Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Nie wszystkie osoby rozwieszające materiały kandydatów mają na ten temat wiedzę"   Aha, czyli jak wypiję sobie piwko na ławce w parku saskim i policja będzie chciała mi wlepić mandat to mogę powiedzieć że nie wiedziałem że nie można? Ciekawe.   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tu bardziej chodzi o to, że to świeży zakaz i nie wszyscy jeszcze o nim wiedzą. Piwa w parku nie można pić "od zawsze".
0
A wystarczyłoby nie wydawać zgody na wieszanie plakatów na żadnym z przystanków. Przystanki wyglądają tragicznie. Wysmarowane klejem szyby są praktycznie nie do wyczyszczenia. Kto zapłaci za wymianę szyb?
0
Redaktor ustrzelił jakichś pętaków. Nazwiska zupełnie nieznane, miejsca na listach odległe, bez szans na wejście do rady miasta. Łatwizna. A może zapolowac na grube ryby, te które pakują setki tysięcy złotych w kampanię choć wiadomo, że diety radnych nigdy im tego nie zwrócą?         
0
A wystarczyłoby nie wydawać zgody na wieszanie plakatów na żadnym z przystanków. Przystanki wyglądają tragicznie.
POPIERAM!
0
To są wybory dla baaaardzo bogatych. Biednaki lepią jakieś plakaciki na przystankach. Pierwsza liga wali billboardy na całe ściany budynków. Dziwie sie ludziom, ze sie napinają nie mając szans z lubelskimi tłustymi misiami.  
0
Nie głosowac na tych co ich podobizny wiszą na tych przystankach!!!
0
Straż Miejsko jest od wlepiania mandatów kierowcom, którzy  nie mają gdzie parkować. Polityczne plakaty są pod ochroną, bo nie wiadomo kogo wybierzemy i kto będzie strażnikami rządził...
0
Ostatnio edytowany 4 listopada 2014 o 16:49
0
A od czego jest ochrona wiat przystankowych oni mieli usówać ogloszenia.
0
Z raportu NIK: W trakcie wykonywania zadań strażnicy z fotoradarem mobilnym przenoszą się w miejsca nieuzgodnione, za to przynoszące większe wpływy do budżetu gminy.  
0
Nie głosowac na tych co ich podobizny wiszą na tych przystankach!!!
Popieram. To będzie najlepsza nauczka dla śmieciarzy.
0
no to chyba tylko ja wam zostanę...
0
Z kampanią wyborczą nadal jest problem. Dawniej było totalne zaśmiecenie miasta, teraz jest to zabawa dla bogaczy. Ja już wolę pieprznik na mieście z tymi wszystkimi plakatami, bo co jakiś czas wyskoczy z niego jakiś lokalny niezależny aktywista. W całym mieście jest JEDEN komitet założony przez prywatną osobę. Reszta to komitety liderów-milionerów. Oligarchia miejska nam się montuje. Juz dzis można spokojnie wskazać połowę składu rady. To jedynki i dwójki PO, PiS i WL.
0
Kamila Florek - popycham Jacek Bąk
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: