Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Adam Wasilewski straci fotel prezydenta Lublina?

Utworzony przez no nie, 4 maja 2009 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Powtarzanie na okrągło nazwy Lubelszczyzna i czerpanie z tego wiary, że nauczymy resztę województwa niewiary w siebie i oglądania się na Lublin - to za mało. Ryba psuje się od głowy i najwyższy czas na zmiany. Najwyższy czas na włodarza pokroju Wrocławia czy Rzeszowa. W EWENTUALNYM REFERENDUM GŁOSUJĘ ZA ODWOŁANIEM P.WASILEWSKIEGO!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie uczelnie obdarowały nas już dwoma P R O F. e s o r a m i na fotelach prezydenckich Janickim a teraz Wasilewskim. Lublinianie zagłosujecie na trzeciego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Wasilewskiego, ale po czasie musze przyznać rację krytykom. Zupełnie nie podoba mi się obecny sposób "prezydencji" Lublina. Bylejaki i nijaki. A'la Pruszkowski rzekłbym. Nie chciało się ruszyć czterech liter w teren i wziąść za kark zastepców by przekonać ich do solidnej pracy, to teraz czas wziąść za cztery litery Pana Wasilewskiego. Jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No istotnie, uwaga o pani prezydent Szumlak jest rozbrajająca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy nie poprą takiego prezydenta, trzeba jak najszybciej go odsunąć i ratować co się da bo niedługo nie będzie co. W każdym innym mieście było by już dawno po nim , Wasilewski to nasłany człowiek żeby oszukiwać i rozkradać co się da np. cukrownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na Wasilewskiego w wyborach, ale jeżeli będzie referendum to coś czuję, że mogę być za odwołaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[wykasowano]
Ostatnio edytowany 5 sierpnia 2009 r. o 12:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie jestem za PO, ale będę głosować za odwołaniem Pana Wasilewskiego. W Mieście nic się nie dzieje. Na jego miejsce potrzebny jest ktoś młody, z życiem. Już nawet poseł Palikot byłby dużo lepszy, jest kontrowersyjny ale i bardzo inteligentny, ale ma łeb na karku i smykałkę do interesów. Na pewno jakby rządził w Lublinie już dawno przegonilibyśmy Rzeszów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem daleko od Lublina i wiecej slyszalem!!! o Palikocie,niz o prezydecie Lublina...bedzie nastepny ...tylko oby cos zmienil..wyborcy pamietaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za odwołąniem tego nieudolnego Pana i jego CAŁEJ ekipy nieudolnych partaczy.... glosowałem na wasila i PO a teraz bardzo mocno tego żałuję i już więcej na tych nieudaczników nie zagłosuje ! miasto się zdecydowanie za wolno rozwija, inwestycje stoją albo znikają...kultura - ok ale to jeszcze wydażenia zaściankowe, promocja - gdzie TV i radio?????, 1. co z Podzamczem..., 2. Co z (moim zdaniem mało ważnym ) Aquaparkiem...., 3. Co ze stadionem !!!!!, 4. Co z drogami?!!!!!!!, 5. Co z lotniskiem...., 6. Kiedy skończą tą przeklętą Trasę Zieloną???!!!!!!, 7. Strefa Ekonomiczna b. wolno się zapełnia...., 8. Brak planów zagospodarowania...., 9. Zbyt mało inwestycji zagranicznych w Lublinie..., 10. Stare Miasto zbyt wolno remontowane.... - DNO!!!!! Wasilewski jak masz jaja to sam się podaj dymisji !!!!! nie udało Ci się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbert napisał:
Ogólnie jestem za PO, ale będę głosować za odwołaniem Pana Wasilewskiego. W Mieście nic się nie dzieje. Na jego miejsce potrzebny jest ktoś młody, z życiem. Już nawet poseł Palikot byłby dużo lepszy, jest kontrowersyjny ale i bardzo inteligentny, ale ma łeb na karku i smykałkę do interesów. Na pewno jakby rządził w Lublinie już dawno przegonilibyśmy Rzeszów.
co Ty bredzisz, zastanów się co Palikot zrobił dotychczas dla Lubelszczyzny, co wylobbował? Jak na razie promuje chamstwo, że aż wstyd ludziom przyznać się do lubelskiego pochodzenia w innych miastach. Tylko nie ośmieszaj się tekstem o zbieraniu podpisów ws. szybkiej kolei, bo to nic nie da w perspektywie bliższej niż 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry przykład dla wszystkich obiecywaczy wszystkiego kolorowego i miłego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uff dobrze że ujawniono dogadywanie sie za stołki bo i naczej wcale nie wiadomo czy Wasyl nie dostał by tego absolutorium. Niestety ten chyba najmniej udolny prezydent miasta od 20 lat to wymysł i pomysł autorski Janusza Palikota, Datrka Piatka i całego PO pokazuje też trochę prawdy o kadrach tej partii w Lublinie i na lubelszczyźnie i to im zawdzienczamy tego super prezydenta. Wydaje mi sie, że niestety pokutuje w Lublinie mit jakiegos mędrca jak profesor( wiem ze nim nie jest) to, że musi sie na "czyms tam, czyms tam znać". A Lublin ma wieloletnie zapóznienia i wymaga wiecej pracy niz inne miasta. Powinno sie szukać ludzi z tzw. innym podejsciem bardziej profesjonalnych nowocześnie myślących o mieście planowaniu i budrzecie kogoś takiego ala Michał Widomski, który mówi ze wie czego chce ale wazniejsze mówi także, że wie jak to zrobic. I nie oglada sie na Palikota czy innych posłowatych mądrali. Wybrać w koncu osobę taką, która beędzie potrafila zciągnąc do misata nie dziesiatki ale setki milionów euro na inwestycje i projekty europejskie, a w artykule pisze sie że jakaś pani od 20 lat robi budrzet, i bez obrazy ale wygląda on prawie tak samo - nic dodac nic ując (jak może być lepiej?). Odwołać Wasilewskiego jak najszybciej bo zwłaszcza w czasie kryzysu to bedzie tragedia dla misata, a i dla niego samego męczarnia bo on do tego nie ma ani serca ani niestety kompetencji. ps. Panie Michale gdyby się Pan zdecydował ma pan mój głos!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastój i nicnierobienie na Lubelszczyznie kochany kurowski wójt dostał absolutorium chociaż nie wiadomo za co?! może radni otworzyliby gęby co dobrego zrobił wójt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z powyższym w/w zostanie na swoim stanowisku. I to jest najpiękniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japolan napisał:
Dlaczego w tytule tekstu mówi się o "stracie"? W ten sposób Redakcja pokazała, po czyjej jest stronie. Jeśli czytelnicy sa innego zdania, może się okazać, że Wydawca będzie stratny z powodu zmniejszenia sprzedaży gazety, która samym tytułem stawia się po jednej ze stron sporu. Sprawa jest dyskusyjna. Redakcja winna starać się o zachowywanie wysokich standardów dziennikarskich. Także dlatego, że jest gazetą, a nie biiuletynem partyjnym lub ratuszowym. A nawet jeśli uważa się za środek agitacji, może się okazać, że następny prezydent Lublina zapamięta sobie to nastawienie i albo "pokaże figę" Redakcji, albo spróbuje ją tak mocno uzależnić od siebie, że każdy dostrzeże jej służalczość. Nie wiadomo, co jest gorsze. I dla kogo. To smutne, że gazeta z takim dorobkiem tak nisko zgina kark.
No tak. Zero krytyki tej opcji, bo stajesz sie wrogiem. O PO tylko można wyrażać się pozytywnie, bo jak nie cię postraszymy np. figą. A może jednak zacząć krytykować rządzących, bo w przeciwnym razie robimy im krzywdę, gdyż uważają że są nieomylni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japolan napisał:
Dlaczego w tytule tekstu mówi się o "stracie"? W ten sposób Redakcja pokazała, po czyjej jest stronie. Jeśli czytelnicy sa innego zdania, może się okazać, że Wydawca będzie stratny z powodu zmniejszenia sprzedaży gazety, która samym tytułem stawia się po jednej ze stron sporu. Sprawa jest dyskusyjna. Redakcja winna starać się o zachowywanie wysokich standardów dziennikarskich. Także dlatego, że jest gazetą, a nie biiuletynem partyjnym lub ratuszowym. A nawet jeśli uważa się za środek agitacji, może się okazać, że następny prezydent Lublina zapamięta sobie to nastawienie i albo "pokaże figę" Redakcji, albo spróbuje ją tak mocno uzależnić od siebie, że każdy dostrzeże jej służalczość. Nie wiadomo, co jest gorsze. I dla kogo. To smutne, że gazeta z takim dorobkiem tak nisko zgina kark.
Witam! Przy naprawdę wielkim wysiłku można było ten tytuł zinterpretować tak, jak to szanowny Czytelniku uczyniłeś. Zapewniam, że redakcja nie stoi po niczyjej stronie i ciężko przypisywać nam jakąkolwiek służalczość wobec prezydenta tudzież zginanie karku. Ale skoro takie wątpliwości tytuł w Tobie wzbudził, został poprawiony. Pozdrawiam Dominik Smaga Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[wykasowano]
Ostatnio edytowany 5 sierpnia 2009 r. o 12:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata Wasila to dla Lublina szczęście!!! To pozbycie się także nieudaczników i darmozjadów ktorych powołał na zastepców a może i paru innych dygnitarzy co nie maja o niczym pojecia. Narzekaliśmy na Pruszona, na Bryłę i innych ale to co wydarzyło sie w tej kadencji jest nieszczęściem dla Lublina. To skandal żeby miasto nie korzystało z możliwości pozyskiwania pieniedzy z UE jak czynią to inni. To skandal żeby posiadane środki wydawać na nieistotne duperele zamiast mieć na udział w inwestycjach dla miasta potrzebnych. Gotujemy sie we własnym sosie i ani krok do przodu. Dlatego czym szybciej tym lepiej. Może mieszkańcy pomyślą i wybiorą człowieka który zechce i potrafi rozmawiać z ludźmi i zobaczy problemy. Wasil jest moze i dobrym człowiekiem ale nie jest gospodarzem którego potrzebuje Lublin. Jeśli pozostało Mu troche honoru to powinien zlożyć rezygnację wraz z całym dworem i przynajmniej zasłużyć sie Lublinowi oszczędnoścami na kosztach wyborów i skróceniem straconego bezpowrotnie czasu. Trzeba przyznać sie do porażki i błędów. A największym jest to że Wasil uporczywie trzyma nieudacznych zastępców za ktorych teraz ponosi konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...