Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy MPWiK Lublin utworzy nową spółkę?

Utworzony przez Gość, 9 września 2013 o 20:26 Powrót do artykułu
Lepiej byłoby 3 spółki, albo nawet 4. Co 4 komplety posad w zarządach to nie jeden. Wodę się trochę podniesie i ścieki i budżet się dopnie :lol:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odpowiedź będzie takia jak zadano pytanie.  Byłoby prościej nie oszukiwać mieszkańców a poinfgormować że są potrzebne nowe intratne posady dla kolesiów p. Żuka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A prezes Pan B. at last.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rodziny i kolesie czekają na etaty - zakładać trzeba dużo miejskich spółek a wtedy lubelski lud będzie szczęśliwy. Cóż za genialny pomysł !! ( i wytłumaczenie ).
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda, że nikt nie napisze, że za czasów Fijałki nie było takich problemów. Spółka była rentowna, wypracowywała duży zysk. Obecny prezes wszystkie oszczędności MPWiK , które zgromadził Fijałka przekazał do budżetu miasta a co wybrai dostali za to premmię. Dlatego spółka jest na minusie. W firmie zatrudnia się samych znajomków a zwalnia pracowików, którzy pracowali tu przez lata. Inwestycje są zagrożone ale tylko z powodu nieudolności żadzacych. A co do nowych spółek to oczywiście, trzeba utworzyć kilka, żeby znowu mogły powstać stanowsia prezesów, gównych księgowych i dyrektorów. W końcu gdzieś trzeba pozatrudniać tych wszystkich znajomych....... I jak w tym mieście ma być dobrze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej wychodzi im kręcenie lodów i zatrudnianie wszystkich krewnych i znajomych tak zwanego królika.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze strony internetowej przedsiębiorstwa dowiadujemy się o znacznie szerszym zakresie możliwej działalności. Mowa jest tu m.in. o produkcji napojów, transporcie lądowym, zakwaterowaniu, handlu detalicznym, produkcji chemikaliów, telekomunikacji, architekturze, a nawet działalności sportowej, rozrywkowej i rekreacyjnej   1. Produkcja napojów - czy nie dotyczy to planów sprzed kilkanastu lat temu butelkowania wody z Wilczopola o parametrach mineralnej ? 2. Transport lądowy - wożą sie po mieście swoimi furami, więc działalność wpisana, na komercyjny raczej sprzętu i pozwoleń brak 3. zakwaterowanie -  zdaje się że chodzi o  http://www.mpwik.lublin.pl/index.php?option=site&id=8&sid=43 4. handel detaliczny - miał pewnie dotyczyć wody z pkt.1 5. produkcja chemikaliów - laboratorium ? 6. telekomunikacja - łączność radiotelefoniczna, tak samo ma policja, straż pożarna, pogotowie, lpec, pgnig, mpk, korporacje taxi 7. architektura - zapewne kiedyś, gdy realizowano budowy stacji pomp i ujęcia; 8. działalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjna - organizacja wewnątrzfirmowych imprez integracyjnych jak i udział w ogólnopolskich spartakiadach wodociągowców - z sukcesami !!   http://www.mpwik.lublin.pl/index.php?option=site&id=2&nid=138   i tyle. żadnych fajerwerków nie ma    
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: