Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Buractwo się szerzy. Jak chcesz mieć miejsce parkingowe to kup sobie garaż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co w tym takiego dziwnego ? Jak ktoś styrany wraca z roboty to chce przynajmniej szybko zaparkować i przede wszystkim gdzie mieć zaparkować. Oczywiście pod warunkiem że karton/ ławka nie stoi dniami i nie blokuje miejsca. Dużym problemem są tzw. przyjezdni i to niestety głównie są studenci. Wystarczy się przejść po parkingu jakimkolwiek i zobaczyć ile jest rejestracji z kraśnika, zamościa czy chełma. Jak dla mnie pierwszeństwo powinni mieć mieszkańcy stale zameldowani w danym bloku. Ja rozumiem że studenci to grupa ludzi którzy żyć jakoś muszą i też zostawiają kase w tym mieście ale miasto nic a nic nie robi aby powiększać miejsca parkongowe czy wogle budować nowe, a z roku na rok studentów jak i samochodów przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd na cały Lublin.A tak się dzieje na tym parkingu bo kiedyś to był zamknięty parking i teraz każdy kto tam parkował uważa że tam ma swoje miejsce a ja dla przykładu specjalnie zaparkuje komuś na takim "zarezerwowanym miejscu" ciekawe co mi zrobią?samochód przerysują?to i tak będę miał numer rejestracyjny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pierwszy ten lepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim ani szanowny redaktor ani zgłaszający nie zauważyli jednej rzeczy. Pudła pojawiają się tylko zimą. Wiadomo, że jak ktoś odśnieżył sobie miejsce i poświęcił na to trochę pracy to chciałby z tego korzystać. A takich co się nie narobią, ale postawić auto by chcieli nie brakuje. Ja tu nie widzę żadnej sensacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam ze takie zastawianie miejsc to jakaś paranoja !!!!!! ostatnio wróciłam wieczorem do domu cały parking był zajęty a na jednym wolnym miejscu sąsiad ustawił sobie sanki !!!! wywaliłam mu te sanki i uprzedziłam ze jeszcze jedna taka sytuacja i zadzwonię na policje!!! co za kraj parking nie jest jego prywatną własnością proszę sobie wykupić prywatne miejsca od spółdzielni i po kłopocie!!!! Banda oszołomów w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podają numery rejestracyjne - popatrzymy co to za żłoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi nic nowego jak 2 lata temu regularnie odwiedzialem Rzeszow to na jednym osieldu taka praktyka byla normalna i tam chyba nikt z tego sensacji nie robil. Z drugiej strony parking osiedlowy byl praktycznie przy wyzszej uczelni wiec moze w ochronie przed studentami taka praktyka byla dozwolona:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie wykupią za pieniądze miejsce parkingowe i wtedy mogą sobie i krowę postawić na takim miejscu żeby mu pilnowała miejsca. A tak parking publiczny, kto pierwszy ten lepszy. Tylko czekać aż niektórzy zaczną krzyże stawiać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi przecież o miejsca ODŚNIEŻONE, podczas gdy pozostałe są pewnie zawalone śniegiem. nie dziwię się ludziom, którzy postawili te pudła czy cokolwiek tam stoi, pod warunkiem, że temat dotyczy tylko okresu zimowego, kiedy jest dużo śniegu. dlaczego ja mam odśnieżać miejsce parkingowe dla jakiegoś buca leniwego, który przyjedzie sobie i bez zastanowienia postawi swojego złoma na moim miejscu? jak ktoś ma "samochód", to niech sobie kupi też łopatę do odśnieżania i trochę nią pomacha, jeśli chce parkować. nie rozumiem oburzenia i braku zrozumienia u tych, którym się temat nie podoba. zima się skończy, znikną pudła, jak mniemam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mało co nie wjechałem wieczorem w jakieś ustojstwo, które postawił sobie sąsiad. Kilka desek zbitych paroma gwoździami postawione w "jego" miejscu. Szkoda słów na takie buractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
G.... wiecie, a zabieracie glos. Po pierwsze - parking ten jest wlasnoscia mieszkancow bloku numer 46, stoja nawet tabliczki z informacjami na ten temat, jednak parkuja na nim wszyscy jak im sie podoba. Po drugie - miejsca zastawione pudlami, pojawily sie dopiero zima, gdyz ludzie mieli juz dosc sytuacji, ze odsniezali kilka godzin swoje miejsce, odjechali, a tu jakis cwaniak zajal im miejsce. Po trzecie - byl to kiedys faktycznie zamkniety parking, strzezony przez mieszkancow, stworzony z ich pieniedzy. Jednak znalazl sie jeden pajac z drugim i zniszczyli ta inicjatywe. Wszedzie robi sie zeby bylo bezpieczniej, parkingi podziemne, grodzone osiedla.. Tylko u nas sie takie rzeczy niszczy. Chore !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C Z U B Y ! C Z U B Y !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal d**e ściska jak czytam oburzenie innych a najwięcej do powiedzenia mają ci którzy wlaśnie czekają na to że ktoś wyjedzie z miejsca które sobie odśnieżył Najlepsze jest to że jak SM Czechów wywiesiło ogłoszenia że bedą odśnieżać miejsca parkingowe i proszą o zabranie samochodów to wszyscy mieli to w du***... Mi jak ktoś stanie na miejsce które sobie sam odśnieżyłem ma 2x wiecej roboty bo potrafię być tak chamski że odśnieżę sobie nowe ale zasypię fieja po dach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
broblemu by nie było gdyby spółdzielnia zrobila to co do niej należy, przejechanie traktorkiem nie wystarczy, są miejsca gdzie tylko łopata może pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu napisał:
C Z U B Y ! C Z U B Y !
CZUBKI ! CZUBKI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupcie pojeby opony zimowe porzadne to wjedziecie i w kopny snieg a nie odsniezacie miejsce ponad godzine i zdziwieni ze na publicznym parkingu ktos zajal miejsce bo akurat to jedno bylo wolne. Pracuje w godzinach nocnych czesto wracam kolo 1 w nocy z pracy nikt z miejscem preze mnie odsniezonym nie bedzie czekal wiec nie odsniezam sobie wybranego miejsca chociaz juz dwa miejsca w nocy odsniezalem zeby moc po pracy gdzies zaparkowac. Dodam ze nie zakopalem sie w zasadzie tej zimy mam kilkuletnie opony zimowe i odsniezanie miejsca postojego do kostki brukowej uwazam za szczyt deb***izmu i braku lepszych pomyslow na spedzenie wolnego czasu. Pozdrawiam, mieszkaniec szafirowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czechowie, przy ulicy koncertowej tez to samo;] porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie łatwiej pogonić administratora budynku, żeby odśnieżył parking???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie czuby na tych czubach, niech se garaze wykupia a nie sanki, pudla i inne graty stawiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...