Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czołgi na ulicach Lublina. Ale czyje?

Utworzony przez Ja, 14 listopada 2012 r. o 16:59 Powrót do artykułu
Bzdura! wczoraj widziałem jak transportowali czołg między 9-10 skręcali z Walecznych w Andersa w kierunku Czechowa. I co na to odpowie żandarmeria?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj w godzinach przedpołudniowych na drodze świdnik lublin koło scani i skody widziałem jak od świdnika jechał czołg na lawecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie piszą czy z czerwoną gwiazdą czy z czarnym krzyżem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Bzdura! wczoraj widziałem jak transportowali czołg między 9-10 skręcali z Walecznych w Andersa w kierunku Czechowa. I co na to odpowie żandarmeria?
Odpowie, że już jadą po ciebie. Za dużo wiesz, musisz zniknąć. Każdy kto widział czołg na ulicy musi zniknąć. Przecież wyraźnie pan wojskowy mówi, że to nie czołgi są wożone tylko jakieś inne żelastwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos sie szykuje >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rupert napisał:
Odpowie, że już jadą po ciebie. Za dużo wiesz, musisz zniknąć. Każdy kto widział czołg na ulicy musi zniknąć. Przecież wyraźnie pan wojskowy mówi, że to nie czołgi są wożone tylko jakieś inne żelastwo...
rupert, ale "pan wojskowy" mówi też, że transportują je między godz. 19 a 3, czytac nie umiesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę rano między 8-9 ( dokładnej godziny nie pamiętam ) " żetony " wiozły coś na 2 dużych lawetach po trasie zielonej kolo MOSIRu na Al. Zygmuntowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Bzdura! wczoraj widziałem jak transportowali czołg między 9-10 skręcali z Walecznych w Andersa w kierunku Czechowa. I co na to odpowie żandarmeria? [/quote] [quote name='Ja' timestamp='1352908774' post='693336'] Bzdura! wczoraj widziałem jak transportowali czołg między 9-10 skręcali z Walecznych w Andersa w kierunku Czechowa. I co na to odpowie żandarmeria?
A może znów ktoś podp....lił te czołgi i chciał sprzedać na złom? Tak przecież było w Lublinie ze 3 lata temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojsku trzeba zadawać precyzyjne pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem jak z jednostki przy rondzie Honorowych Krwiodawcow wyjeżdżali i wjechali na Kraśnicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei widziałem jak wieźli czołg w asyście "tarpanów" na trasie Lublin - Lubartów, we wtorek ok. 7 rano. Może się jakaś wojna szykuje a my nie wiemy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Od kilku dni wieczorami przez al. Jana Pawła II ciężarówka w asyście policji wykonuje kilka kursów przewożąc czołgi i wozy pancerne.
Od jakiś 2 - 3 tygodni tak jest, Pierw jedzie długa i pusta laweta w towarzystwie dwóch aut, nie policji tylko żandarmerii wojskowej, a po jakimś czasie transport wraca z załadowanym czołgiem/wozem. Armii Krajowej, Jana Pawła - jak najbardziej,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez chwilę pomyślałem, że to Młodzież Wszechpolska pod dowództwem Jarosława Wielkiego i Antka Policmajstra rusza na Rosję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To my mamy jeszcze jakieś czołgi? Platformersi rozpieprzyli armię doszczętnie a głupki się cieszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto nie był w wojsku ten nie wie. ale trn kto był to wie, że sprzęt wojskowy może "stacjonować" w danej jednostce, ale to nie oznacza że jest on w ewidencji danej jednostki. mówiąc wprost jeśli go nie ma w papierach to go nie ma :-). w lublinie do niedawna stacjonowała kilkadziesiąt róznych wozów bojowych ( w tym czołgi "Twarde" i wsparcia technicznego). Nie ma sie co dziwić. Skoro nie już wojska w lublinie tylko jest sztab to ten sprzęt jest im nie potrzebny. A wożą je ulicami po zmroku bo to po prostu jest tańsze i mozna to wykonać o wiele szybciej. Jeśli więc odległość nie jest duża to wożą to na lawetach. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można pomylić żw z policją ale trzeba być ślepym jak stępień z 13posterunku!!!! deb***e chcą zrobić z nas deb***i??? Mówi się że akcja tajna i tyle lepsze do przyjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście że takich akcji nie ogłasza się w prasie, bo mimo wszytko jest to zagrożenie bezpieczeństwa państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Od jakiś 2 - 3 tygodni tak jest, Pierw jedzie długa i pusta laweta w towarzystwie dwóch aut, nie policji tylko żandarmerii wojskowej, a po jakimś czasie transport wraca z załadowanym czołgiem/wozem. Armii Krajowej, Jana Pawła - jak najbardziej,
No to aparat fotograficzny (nawet w telefonie) w dłoń i "heja"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwożą czołgi żeby Obama mógł testować tarczę antyrakietową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wożą czołgi (a nie jakieś wozy) ,,19'' w stronę Kraśnika, gdzie dalej to nie wiem, ale tam ich już 2x mijałem po 21. Laweta + dwa wozy żetów. Ale kto by wojsku WIERZYŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...