Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam mam taka propozycje na stronie cerrefur jest pozycja kontakt gdzie można wysłać im sugestie sam wysłałem taka "Drodzy Państwo moja propozycja jest taka zróbcie czerwone kropki kierownikom na czole będą lepiej widoczni na sklepach i jak pracownik będzie chciał siusiu szybciej zobaczy kierownika, oczywiście wielkość kropki proponuje zrobić zależną od ważności kierownika a dyrektor jeszcze kropka na plecach." proponuje wysyłać im swoje sugestie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też pracuje w carrefour, pomysł beznadzieja tylko że mieszkam w małym mieście gdzie panuje bezrobocie więc co sama sie postawię polecę, a co dalej mam nadzieję ze dzięki wam z większych miast będzie lepiej koniec z reżimem francuzów tam są całkiem inne warunki pracy a głupi polak włazi im w dupę kosztem takim jak my zwykli pracownicy a dzięki nam zbijają kase i żyją jak pączek w maslezie do czego dochodzi kim my jesteśmy błagam inspekcję pracy niech przemieli wszystkich niech traktuja nas jak ludzi a nie jak roboty a jeszcze klient przyjdzie i dosadzi ci tak ze nie wiesz jak sie nazywasz tak nie moze byc jesteśmy ludźmi i niech tak nas traktują a czerwoną kropkę prezes niech sobie na czole wymaluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem stałym klientem carrefour w siradzu przy rondzie nie mam zastrzezeń do obsługi ponieważ te panie dają z siebie wszystko są miłe i pomocne ale po co ta czerwona kropa to jakaś pomyłka jak traktuje się pracowników kim oni są więźniami jest to to poniżające ludzi brakuje do pracy a tu takie rzeczy jak można siedzi sobie jakiś prezesunio i wymyśla niech te pieniądze da ludziom a swoje pomysły niech zostawi w wielki worku współczuje pracownikom carrefour sieradz rondo bo to naprawdę wspaniali ludzie i sklep piękny ale nie ruszą głową ci na górze bo stracą ludzi i zyski jakie im przynoszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam propozycję oprócz czeronych kropek naszyjcie nam żółte gwiazdy będzie komplet czerwone kropki czarne t tło i żółte gwiazdy carrefourowska biedronk w niebie połączenie firm haha paranoja pośmiewisko całego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję,aby Inspekcja Pracy zajęła się carrefourem w Krakowie,jest ich kilka i wszędzie ten sam syf jeśli chodzi o pracę i traktowanie pracowników,których zresztą zostało niewielu po ostatnich zwolnieniach...chociaż nie wierzę już w PIP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witam mam taka propozycje na stronie cerrefur jest pozycja kontakt gdzie można wysłać im sugestie sam wysłałem taka "Drodzy Państwo moja propozycja jest taka zróbcie czerwone kropki kierownikom na czole będą lepiej widoczni na sklepach i jak pracownik będzie chciał siusiu szybciej zobaczy kierownika, oczywiście wielkość kropki proponuje zrobić zależną od ważności kierownika a dyrektor jeszcze kropka na plecach." proponuje wysyłać im swoje sugestie.
jestem za
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?
obóz pracy jakich wiele w naszym pięknym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aiewoj8 napisał:
Powinni też sprawdzić sklep Carrefour w Grudziądzu, tam ostatnio piekły chleb Panie z wędlin, nie mając o tym zielonego pojęcia, wyszedł zakalec,oczywiście za to oberwały. W dziale kas coraz mniej kasjerek a tu przyszła wiadomość o wprowadzaniu NIEBIESKIEJ LINII, ciekawe kto będzie siadał na kasę. Te które zostały pracują po dziewięć godzin.
Co to jest NIEBIESKA LINIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?
wiem że ludzie szukaja pracy i jej nie mają ale mi chodziło konkretnie o ten sklap w sieradzu tam nie chca przyjąć nikogo tam jeszcze zwolnili więc dlatego napisałem że ludzi do pracy brakuje stały klient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Do stałego klienta z 10-tego lipca. Ludzi brakuje do pracy? Co ty piszesz jest wiele ludzi bez pracy ale niektórzy boją się iść do takiego miejsca pracy gdzie potrzeby fizjologiczne wykonuje się na komendę luz za pozwoleniem. To jakaś paranoja obóz koncentracyjny czy trzeci świat?
Kto ci nagadał takich głupot że potrzeby fizjologiczne wykonujemy na komende??Pracuje w firmie od 2002r wczesniej jako zwykły kasjer a teraz jako nadzór kasowy i ani razu sie z takim czymś niespotkałem się.Jedynie informuje sie kierownika lub lidera działu ze idzie sie do wc lub na przerwe.W dziale kas jest troche inna sytuacja ale jeszcze ani razu nie niekazano mi siedziec w pampersie na kasie nawet podczaś świąt.Pozdrowienia dla innych carrefourowców a zwłaszcza kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...