Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Nie wszystkie osoby rozwieszające materiały kandydatów mają na ten temat wiedzę"   Aha, czyli jak wypiję sobie piwko na ławce w parku saskim i policja będzie chciała mi wlepić mandat to mogę powiedzieć że nie wiedziałem że nie można? Ciekawe.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu bardziej chodzi o to, że to świeży zakaz i nie wszyscy jeszcze o nim wiedzą. Piwa w parku nie można pić "od zawsze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłoby nie wydawać zgody na wieszanie plakatów na żadnym z przystanków. Przystanki wyglądają tragicznie. Wysmarowane klejem szyby są praktycznie nie do wyczyszczenia. Kto zapłaci za wymianę szyb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor ustrzelił jakichś pętaków. Nazwiska zupełnie nieznane, miejsca na listach odległe, bez szans na wejście do rady miasta. Łatwizna. A może zapolowac na grube ryby, te które pakują setki tysięcy złotych w kampanię choć wiadomo, że diety radnych nigdy im tego nie zwrócą?         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyłoby nie wydawać zgody na wieszanie plakatów na żadnym z przystanków. Przystanki wyglądają tragicznie.
POPIERAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są wybory dla baaaardzo bogatych. Biednaki lepią jakieś plakaciki na przystankach. Pierwsza liga wali billboardy na całe ściany budynków. Dziwie sie ludziom, ze sie napinają nie mając szans z lubelskimi tłustymi misiami.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowac na tych co ich podobizny wiszą na tych przystankach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejsko jest od wlepiania mandatów kierowcom, którzy  nie mają gdzie parkować. Polityczne plakaty są pod ochroną, bo nie wiadomo kogo wybierzemy i kto będzie strażnikami rządził...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio edytowany 4 listopada 2014 r. o 16:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od czego jest ochrona wiat przystankowych oni mieli usówać ogloszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z raportu NIK: W trakcie wykonywania zadań strażnicy z fotoradarem mobilnym przenoszą się w miejsca nieuzgodnione, za to przynoszące większe wpływy do budżetu gminy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowac na tych co ich podobizny wiszą na tych przystankach!!!
Popieram. To będzie najlepsza nauczka dla śmieciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chyba tylko ja wam zostanę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kampanią wyborczą nadal jest problem. Dawniej było totalne zaśmiecenie miasta, teraz jest to zabawa dla bogaczy. Ja już wolę pieprznik na mieście z tymi wszystkimi plakatami, bo co jakiś czas wyskoczy z niego jakiś lokalny niezależny aktywista. W całym mieście jest JEDEN komitet założony przez prywatną osobę. Reszta to komitety liderów-milionerów. Oligarchia miejska nam się montuje. Juz dzis można spokojnie wskazać połowę składu rady. To jedynki i dwójki PO, PiS i WL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila Florek - popycham Jacek Bąk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...