Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może zrobić taki eksperyment i na jeden dzień wyłączyć ten "inteligenty" system? Może się okazać , że zwykły przełącznik czasowy będzie działał lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam w styczniu 2017 też czekałem na tych światłach ok 10 min - wiec jednak te świata maja jakiś problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdurny artykuł i mocno naciągany. Wjechał za daleko to wjechał za daleko i co tu roztrząsać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stałem tam jako 3 samochód kilka pełnych cykli i nie doczekałem się na zielone w lewo dodam że było po 20 a całe skrzyżowanie puste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja stałem w styczniu a byłem pierwszy a za mną było jeszcze trzy auta to też jak wspomniałem ok 10 min staliśmy więc światła do korekty jak i cały system niby inteligentny. Proszę też zająć się przejściami dla pieszych przy Lukoil na Jana Pawła tam też czasami jest problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia pętli indukcyjnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na skrzyżowaniu Krasnicka-Zana czujnik nie zauwazyl autobusu,który stal na lewoskrecie w ul. Zana przez 7 minut.Pan dyżurny straży miejskiej powiedzial że taka jest sekwencja.Na skrzyżowaniu ul.Gęsia-Jan Pawła o 2w nocy 10 minut nie bylo swiatla zielonego na wprost.Takich przypadków na pewno jest masa.Czyli że miasto zontowalo bubel na ulicach, tak to jest jak przetargi wygrywa najtansza oferta,albo oferta znajomego kogos z ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać dokładnie ze nie wjechał za daleko, kilkakrotnie na filmie widać linie przed motocyklem. Perla jest zbyt mało czuła, motocykl to zbyt mała powierzchnia stalowa i tyle. Rowerem by tam tez nie skręcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo skrzyżowanie wcześniej, z Wojciechowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za ta sygnalizacje w miescie zuk i kieliszek na taczce powinni odjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
za ta sygnalizacje w miescie zuk i kieliszek  na taczce powinni odjechac
 ... odczekawszy - za karę - na zielone światło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym skrzyżowaniu to sie zdarza bardzo często, nie raz sam stałem na tych światłach za mną był korek samochodów a one nie reagowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bzdurny artykuł i mocno naciągany. Wjechał za daleko to wjechał za daleko i co tu roztrząsać???
 "Sęk" w tym, że nie "wjechał za daleko" tylko pętla jest źle zaprojektowana, jeszcze gorzej wykonana i nie rozpoznaje obecności pojazdu. W 30 sekundzie nagrania widać, że motocyklista ustawił pojazd właściwie wzgędem linii zatrzymania. I co tu roztrząsać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku zgadzam sie z toba odnosnie rowerow ale nie motocykli. czujniki sa zle dobrae lub zle wykonastwo!!!. Odpowiedzi pana z urzedu miasta nie bede komentowal. Wypowiedzi tego pana powinien ocenic jego przelozony, czyli poprpsic go o zlozenie wniosku o zwolnienie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku zgadzam sie z toba odnosnie rowerow ale nie motocykli. czujniki sa zle dobrae lub zle wykonastwo!!!. Odpowiedzi pana z urzedu miasta nie bede komentowal. Wypowiedzi tego pana powinien ocenic jego przelozony, czyli poprpsic go o zlozenie wniosku o zwolnienie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Kieliszek jest pusty powinien za same takie gadki wylecieć na zbity pysk tym bardziej że bierze pieniądze podatników. kropka (urzędasy żadnej odpowiedzialności w pracy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to samo mialem tylko poruszałem się autem, coś z tą sygnalizacją jest nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kieliszek i cała świta tego gościa to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, rozdaje kase na lewo i prawo jakby wydawał swoje, może trzeba ochronę na plac nie za milion tylko za 3 a co tam, stać go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też miesiąc temu czekałam 7 zmian świateł. I nie było zielonego. Stojąc tyle czasu zaobserwowałam, jak przebiega ruch i w odpowiedniej chwili przejechałam na czerwonym świetle. Nie miałam innego wyjścia. Mogłam tam nocować.... albo zimować..... Potem wracając z Nałęczowskiej obserwowałam , co się tam dzieje. Inne samochody dalej "kwitły" na czerwonym świetle nie mogąc skręcić z Kraśnickiej w Nałęczowską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś fachowiec zaprogramował te śwatła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...