Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek roku 2016. Grzegorz Dębiec: Na sukces nie pracuje tylko jedna osoba

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2016 r. o 12:06 Powrót do artykułu
Pan Dębiec zaczynał od blaszanych budek i chwała mu za to 25 lat ciężkiej pracy ! Nagroda się należy jak najbardziej....ale są kandydaci którzy dostali nagrodę chyba na wyrost no cóż smsy smsy gdyby był regulamin działasz od wielu lat i coś osiągnąłeś to tak a tak konkurs taki sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się jak dziecko, chociaż jak likwidował blaszaki (mój też) to był troszku bezwzględny, miał inną wizję i dobrze nie mam żalu. A czy Pan wziął pod uwagę IKEA? Grozny konkurent , co ma Pan w rękawie? Każdy będzie miał wybór jadę do IKEA lub Olimpu, myślę ze wybiorą IKEA. A co będzie jak spadną obroty i najemcy zaczną wypowiadać czynsze? Ma Pan Prezes innowacyjną i kreatywną inicjatywę? Czym Pan przyciągnie ludzi? Martwię się, jakbym był współudziałowcem, mimo ze jak Pan zlikwidował blaszki poszedłem do Pana z pytaniem czy nie potrzebny Panu kreatywny handlowiec, powiedział Pan mam swoich handlowców. Nie mam żalu. Gratuluję serdecznie sukcesu i niech Pan coś wymyśli, ja mam pomysły rewelacyjne, ale ma Pan Prezes swoich handlowców którzy na pewno coś wymyśla. Życzę sukcesów z całego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Cieszę się jak dziecko, chociaż jak likwidował blaszaki (mój też) to był troszku bezwzględny, miał inną wizję i dobrze nie mam żalu.  A czy Pan wziął pod uwagę IKEA?
Sam PR to za mało. Czas by Polski Biznes, który ma stracić na naszym lubelskim rynku w zwiazku z tą inwestycją - zjednoczył się. W przeciwnym razie będzie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelski biznes: galeria handlowa, deweloperzy i sklepy spożywcze. Mamy się czym pochwalić, nie powiem. Na pewno zbudujemy na tym świetlaną przyszłość następnych pokoleń. A tak serio - może by tak zacząć promować ludzi, którzy faktycznie coś sensownego wnoszą do rzeczywistości. Nie wiem, może są tacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja pamietam czasy jak Debiec  doprowadzil do upadłosci starego tranhurtu, jak powyrzucał ludzi, ksiazke by o nim mozna napisac i o jego działaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 20 gr zablokowaliscie wywiad z Dębcem, pazerni na kasę, oczywiście, ze nie mam zamiaru płacić,niedługo będziecie zebrać żeby Wasze strony otwierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że zainstalowano w CH Olimp lustra ułatwiające wyjazd z parkingu. Trzeba wykruszone lastryko na parkingu zastąpić kostką brukową. Najlepiej najmocniejszym zwykłym szarym Behatlonem. NAJWAŻNIEJSZE: BEZWZGLĘDNIE NALEŻY ŚCIĄGNĄĆ RESTAURACJE OLIMP DO OLIMPU. POWINNI MIEĆ DUŻĄ POWIERZCHNIE W DOBRYM MIEJSCU. BARDZO TEGO BRAKUJE. Jak będzie Olimp to pozostałe punkty gastronomiczne będą się o wiele bardziej starać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Panu Dębcowi przyznanego wyróżnienia, uważam, obserwując od samego początku rozwój firmy Olimp, że w pełni na nie zasłużył, żeby było jasne dodam, że sam żadnego biznesu nie prowadzę lecz uważam, że do biznesu trzeba mieć talent, a do tego mocne nerwy i dużo zdrowia i tego również panu Dębcowi życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę kogoś poniosło z tym człowiekiem roku, gość który postawił galerię handlową i zatrudnia kilkanaście osób został człowiekiem roku ---to jakaś kpina, większośc pracowników to ciecie do pilnowania, ze 2 elektryków, hydraulik i reszta to pilnujący, odśnieżający, księgowa albo ze 3 bo ktoś musi księgować wpłaty za wynajem, spec od marketingu, jego synalek - kim on właściwie jest, pewnie zastępca prezesa itp. To właśnie jest człowiek roku nic nie buduje i nie wytwarza tylkożyje z czynszów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie proszę o tym jak p. Dębiec stał się właścicielem Transhurtu i kilku hektarów ziemi przy Spółdzielczości Pracy.To ciekawy temat może być, myślę, że ludzie zapłacą i po 2 zł aby o tym poczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...