Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oni wyraźnie boją się go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Czerniak... Nie był Pan 2 października w kongresowej w Wa-wie. Gdyby Pan tam był razem z nami (i ze swoim kolegą z SLD Ryśkiem Kaliszem) to by się Pan nie kompromitował takimi tekstami. Niech Pan trzyma swój stołeczek na Spokojnej bo za cztery lata już tak łatwo może nie być. Mariusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam jakiś Czerniak, ktoś zna tę czarnulkę z tyłu? Z nią można by się w politykę pobawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerniak ma osobisty żal do Palikota. Parę lat temu wchodził na czworaka (bo na nogach się nie trzymał)na zebranie SLD po spożyciu produktu Polmosu Lublin (wtedy własność J.Palikot). Generalnie problem Polmosów to jego problem (wiecie o co chodzi). A ponieważ to prosty człowiek, to winą za swój stan obarcza producenta (Palikot), gdy tymczasem powinien zawartość butelki i swój słaby bo pusty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta
Ostatnio edytowany 15 października 2010 r. o 18:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak pan Czerniak uczył mnie języka angielskiego....on pił wódeczkę na zapleczu a my czytaliśmy czytanki bez zrozumienia. i jak taki człowiek może byc przedstawicielem władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czerniak to domniemany alko, jak ktos napisal wczesniej. prosty chlopina, myslacy ze rozdaje karty i stolki, aparatczyk, rodem z prlu, to polityk z serii tych z tamtej epoki - kolesiostwo, stolki, wóda, laski itp. on wstapil pod koniec lat 80tych do prlu gdy system sie walil - sam dajac o sobie swiadectwo. zenada. no comment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten w okularach to taż chlor, widziałem go juz parę razy na bani....takie towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło jej
Ostatnio edytowany 15 października 2010 r. o 18:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz się ucieszułem ze ten dureń z biłgoraja ma czerniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlory na potęgę na bani to jeden za drugim jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi się: uzyskamy, a nie zrobimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Panie Palikot! To ujma dla wyciągających do Pana rąk!!. Na Madagaskar to sam się już Pan wysłał ! Wejdź Pan w komitywę. Napijecie się wspólnie małpki na starym mieście i znajdziecie wspólny język. A potem melinka na starym mieście dla poprawienia stanu sprango już mózgu. Potem odpoczynek na wyciągu. A potem wyślesz Pan Tuska i całe PO na Madagaskar. Powodzenia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśmy z panem, Panie Czerniak!!! trzymamy kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie !!!!! sądząc po tych komentarzach to chyba wy jesteście na bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony, idź się zakop i przynieś łopatę
Ostatnio edytowany 15 października 2010 r. o 18:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja znam tych z tła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pnie pośle myślę że dla pana to teraz żubry, las, młoda żona, to dla pana poranionej psychiki najlepsze lekarstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ales Jacus wymyslił !!! Izie to zapropunuj a Palikot jak zbiednieje to sam przyjdzie pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Panu Czerniakowi mózgojad z głodu zdechł heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...