Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrzy ludzie wytłumaczcie mi jak ten pies wydostał się z domu, bo zgłupiałam. Przez okno, czy z balkonu? Bo jeśli uciekł z domu to logiczne, że był bez kagańca i smyczy. To, że sie z tego domu wydostał mogło być z winy właścicieli, ale nie musiało i tu się sprawa komplikuje bo właściciel jest odpowiedzialny za psa ale jeśli ten wybije szybę to trudno mówić o złym zabezpieczeniu. To jeśli chodzi o winę właściciela w tym konkretnym zdarzeniu. Reakcja policjantów była jak najbardziej na miejscu bo pies stwarzał realne zagrożenie i nikt w takiej sytuacji nie analizuje dlaczego pies nagle staje sie agresywny. Strach tylko pomyśleć co by było gdyby trafił nie psa ale kobietę. A tak z doświadczenia to mogę tylko dodać, że właściciel psa, który wygląda na agresywnego jest zawsze winny, zwłaszcza dla właścicieli fafików, którym się wydaje, że nakaz prowadzenia psa na smyczy i w kagańcu ich nie dotyczy. Nie raz musiałam sie opędzać od podgryzających kostki jamników i innych ujadających mini piesków, a właściciel nie reagował, chyba, że miał pretensje do mnie, że to moja wina bo idę z dużym psem - patrz groźnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadget napisał:
sam jesteś motłoch deb***u. akurat właścicielem był dorosły mężczyzna który bardzo dbał o tego psa. a zamiast psa ciebie powinni zastrzelić
Nie powinieneś był takich słów używać.Ale popieram. pies był wystraszony jeszcze raz W Y S T R A S Z O N Y !! nIE ROZUMIECIE TEGO? c Sans MS"]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo medal dla policjanta! Dobrze że kolegi nie postrzelił jak Ten od tygrysa... Ludzie znowu zaczynacie nagonkę na Asty,widać że zwierzęta po prostu Wam przeszkadzają... Fakt nie można ich wydoić,nie znoszą jajek i raczej nie jada się ich mięsa więc co tu lubić:-p Po pierwsze każdy właściciel psa wie o tym że gdy dochodzi do starcia nie wolno wchodzić pomiędzy zwierzęta,psy same skończą starcie w chwili gdy jeden z nich okaże się słabszy,dominujący odstąpi od ataku.Kiedy wtrąca się właściciel,wtedy słabszy pies jest motywowany by dalej walczyć-wtedy starcie staje się niebezpieczne. Po drugie najprostszym sposobem na obezwładnienie psa podczas ataku na osobę trzecią jest chwyt za tylne łapy i uniesienie ich do góry,następnie kocem ew. kurtką należy zakryć jego łeb by nie widział potencjalnego celu.No ale prościej i szybciej wyjąc broń i strzelić... Właścicielowi psa należy się wyyysoki mandat jeśli chce się mieć psa trzeba pamiętać o tym że zamknięcie go na balkonie to nie spacer.Pies to nie zabawka jeśli decydujesz się by zabrać szczenię z hodowli,zastanów się jakie życie mu zapewnisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes milosnikiem czworonogow pies psem ale postawcie sie w sytuacji kiedy taki amstaf atakuje ci kogos bliskiego z rodziny . Tez tak tlumaczysz bo byl wystraszony ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...