Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ktoś potrzebuje gruz ?

Utworzony przez mariola, 13 maja 2009 o 11:52
Kochani - bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu . Mam w Lublinie dom murowany , parterowy , przeznaczony do rozbiórki . Bardzo chętnie oddam gruz w zamian za rozbiórkę . Czy na FORUM jest ktoś , kto taki gruz potrzebuje ? Czy jest ktoś , kto mógłby mi w tym pomóc ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mariola napisał:
Kochani - bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu . Mam w Lublinie dom murowany , parterowy , przeznaczony do rozbiórki . Bardzo chętnie oddam gruz w zamian za rozbiórkę . Czy na FORUM jest ktoś , kto taki gruz potrzebuje ? Czy jest ktoś , kto mógłby mi w tym pomóc ?
Podnoszę , aby temat nie zginął.
0
Kdzie jest ta ulica, kdzie jest ten dom...do rozbiórki ?
0
Gość napisał:
Kdzie jest ta ulica, kdzie jest ten dom...do rozbiórki ?
W dzielnicy Dziesiąta , czy jesteś zainteresowany? Czy możesz coś podpowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna........
0
mariola napisał:
W dzielnicy Dziesiąta , czy jesteś zainteresowany? Czy możesz coś podpowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna........
Czy na prawdę nikt nie może mi pomóc....
0
Nie dzielnica - tyłko ulica ! Do takiej pomocy to potrzeba dużo sily i zdrowia. I jeszcze co to za gruz ? Cegla, deski, suporki, glina, kamień,......
0
Gość napisał:
Nie dzielnica - tyłko ulica ! Do takiej pomocy to potrzeba dużo sily i zdrowia. I jeszcze co to za gruz ? Cegla, deski, suporki, glina, kamień,......
Głównie cegła + kamień . Cały dach drewniany .
0
Podobno tereny po Cukrowni mają być zasypane gruzem pod budowę boiska . HALO CUKROWNIA !!!!
0
Pnij się w górę......może znajdzie się ktoś zainteresowany.
0
name napisał:
Pnij się w górę......może znajdzie się ktoś zainteresowany.
Jakoś nam nie wychodzi.....
0
~Mariola~ napisz wreście tą ULICE - czekamy od 13 maja a tu nic ! Zainteresowani by tam poszły, popatrzyły i dały znać czy to warto na tak ciężką prace się decydować. Przecież nikt nie będzie przeczesywał całą dzielnice DZIESĄTĄ i myśleć, czy aby na pewno to jest to, co trzeba rozebrać,.......Odwagi - czekamy !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: