Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekali wiele lat i w końcu się doczekają. Ul. Głuska do remontu

Utworzony przez KlaudiaL, 30 października 2012 o 20:23 Powrót do artykułu
Przy okazji remontu apelujemy o dodatkowe docelowe przystanki MPK w okolicy kościoła/cmentarza !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W obie strony od kościoła/cmentarza jest 100-200 metrów do przystanków... Moim zdaniem sam remont oraz poszerzenie nawierzchni by wystarczyło, ale jak dają ścieżki rowerowe i inne bajery to czemu mamy narzekać!
0
po ch** przyłączaliśmy tych wieśniaków do miasta? teraz trzeba im drogi remontować
0
Planowany termin ukończenia połowa grudnia 2014?!
0
ccc napisał:
po ch** przyłączaliśmy tych wieśniaków do miasta? teraz trzeba im drogi remontować
A no po to buraku żebyś za nasze skadki przez 20 lat jeżdził lepszymi drogami w Lublinie. Jakby Głusk nie należał do miasta to by już autostrada była. Zeby była jasność buraku ja tam nie mieszkam ale ci ludzie zostawiają w naszym mieście podatki.
0
a ja się pytam kiedy będzie remont ul. Dunikowskiego, przecież to kartoflisko, mieszkam tam już rok i ciągle mam buty w błocie, gdyby to było miasto inspiracji miałbym czyste buty
0
radny napisał:
A no po to buraku żebyś za nasze skadki przez 20 lat jeżdził lepszymi drogami w Lublinie. Jakby Głusk nie należał do miasta to by już autostrada była. Zeby była jasność buraku ja tam nie mieszkam ale ci ludzie zostawiają w naszym mieście podatki.
radny sradny, 20 lat składek tych wieśniaków nie będzie nawet równowartością kwoty remontu całej ul. Głuskiej... więc widać jakich radnych mamy.... żalowe pojęcie masz o rzeczywistości
0
ty ccc przecież cały lublin to wiocha zabita dechami, ja już 40 lat czekam na remont Kunickiego od Głuskiej do Orzeszkowej i Co . Chyba mieszkam też na wsi Dla radnych miasto to Jana PawłaII parę remontów w ciągu dekady, tak samo i unicka,itp, A i tak wiadomo że każdemu z Lublina słoma wychodzi z butów tylko nie chce się do tego przyznać ,przecież nie przylecieli z kosmosu.
0
ccc napisał:
po ch** przyłączaliśmy tych wieśniaków do miasta? teraz trzeba im drogi remontować [/quote] [quote name='ccc' timestamp='1351629944' post='688724'] po ch** przyłączaliśmy tych wieśniaków do miasta? teraz trzeba im drogi remontować
0
ccc napisał:
po ch** przyłączaliśmy tych wieśniaków do miasta? teraz trzeba im drogi remontować [/quote] [quote name='ccc' timestamp='1351629944' post='688724'] po ch** przyłączaliśmy tych wieśniaków do miasta? teraz trzeba im drogi remontować
0
wiesniakiem to jestes ty frajerze bo widocznie nic o tym nie wiesz i jeszcze ublizasz innym ludziom ktorzy codziennie jezdza ta droga przyklad ul 3go maja zostala kilka lat temu wyremontowana polozony nowy asfalt a za kilka miesiecy wycieli w tym nowym asfalcie na calej dlugosci dzure bo przypomnieli sobie ze rury trzeba wymienic polozyli znowu asfalt a za jakis czas znowu przebudowali cale skrzyzowanie ktore pochlonelo wielka kase I NA TO W BUDZECIE PIENIADZE BYLY!!!!a gluska od lat jest spychana na bok i rozwala mnie widok panow ktorzy przjezdzaja latac dziury traktorem w czasie deszczu szczotka wymiataja wode z dziury, lopata taki pan rzuca troche asfaltu w ta dziure scigaja to deska drugi pan udeptuje a trzeci posypuje piaskiem!!!!caly system naprawiania drogi wiec nie obrazaj ludzi BURAKU bo widocznie masz mleko pod nosem i nie dojrzales by takie wypowiedzi zamieszczac a ZAPEWNE WIESNIKIEM SAM JESTES A W WOLNEJ CHWILI WYDLUBUJESZ SLOME Z GUMOWCOW uwazaj zeby przypadkiem ta sloma z buta na miescie ci nie wystawala bo jeszcze jakas koza na ciebie poleci
0
mwhahahah ;d
0
[*]ale wrzuta
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: