Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czworaczki urodziły się w Lublinie

Utworzony przez Paweł J., 27 maja 2011 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Gratulacje!!! Kasiu i Marku życzę dużo zdrówka dla Maluchów Cieszę się bardzo! Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toś pan zaszalał.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulację! mam nadzieję, że władze Lublina sprostają i wesprą finansowo tę rodzinę Aga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULACJE dla szczęśliwych rodziców! No no to tatuś musi być z siebie dumny:) więcej takich wiadomości prosimy na łamach DW jeszcze raz GRATULACJE dla szczęśliwych rodziców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje ! Wszystkiego dobrego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulujemy Kochani!!!!!!! Dużo dzieci dużo szczęścia! Całusy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynki i chłopcy są zdrowe chyba raczej zdrowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Uważam, że miasto powinno wesprzeć rodzinę. 4 dzieci to na pewno nie małe wydatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michalll napisał:
Popieram. Uważam, że miasto powinno wesprzeć rodzinę. 4 dzieci to na pewno nie małe wydatki
poczwórne szczęście, gratuluję i życzę wytrwałości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam ale ten cytat to przez pomyłkę, wszystkiego najlepszego dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mama dostała spóźniony prezent na Dzień Matki, który był wczoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje sąsiadom! Popieram, że władze miasta powinny wesprzeć rodzinę. I gratuluję babci, która miałem okazję poznać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję córce szczęśliwego rozwiązania i wspaniałych wnucząt. To wspaniałe uczucie i szczęście kiedy widzi się cztery małe istotki. Jestem bardzo dumną i szczęśliwą babcią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
Gratuluję córce szczęśliwego rozwiązania i wspaniałych wnucząt. To wspaniałe uczucie i szczęście kiedy widzi się cztery małe istotki. Jestem bardzo dumną i szczęśliwą babcią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję ci siostrzyczko wspaniałej czwórki. Do życzeń dołącza się Krzysio. Jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrówka dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
Gratuluję córce szczęśliwego rozwiązania i wspaniałych wnucząt.To wspaniałe uczucie i szczęście kiedy widzi się cztery małe istotki.Jestem bardzo dumną i szczęśliwą babcią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję szczęśliwej mamusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla całej rodzinki: rodziców, babć, cioć, wujków! Za jednym razem czwórka, no, no... Na początku na pewno będzie trudno, zmęczenie non-stop ale później sama radość ... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiesznie by było, gdyby się okazało, że to podwójne bliźniaki jednojajowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla rodziców a przede wszystkim dla dzielnej mamy!! A dla maluszków duuuuużo zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...