci, lecz z blood & honor, to byli uczestnicy tego koncertu nie oszukujmy się. Nie ma co ukrywać że kapele takie jak the gits wzorowały się na dokonaniach ian-a stuart-a _ założyciela blood & honor oraz wocalisty screwdriver ( dobrze że ten człowiek nie żyje ) Sami członkowie gitsów byli nazi_skinhead-ami, grali na koncertach faszystowskich i i mają takich też znajomych. Tacy też ludzie bawili sie na koncercie na Czechowie, wiec jak taki koncert można nazwać Oi-owym? Lumpex-i też kolegują się z neonazistami, gdyż na poprzednim koncercie w Lbn zaprosili znajomych z wytatułowanymi swastykami, szukających powodu do awantury! Jeśli ktoś nie wie skąd się wziął ruch skinhead-owski, tutaj może sie zapoznać z historią tej wspaniałej subkultury: http://www.youtube.com/watch?v=DvCmw_yQJWw W skrucie: Oi to ruch Skinhead-owski i nie ma on żadnego związku z faszyzmem. Ta subkultura wywodzi się z Jamajki i została stworzona przez Rude boy-ów oraz robotników. Pierwszą muzyką Skinhead-ów było Ska. Na koncerty kapel grających ska przychodzili zarówno murzyni jak i biali, bawiąc sie razem na tych gigachi. Po jakimś czasie powstała muzyka Oi!, która też nie miała nic wspólnego z rasizmem bądź faszyzmem. Pierwszą kapelą jaka powstała i sprawnie ukrywała w swoich tekstach treści faszystowskie był screwdriver, właśnie tu nastąpił rozłam na dwa oddzielne ruchy Oi! i niewyżytych, zakompleksionych, szukających dzióry w całym, bojowników o jedną rase. FUCK the nazi!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...