Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czuby: Ktoś podpala trawy. \"Ogień podszedł pod bloki\"

Utworzony przez Piaskun, 26 marca 2010 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Dzisiaj w nocy na ul. Bernardyńskiej koło godziny 4:30 palił się kosz na śmieci. Z rozmów ze strażakami dowiedziałem się że nie był to jedyny taki przypadek tej nocy w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem na placu zabaw na osiedlu Słowackiego (niedaleko przedszkola) też coś się paliło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zrobić zasadzkę i dla przykładu przywalić 5 tysiaków dla bezmózgowca który podpala- to co roku mamy ten sam problem.Ale po co rozwiązywać problemy ,skoro można z nim żyć....!!!Oj ,narodzie ,narodzie -Ty zmierzasz już tylko w nicość.Takie Twoje przeznaczenie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgraja deb***i bo inaczej ich nazwac nie mozna co roku podpalaja trawy sam bylem swiadkiem wlasnie jak ogien pozaru podchodzil pod LukOil tym razem nie podpalal to jakis dzieiciak dla zabawy tylko stary facet!Na deb***IZM nie ma rady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZMYŚLNIE "POSPRZĄTAŁ" ZANIEDBANY TEREN MIEJSKI. A ŻE TAKICH W LUBLINIE MAMY WIELE TO I PROBLEM DUŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz bedzie sie coraz cieplej robilo i teraz sie zacznie podpalanie!u mnie na osiedlu to caly czas smietniki podpalaja prawie codziennie nawet te poemniki z butelkami!normalnie deb***e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczyło by tylko kosić i problemu by nie było !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha ! a nie porządne blokowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalacza oczywiście należy surowo ukarać.Ale również powinno się ukarać właściciela terenu,który jeszcze w jesieni powinien skosić chwasty.Może w ten sposób okoliczni mieszkańcy chca zmusić właściciela do uporządkowania wąwozu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sikawkowy napisał:
Podpalacza oczywiście należy surowo ukarać.Ale również powinno się ukarać właściciela terenu,który jeszcze w jesieni powinien skosić chwasty.Może w ten sposób okoliczni mieszkańcy chca zmusić właściciela do uporządkowania wąwozu?
Powinno się też ukarać autora powyższego tekstu ! Mógł przedcież jesienią przypomnieć o konieczności wykoszenia traw, a nie zrobił tego A tak na serio: czy ujęcie sprawców naprawdę przekracza możliwości odpowiednich służb ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Zamiast zrobić zasadzkę i dla przykładu przywalić 5 tysiaków dla bezmózgowca który podpala- to co roku mamy ten sam problem.Ale po co rozwiązywać problemy ,skoro można z nim żyć....!!!Oj ,narodzie ,narodzie -Ty zmierzasz już tylko w nicość.Takie Twoje przeznaczenie!!!
Co da mandat jak okaże się że "biedny bezrobotny"był pijany a do tego pomagały mu nieletnie dzieci i nie mają z czego zapłacić bo nie zostanie na wino marki wino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sznuję tradycję, dzidek wypalał , ojciec wypalał to ja mogę, na rekolekcjach ksiądz mówił że tradycja to rzecz święta a ja słucham księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na wiosne przynajmniej w tym miejscu odrośnie ładna zielona trawka a nie szare, czy też brązowe krzaki - no ja rozumiem ze to chodzi nie o oszczedności na paliwie podczas koszenia, tylko żeby takie miejsca upiększały krajobraz lublina i zeby ktos nie pomyślał że przyjechał do miasta - rispekt dla władz lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na dzaszyńskiego w końcu dali by wypalić te krzaki a nie jak ktos inteligętny podpali to jakiś nie do rozwój od razu dzwoni po straż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko! i kto tu jest "nie do rozwój"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzież są nasi wspaniali ekolodzy którzy blokują Dolinę Rospudy?-czemu nie gaszą tych pożarów?-wszak giną(z powodu palenia traw)różne cenne gatunki zwierzątek! Otóż: Ekologowie są tylko tam,gdzie można"sparaliżować życie ludziom"(nie pozwolić na obwodnicę Augustowa)-a gasić traw się boją,bo se mogą dupkę sparzyć lub ciuszki okopcić dymem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypalajcie traw! przeżyją dzięki temu miliony kleszczy i innego badziewia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drabinowy napisał:
Powinno się też ukarać autora powyższego tekstu ! Mógł przedcież jesienią przypomnieć o konieczności wykoszenia traw, a nie zrobił tego A tak na serio: czy ujęcie sprawców naprawdę przekracza możliwości odpowiednich służb ?
Widać przekracza. To pewnie tacy sami de--le jak te podpalacze. Setka ludzi w straży miejskiej, kilkuset policjantów w mieście kilka dni na podpalanie w wiadomych miejscach. I co? Nie ma jednego mądrzejszego od podpalacza. Zabawa trwa. Policjanci udają, że łapią, lekarze udają, że leczą itd. itp. Pensje się bierze ludzie podatki płacą deb***e się cieszą. No to wesołych świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...