Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze. Powinno się jeszcze powystrzelać te bydlęta, które hodują takie psy i wychodzą między ludzi bez kagańców (oni i ich pupile).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda że nie zastrzelili właścicielki, a z drugiej strony kto na plaże ciągnie psa zastanów sie pan
Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem... Można jeszcze raz Pojechałem razem z żoną - ona została na plaży, a ja nawet tam nie wchodząc poszedłem na spacer dookoła zalewu. Zajęło mi to godzinę i doszedłem w to samo miejsce. Na plaży byłem łącznie raptem 2 minuty do momentu tego zdarzenia. Nie naraziłbym swojego pupila na bezczynne siedzenie na słońcu na plaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sluszne zachowanie policjanta.. tak to jest dres motloch osiedlowy jeden z drugim musi miec amstafa i w ogole nie dba o niego to potem sa takie akcje.. bardzo dobrze ze pies zostal zastrzelony, wlasciciela tez powinni.
sam jesteś motłoch deb***u. akurat właścicielem był dorosły mężczyzna który bardzo dbał o tego psa. a zamiast psa ciebie powinni zastrzelić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo! popieram odstrzał bezpańskich psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za deb***e napisały ten teks? Jakich przechodniów? Oprócz właścicielki boksera przecież nikt nie ucierpiał?Zadaniem dziennikarza jest dociekanie prawdy a nie pisanie komunikatów na podstawie informacji, które przesyła policja. Normalnie wstyd. Policja dała du.... A wy oczywiście nic nie zamierzacie z tym zrobić.dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DLA POLICJANTA,a Amstafy kupują zakompleksione miernoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SHEPARD napisał:
BRAWO DLA POLICJANTA,a Amstafy kupują zakompleksione miernoty
mam asta,a nie jestem zakompleksiona,ani miernota.widać to chyba twoje cechy i się wten sposób wypowiadasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policjanta . A dla właściciela grzywna 5000 albo więcej za brak rozumu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowny panie komendancie.bardzo prosze o ufundowanie nagrody dla tego policjanta.to jest gosc jakich potrzeba w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, powinni zabronić trzymania takich agresywnych psów w blokach!!! Często ich właściciele (głównie 18-25 letni "chłopcy") wychodzą z nimi na spacer bez kagańców a nawet bez smyczy! Brawo dla policjanta! Za swoją głupotę właściciel pewnie dopiero odpowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością pies czuł się osaczony i wystraszony - . Jestem raczej niezbyt silną kobietą , ale podejrzewam , że dałabym sobie radę . Na pewno nie byłabym biernym obserwatorem. Czytamy , że trochę czasu to trwało.......Szkoda psa........To człowiek zawinił......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam gdzieś czy pies czuł osaczony, nieszczęśliwy, smutny czy niedowartościowany. był bez smyczy, kagańca i rzucił się na człowieka. medal dla policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej ukazuje obraz całej sytuacji autorka artykułu zamieszczonego w "kurierze lubelskim" nr 273 z soboty 21.11.2009. ona przynajmniej przeszła się do właścicieli psów i z nimi rozmawiała, a nie tylko przeczytała notatkę policyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja! Na pochybel bezmózgowcom którzy chcą się dowartościwać taki psami (też bezmózgowcami)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agatka Spike i Iron AST napisał:
[...] Pani której pies przestraszył dziecko!! czy Pani nauczyła swoje dziecko jak się zachowac w takiej sytuacji?? NIE napewno dziecko piszczło i uciekało!! [...]
Miasto jest miejscem w pierwszej kolejności przeznaczone dla ludzi. Jeśli ludzie decydują się na posiadanie zwierząt to biorą za nie odpowiedzialność. Nie chcę by żadne psy straszyły moje dzieci. Bardzo mało mnie interesuje to czy dziecko wie jak się zachować gdy spotka agresywnego psa bo i tak w większości przypadków spanikuje widząc pędzące na nie 80 kg zębów śliny i pazurów. Tak dla rozwiania wątpliwości to moje dzieci są nauczone właściwego zachowania ale byłbym zadowolony gdyby nigdy w życiu nie musiały z tej wiedzy (jak i z kilku jeszcze umiejętności) skorzystać. Jeśli o mnie chodzi to dzieci mogą sobie piszczeć, hałasować, machać rękami i biegać ile dusza zapragnie. Nie jest normalne gdy psy biegają bez opieki i terroryzują okoliczną populację bo właściciel nie chce ruszyć tłustego dupska sprzed telewizora. Co do zachowania policjanta to jest on by bronić w pierwszej kolejności ludzi. Czy przesadził czy nie jest dyskusyjne ale ile świadków tyle opinii będzie. Ja jednak skłaniam się ku temu że postąpił słusznie. p.s. obydwie przeglądarki internetowe z jakich dane mi było skorzystać mają moduł sprawdzania pisowni działający i to o dziwo w języku polskim. Przeczytanie i sprawdzenie swojej wypowiedzi przynajmniej w celu wyeliminowania błędów ortograficznych nie jest więc zadaniem dla geniusza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chelmianin napisał:
szanowny panie komendancie.bardzo prosze o ufundowanie nagrody dla tego policjanta.to jest gosc jakich potrzeba w policji.
Tak jest na pewno zbadają sposób użycia broni, ciekawe z jakiej odległości odda strzał ,czy nie naraził kobiety jak faktycznie ją gryzł , czy ten pies leżał na tym drugim czy skakał do jej ciała, a może już uciekał, jak go uderzali pałką to każdy pies się zrobi bardziej agresywny, czy użył wcześniej gazu.Żeby oceniać tą sytuacje to trzeba by było być na miejscu ale może się okazać że ten policjant dostanie w nagrodę - upomnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien zastrzelić właściciela,półmózgi nie powinni posiadać psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Tak jest na pewno zbadają sposób użycia broni, ciekawe z jakiej odległości odda strzał ,czy nie naraził kobiety jak faktycznie ją gryzł , czy ten pies leżał na tym drugim czy skakał do jej ciała, a może już uciekał, jak go uderzali pałką to każdy pies się zrobi bardziej agresywny, czy użył wcześniej gazu.Żeby oceniać tą sytuacje to trzeba by było być na miejscu ale może się okazać że ten policjant dostanie w nagrodę - upomnienie.
Sądzisz , że ktoś to dokładnie przeanalizuje ? Mam taką nadzieję .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g.d. napisał:
mam gdzieś czy pies czuł osaczony, nieszczęśliwy, smutny czy niedowartościowany. był bez smyczy, kagańca i rzucił się na człowieka. medal dla policjanta.
Jak to prawda co napisano na ten temat w kurierze to ten policjant może dostać działe za przekroczenie uprawnień.Ponadto z jego notatki wynika że pies rzucał się na kobieta którą pogryzł a tymczasem kobieta nie ma żadnych śladów gryzienia i nie ma żadnych pretensji . To prawda że psy nie powinny luzem biegać po osiedlach ale i prawdą jest to że za te wykroczenia są odpowiednie sankcje a policja ma prawo użycia broni ale w określonych przypadkach.Najgorsze że wiadomości przekazywane przez prasę są niespójne a oceny internautów żenujące a konsekwencje może ponieść policjant który działał w dobrej wierze tylko czy jego przełożeni ocenią to działanie prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/...wnien,id,t.html Nic nie piszą ,jak wrześcąca kobieta była ubrana, bo radszej o tej porze roku jest chłodno. I dla tego żadnych ran nie ma ! Pies ją nie grzyzł, tyłko odpychał od jej psa - jego konkurent ! - i siedząc na nim, potwierdzał dominację nad nim. Siniaki, które ma znikną, ale zastrzelonego psa szkoda Policja niech kupi siatkę i następnym razem 6 policjantów może bez strzelania złapać nawet 2 psów razem. (Ile komisariatów - tyle siatek, przydadzą się przy następnych takich akcjach) Przecież wiedziały, że idą rozdziełac walczące psy, takie było zawiadomienie. A może 6 policjantów i 6 pistoletów wycelowanych w psa ? Kto widział to zajście - są jakiś świadkowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...