Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czekolada wraca do Lublina (zdjęcia)

Utworzony przez mick, 10 maja 2013 o 12:59 Powrót do artykułu
Kiedyś był to klub dla zakompleksionych snobów lansujących się pieniędzmi. Ciekawe czy charakter tego miejsca zmieni się, bo kiedyś większość jego gości wyżej sr*ło niż d*pę miało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
^^^ zgadzam sie . Klub dla ludzi, którzy uprawiaja lans, czesc to nowobogaccy lalusie, a czesc to jacys smarkacze za kase botaego tatusia i mamusi. Muzyka tez była nieszczególna w tym klubie. byłem 2 razy i wystarczyło. bardzo złe wrazenie na mnie zrobiło to towarzystwo. Jedyny plus- zawsze dbali o wystrój lokalu.Jęsli beda miali jakies ciekawe imprezy tematyczne albo jakies ciekawe gatunki muzyki klubowej to chetnie wpadne ale jestem generalnie uprzedzony do nazwy "czekolada"
0
taaaa..... dzwonilam juz o 13 dodzwonilam sie o 13.02 i wejsciowek nie bylo ciekaweeeee co?
0
no w końcu coś będzie, bo reszta to totalny badziew:-)
0
I po Cream'ie...
0
Czekolada to jedna wielka ściema, jeszcze ze starego miejsca wielu nie odzyskało kasy. Za jakiś czas znowu upadnie i zmieni właściciela.
0
kolejny lubelski lokal dla plastików i lansiarzy a muzycznie pwenie rózowy przecukrowany hałs i komercyjny chłam.solarka i focie z dzuibkiem....
0
Jestem normalną dziewczyną i bardzo lubiłam starą czekoladę, jeżeli idzie się ze swoimi ludźmi to masz w nosie pozostałych, w końcu idziesz dla siebie a nie dla kogoś  ;) Do klubu idzie się wybawić a nie oglądać wytapetowane laski i wylansowanych kolesi ;) Na 100% sprawdzę ten lokal, może akurat to będzie coś fajnego ;)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: