Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy już wiesz, jak rozkręcić dochodowy biznes w domu?

Utworzony przez Arkadiusz Zielazny, 21 kwietnia 2010 r. o 19:55
Czy wiesz, jak stworzyć od zera mały e-biznes, który w czasie krótszym niż 2 lata pozwoli Ci osiagnąć dochody na prawdziwym europejskim poziomie? Ja wiem i chcę Ci pomóc osiągnąć dokładnie to samo - być może jeszcze szybciej. Drogi, Przyszły Członku Polskiego Zespołu TWR Power System, Jeśli w Twojej głowie tli się idea własnego, małego biznesu lub jeśli próbowałeś podnieść poziom swoich dochodów z niezadowalającymi Cię do końca rezultatami, oferuję Ci moją pomoc. Pomogę Ci stworzyć lub rozwinąć Twój e-biznes W TWR Power System nauczymy Cię, osobiście pokażemy i postaramy się, abyś stworzył biznes który: * w ciągu roku zacznie generować stały dochód, albo nawet uniezależni Cię finansowo, dzięki przemyślanemu i od razu dobrze wdrożonemu systemowi, * będzie skazany na dynamiczny rozwój dzięki naszemu doświadczeniu i wsparciu, jakie przekażą Tobie członkowie polskiego zespołu TWRPS, * będzie prostszy w obsłudze, niż Ci się wydaje, dzięki narzędziom, jakie z sukcesem wykorzystuję od 3 lat w e-biznesie. Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale wymagam PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU. Jeśli nie masz żadnej tych 3 rzeczy - nie klikaj tutaj: http://twrps.ebookidealny.pl/ssp/3 P.S. Weź udział w internetowym kursie zarabiania pieniędzy z TWR Power System bez zobowiązań i całkowicie ZA DARMO! pozdrawiam, Arkadiusz Zielazny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inną propozycję dla chcących rozkręcić własną działalność. Ostatnio uświadomiłem sobie jak trudno jest znaleźć odpowiedni lokal do organizacji wesela. Nie mówiąc już o tym, że nawet jeśli się go znajdzie terminy rezerwacji są masakryczne. Otwarcie takiego weselnego biznesu nie jest trudne a przy dzisiejszym wyborze projektów ############kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php można naprawdę stworzyć coś co będzie przyciągało klientów. Trzeba tylko dobrze zastanowić się nad odpowiednią lokalizacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu jedno z biur turystycznych zrobiło taką akcję reklamową – rozesłali informację do pewnej grupy osób, z propozycją darmowego pobytu na greckiej wyspie Milos. Trzeba było tylko przyjść na miejsce zbiórki o określonej godzinie. I pojechać. Też dostałem takie zaproszenie. Wietrząc podstęp i kawał, postanowiłem nie dać się nabrać. Ale wiedziony ciekawością, pojechałem na miejsce zbiórki, popatrzyć z daleka na potencjalnych „Łosi” z bagażami. I pośmiać się w duchu, gdy będą je targać z powrotem do domu. „Łosi” była niewielka gromadka. Rozprawiali między sobą, też nie bardzo wierząc w prawdziwość sytuacji, tym bardziej, że nie było nikogo z rzekomego biura i żadnego autokaru. Mijały minuty. I nagle… zajechał bus. Przewodnik przeprosił za spóźnienie. Okazało się, że z 10 osób wybranych, trzy nie przyszły. Wytłumaczył zasady… Całkowicie bezpłatny, sponsorowany przez firmę tygodniowy pobyt. Wsiedli i odjechali. Plułem sobie w brodę. Łosie pojechały??? Nie. Łosie zostały.. trzy łosie. Ja też. : Tworzy się nowy portal, jak google czy Facebook Ruszył 1.01.2012 r. Przez trzy miesiące tego roku, do kwietnia, będzie gromadził uczestników projektu. Ten portal to młoda roślinka- ale będzie się rozrastać. Ktoś zainwestował w to potężne pieniądze i nie pozwoli jej uschnąć. Możesz być jednym z pierwszych... nie przegap tego. Nie musisz nic wpłacać i nic inwestować, więc warto się wpisać i zarejestrować. I oczywiście być na bieżąco zarejestrowanym - korzystać z tego portalu. Chodzi o to, żeby ustawić tą stronę jako startową. I oczywiście polecać korzystanie z niej innym. Jeżeli to co o sobie piszą to prawda, to może być naprawdę przełom w zarabianiu w necie - twórcy portalu mają w zamiarze dzielić się zyskiem fifty-fifty z udziałowcami projektu, czyli tymi, którzy zarejestrują się u nich i wezmą udział w jego rozpowszechnianiu. Nie chcę już czegoś w życiu przegapić. Tak jak wycieczki na wyspę Milos, którą obejrzałem sobie dokładnie, ale tylko… w internecie. Piękna wyspa. zarejestruj się na tej stronie - http://signup.wazzub.info/?lrRef=Ab0ik pocztę musisz mieć założoną na którymś z poniższych portali Yahoo Windows Live Windows Live Hotmail MSN Gmail Aol Plaxo Outlook Microsoft Ou pozdrawiam Mariusz – mój telefon : 880 751 087 mkazmierczak8@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...