Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czemu Polak-katolik jest taką dwulicową świnią?

Utworzony przez Gość, 5 września 2012 r. o 11:24
Czemu Polak-katolik jest taką dwulicową świnią? Z jednej strony człowiekowi twarzą w twarz słodzi, z drugiej strony najchętniej by zabił, a po zabiciu poszedł do kościoła się modlić. Piękne słowa bez pokrycia w czynach. Cały czas słyszę piękne słowa, ale na pomoc rozmówcy w sytuacji kiedy mnie okradziono liczyć się nie da. Pewnie w głębi duszy, w głębi swojego mieszkania rozmówca się cieszy z mojej ogromnej straty. A jak mnie znowu spotka to cały czas sztucznie słodzi. Okropny fałsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czemu Polak-katolik jest taką dwulicową świnią? Z jednej strony człowiekowi twarzą w twarz słodzi, z drugiej strony najchętniej by zabił, a po zabiciu poszedł do kościoła się modlić. Piękne słowa bez pokrycia w czynach. Cały czas słyszę piękne słowa, ale na pomoc rozmówcy w sytuacji kiedy mnie okradziono liczyć się nie da. Pewnie w głębi duszy, w głębi swojego mieszkania rozmówca się cieszy z mojej ogromnej straty. A jak mnie znowu spotka to cały czas sztucznie słodzi. Okropny fałsz.
To z żyda przechodzi i jest bardzo zarażliwe.Dlaczego żyd kojarzy się zawsze z aferami i z worem pieniędzy nie zawsze uczciwie zarobionymi??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ŻYD od razu kojarzy się z lichwą, i z oprawcami,bo to co robią w PALESTYNIE nie można inaczej nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sie wciagac w takie dyskusje na forum. To prowokacja, albo prymitywny chwyt administratora w celu zwiekszenia ilosci wejsc (klikniec) czytajacych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację. Dyskusja nadana z Moskwy! Olać to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....Czemu Polak-katolik jest taką dwulicową świnią?..... To przez słuchanie pewnego rydzyjka.Tam właśnie "uczą" jak być katolikiem.JAk wiemy,to wlaśnie takie mohery z różańcami w ręku na różnych spędach zachowyją się jak zwierzęta,waląc w imię ojca Rydzyka różańcami i krzyżami po głowach swych przeciwników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sie wciagac w takie dyskusje na forum. To prowokacja, albo prymitywny chwyt administratora w celu zwiekszenia ilosci wejsc (klikniec) czytajacych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu konfidencko-żydowska prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konsul napisał:
Mnie ŻYD od razu kojarzy się z lichwą, i z oprawcami,bo to co robią w PALESTYNIE nie można inaczej nazwać.
Ja bardzo proszę, aby nie ubliżać Żydom. Ja mogę napisać kilka maili do Żydów mieszkających w Polsce, opowiedzieć o kradzieży jaka mnie spotkała, mogę też napisać kilka maili do kościoła katolickiego. Ta sama treść. Zrobić tak? sprawdzimy jaką reakcję mają Żydzi i polscy księża kościoła katolickiego na ludzką krzywdę? czy będzie różnica w reakcji. ____ http://www.youtube.com/watch?v=V2sedTLIRWU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sie wciagac w takie dyskusje na forum. To prowokacja, albo prymitywny chwyt administratora w celu zwiekszenia ilosci wejsc (klikniec) czytajacych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria studiowała na Sorbonie, gdyż nie przyjęto jej na Uniwersytet Warszawski. Jaka Maria? jedna z najwybitniejszych światowych chemiczek - dwukrotna noblistka. I mam takie pytanie. Czy Polacy są normalnym, narodem, że nie przyjęli tak wybitnej osoby na studia? Najlepiej wypadałoby, aby zlikwidować Uniwersytet Warszawski, bo to wstyd, że jeszcze istnieje ta instytucja, która tak potraktowała Noblistkę. Ja moje prace wysyłam do Francji - uczciwi i przyzwoici ludzie. O polakach tego nie powiem. http://img690.images...dscf5003msc.jpg "Marie Skłodowska-Curie (7 November 1867 – 4 July 1934) was a French-Polish physicist and chemist, famous for her pioneering research on radioactivity. She was the first woman to win a Nobel Prize, the only woman to date to win in two fields, and the only person to win in multiple sciences. She was also the first female professor at the University of Paris (La Sorbonne), and in 1995 became the first woman to be entombed on her own merits in the Panthéon in Paris." "was a French-Polish physicist and chemist" Francusko-polska fizyczka i chemiczka. Czemu takim narodem jesteście pojeba.nym, że nie nawidzicie wybitnych ludzi? Czy to nie patologia, że Polkę bardziej doceniono we Francji niż w polsce? http://img690.images...dscf5003msc.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mój wątek napisał:
Maria studiowała na Sorbonie, gdyż nie przyjęto jej na Uniwersytet Warszawski. Jaka Maria? jedna z najwybitniejszych światowych chemiczek - dwukrotna noblistka. I mam takie pytanie. Czy Polacy są normalnym, narodem, że nie przyjęli tak wybitnej osoby na studia? Najlepiej wypadałoby, aby zlikwidować Uniwersytet Warszawski, bo to wstyd, że jeszcze istnieje ta instytucja, która tak potraktowała Noblistkę. Ja moje prace wysyłam do Francji - uczciwi i przyzwoici ludzie. O polakach tego nie powiem. http://img690.images...dscf5003msc.jpg "Marie Skłodowska-Curie (7 November 1867 – 4 July 1934) was a French-Polish physicist and chemist, famous for her pioneering research on radioactivity. She was the first woman to win a Nobel Prize, the only woman to date to win in two fields, and the only person to win in multiple sciences. She was also the first female professor at the University of Paris (La Sorbonne), and in 1995 became the first woman to be entombed on her own merits in the Panthéon in Paris." "was a French-Polish physicist and chemist" Francusko-polska fizyczka i chemiczka. Czemu takim narodem jesteście pojeba.nym, że nie nawidzicie wybitnych ludzi? Czy to nie patologia, że Polkę bardziej doceniono we Francji niż w polsce? http://img690.images...dscf5003msc.jpg
To jest podobnie CYCU jak z bolkiem,też jest,był,wielki,na resztę sobie odpowiedz.Zostało tylko z niego kawał wielkiego czerwonego konfidenta i buca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senator niezależny napisał:
To jest podobnie CYCU jak z bolkiem,też jest,był,wielki,na resztę sobie odpowiedz.Zostało tylko z niego kawał wielkiego czerwonego konfidenta i buca.
Co za porównanie człowieka po zawodówce z wybitną uczoną.Ni przypiąć ni przyłatać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Co za porównanie człowieka po zawodówce z wybitną uczoną.Ni przypiąć ni przyłatać . [/quote] [quote name='czytelnik' timestamp='1347001857' post='671523'] Co za porównanie człowieka po zawodówce z wybitną uczoną.Ni przypiąć ni przyłatać .
ale tą uczoną doceniono we Francji i nagroda nobla dla MC-S jest "na konto SORBONY"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Co za porównanie człowieka po zawodówce z wybitną uczoną.Ni przypiąć ni przyłatać .
To jest tylko wskazanie na to jak wielkiej dewaluacji uległa ta prestiżowa nagroda i zasadne jest glówne pytanie tego forum do tego akurat człowieka.DLACZEGO TAK DWULICOWA ŚWINIA ??????????????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MECENAS napisał:
To jest tylko wskazanie na to jak wielkiej dewaluacji uległa ta prestiżowa nagroda i zasadne jest glówne pytanie tego forum do tego akurat człowieka.DLACZEGO TAK DWULICOWA ŚWINIA ??????????????.
No ten twój przykład pokazuje podwójnie dwulicową świnie,i to chyba największą w POLSCE,i jeszcze ten odwieczny wizerunek MATKI BOSKIEJ w klapie.Macie odpowiedż na swoje tytułowe pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adela napisał:
No ten twój przykład pokazuje podwójnie dwulicową świnie,i to chyba największą w POLSCE,i jeszcze ten odwieczny wizerunek MATKI BOSKIEJ w klapie.Macie odpowiedż na swoje tytułowe pytanie.
BOLEK-to żyd a nie katolik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
BOLEK-to żyd a nie katolik.
No to nie rozumiem,czy dlatego że trochę żyd,a trochę POLAK to jest już dwulicową świnią ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
BOLEK-to żyd a nie katolik.
BOLEK-KONFIDENT,to trochę żyd a trochę katolik,ale czy od razu dwulicowa świnia ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wiadomo islamiści, prawosławni, luteranie, ateiści itp. w ogóle nie grzeszą, na Białorusi nie ma zabójstw, kradzieży gwałtów itp. Tylko katolik najgorszy na stos go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...