Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy firma COMP s.j. zbankrutowała?

Utworzony przez klient, 15 lipca 2011 o 13:54
Mam pytanie do zorientowanych w branży komputerowej - czy firma COMP s.j. zbankrutowała? Ta z siedzibą przy ulicy 1 Maja i Narutowicza w Lublinie, ponieważ chcę u nich kupić zestaw komputerowy, a z uwagi na potęcjalne bankructwo-taki zakup jest bez sensu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba tak, jachacze cienko przędą
0
papa napisał:
chyba tak, jachacze cienko przędą
Mało powiedziane, to złodzieje i oszuści, jeden z nich (ten młodszy) napożyczał pieniędzy i to sporo a teraz go ludzie ścigają. Oj kiepsko skończy, kiepsko.
0
Potwierdzam, to oszust, mnie też jest winny pieniądze, i to duże pieniądze.
0
Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. § 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 4. Jeżeli czyn określony w § 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego. Złapać i obciąć jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oszuści i tyle!
0
No tak, wcześniej sprzedał punkt przy ul. Skłodowskiej, teraz punkt przy ul. Narutowicza, pozostał mu jedynie punkt przy ul. 1-Maja, ale może i tego dni są policzone - chyba bankrut na całego i oszust.
0
Z Ł O D Z I E J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wspomnienie będzie chyba, hi, hi, http://www.comp.lublin.pl/?goto=stati&site=contact
0
Dzięki za ostrzeżenie przed zakupami w Compie, lepiej u dobrego sprzedawcy trochę dopłacić i mieć towar w porządku-niż u oszusta stracić.
0
Stracili swoją szanse, nie zatrudniając mnie jako serwisanta elektroniki Teraz na sprzedaży nie ma zarobku. Te lipne ogłoszenia o prace na ich stronie zawsze mnie irytowały. I dobrze im tak ;] Jednego mniej.
0
serwisant napisał:
I dobrze im tak ;] Jednego mniej.
Ale kogo - złodzieja czy oszusta? He, he.
0
Szykuje się powstanie "Stowarzyszenia poszkodowanych przez artura jachacza", czy ktoś z szanownych czytelników chce się wpisać?
0
No, no, Comp bankrutem - kto by to przewidział, ale checa.
0
Takie czasy.
0
Oszuści są wsród nas.
0
Witajcie, a możę spotkajmy się złóżmy zbiorowe zgłoszenie na policję o popełnieniu przestępstwa, zawsze będzie łatwiej odzyskać kasę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: