Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy Mariusz T. jest w Lublinie? Osiedlowa psychoza

Utworzony przez Gość, 28 marca 2014 r. o 08:27 Powrót do artykułu
jakie osiedle taka psychoza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja. Mariusz. Znajdę cię po IP. Mam nadzieję że masz dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanio sprzedam pochodnie i widły. Dla mieszkańców os. Nałkowskich atrakcyjne rabaty przy zakupach zbiorowych.
To ja. Mariusz. Znajdę cię po IP. Mam nadzieję że masz dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja wie ze jest on w Lublinie , tylko nie wiedza gdzie bo to jest pilnie strzezona tajemnica i niewiele osob o tym wie, wiec badzmy czujni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz pecha jełopie bo nie mam a marjusz to nie wie jak kompa włączyć ćwoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynem to jesteś ty, wiadomosc została podana zamkniętej grupie ludzi a jakiś właśnie kretyn podzielił sie tym z brukowcem a malo tego podał klase i szkołe, no istny debilizm. A narwani pismacy są na tyle nierozgarnieci że nawet polecieli do wychowawczyni. A tak nawiasem to proszę się nie wypowiadać na takich forach jak temat nie dotyczy.
 
Kretynem to jesteś ty, wiadomosc została podana zamkniętej grupie ludzi a jakiś właśnie kretyn podzielił sie tym z brukowcem a malo tego podał klase i szkołe, no istny debilizm. A narwani pismacy są na tyle nierozgarnieci że nawet polecieli do wychowawczyni. A tak nawiasem to proszę się nie wypowiadać na takich forach jak temat nie dotyczy.
Kretyńska wiadomość podana zamkniętej grupie jest nadal kretyńska tak samo jak jej autor. Temat dotyczy wszystkich, zaraz zaczniecie się zachowywać jak bezrozumna tłuszcza, chociaż w przypadku tego osiedla niewiele się zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynem to jesteś ty, wiadomosc została podana zamkniętej grupie ludzi a jakiś właśnie kretyn podzielił sie tym z brukowcem a malo tego podał klase i szkołe, no istny debilizm. A narwani pismacy są na tyle nierozgarnieci że nawet polecieli do wychowawczyni. A tak nawiasem to proszę się nie wypowiadać na takich forach jak temat nie dotyczy.
 
Kretynem to jesteś ty, wiadomosc została podana zamkniętej grupie ludzi a jakiś właśnie kretyn podzielił sie tym z brukowcem a malo tego podał klase i szkołe, no istny debilizm. A narwani pismacy są na tyle nierozgarnieci że nawet polecieli do wychowawczyni. A tak nawiasem to proszę się nie wypowiadać na takich forach jak temat nie dotyczy.
Kretyńska wiadomość podana zamkniętej grupie jest nadal kretyńska tak samo jak jej autor. Temat dotyczy wszystkich, zaraz zaczniecie się zachowywać jak bezrozumna tłuszcza, chociaż w przypadku tego osiedla niewiele się zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja. Mariusz. Znajdę cię po IP. Mam nadzieję że masz dzieci.
 
To ja. Mariusz. Znajdę cię po IP. Mam nadzieję że masz dzieci.
  A ja mam nadzieję, że masz ciasną pupę bo takich chłoptasiów jak ty lubią pod celą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja. Mariusz. Znajdę cię po IP. Mam nadzieję że masz dzieci.
Tak mam całą gromadkę,teraz pracuję w żłobku ośiedlowym,to dopiero fucha !!! może na twoje też trafię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co żłobek - może przecież otworzyć kancelarię i udzielać porad prawnych dla matek z dziećmi ( to w imię deregulacji ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tutaj bzdury sa pisane. Przeciez oczywiste jest, ze kryminalni pilnuja go 24h na dobe, wiec ryzyko, ze kogos zaatakuje jest minimalne. Ktos puscil plote i sie ludzie podniecaja nie wiedziec czemu. Wyjdzcie na dwor, ladna pogoda jest, a nie przezywacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upadający szmatławiec takimi artykułami próbuje trzymać się na powierzchni.  Za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wiarygodny informator to "siostra Bożenka" z NFZ  która ma szczeście mieszkań na osiedlu "Nałkowskich"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno mieszka gdzies na nowo wybudowanym osiedlu przy Nałkowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz pecha jełopie bo nie mam a marjusz to nie wie jak kompa włączyć ćwoku
Gadasz ćwoku bzdury,siedział z najnowszej generacji laptopem w piaskownicy i puszczał dzieciom smerfy na yu tube.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tutaj bzdury sa pisane. Przeciez oczywiste jest, ze kryminalni pilnuja go 24h na dobe, wiec ryzyko, ze kogos zaatakuje jest minimalne. Ktos puscil plote i sie ludzie podniecaja nie wiedziec czemu. Wyjdzcie na dwor, ladna pogoda jest, a nie przezywacie.
Nikt go nie pilnuje,odsiedział swoje i jest wolnym człowiekiem,kryminalni nie pilnują ,boją się konsekwencji w trybunałach międzynarodowych. Cały autobus kryminalnych siedział wczoraj w MC Donaldzie,maja wszystko w du pie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie osiedle taka psychoza....
 
podobno mieszka gdzies na nowo wybudowanym osiedlu przy Nałkowskich
tak jasne... mieszka na Nałkowskich i jeździ porshe -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno mieszka gdzies na nowo wybudowanym osiedlu przy Nałkowskich
tak mieszka na Nałkowskich, jeździ porshe i ma żonę -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo jest niekiedy po prostu smieszne. Wiecie jak to jest w USA? W USA istnieje rejestr przestepcow seksualnych. Osoba, ktora raz zostanie wpisana w ten rejestr zostaje w nim do konca zycia. W rejestrze jest podany dokladny adres, zdjecie, wiek, waga, cechy charakterystyczne przestepcy, a takze ogolnie napisane za jaki czyn zostal/a skazany/a. Przestepca do konca zycia musi zglaszac na policji zmiane miejsca zamieszkania. No i oczywiscie nikt nie ukrywa nazwiska. Jesli taki "T." mieszkalby w USA, pod jego domem bylyby wozy stacji telewizyjnych, a wszyscy sasiedzi wiedzieliby z kim maja do czynienia. Ktos powie "a prawa czlowieka"? Prawa czlowieka traci sie wraz z odebraniem zycia innej osobie, szczegolnie jesli jest to zrobione z premedytacja i w sadystyczny sposob. Spoleczenstwo nalezy chronic przed dewiantami, a nie dewiantow przed spoleczenstwem. Mieszkam w USA i az cisnienie mi sie podnosi gdy slysze, ze nikt nie wie gdzie przebywa ten psychopata. Ludzie, ktorzy zamienili mu wyrok smierci na 25 lat (a nie na dozywocie) powinni zostac ukarani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem, może dlatego, że odsiedział swoje?
nie odsiedział.... dostał czapę. powinien wąchać kwiatki od spodu a nie narażać państwo na koszty  i ludzi na plotki - to nie jest zlodziej czy też nawrócony morderca który nakrył żonę z ogrodnikiem. to wściekłe zwieże a takie się topi a łby odsyła do puław do badań i tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...