Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy przetarg na nowe autobusy w Lublinie jest ustawiony?

Utworzony przez crx, 24 listopada 2010 r. o 08:57 Powrót do artykułu
http://www.autosan.eu/ Moze, biorąc pod uwagę slabą kondycje finansowa lublina w ogóle nalezalo by sie zastanowić nad autosanem sancity. Autosan zrobil ogromny krok naprzód i jego autobusy , szczególnie SANCITY mogą konkurowac z wieloma zagranicznymi producentami, przy czym cena autobusów autosan jest dużo niższa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.autosan.pl/pl/produkt/145/sancity-18lf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto moja propozycja dla Lublina w calej okazalości za cenę o 1/3 niższą od mercedesa tej klasy (przegubowego). http://www.autosan.pl/upload/Produkty/autobusy/sancity18lf/sancity18lf.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do tego i.d.i.o.t.o ma PO? Mam w d...e wszystkie partie, ale wkur...a mnie piepr.rzenie o wyższośi PIS nad PO lub odwrotnie. Na pohybel idiotom, którzy nie pojmują, że w jednej Polsce żyjemy! Olać Tusków, Kaczyńskich i innych bałwochwalców. Ważni są CI, którzy chcą coś zrobić dla swojego okręgu, dzielnicy, miasta, Polski! Ten kto tego nie rozumie nie jest godzien miana POLAKA! Tym bardziej katolika! Pozdrawiam prawdziwych Polaków - ponad podziałami. Chwała WAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skory napisał:
A co do tego i.d.i.o.t.o ma PO? Mam w d...e wszystkie partie, ale wkur...a mnie piepr.rzenie o wyższośi PIS nad PO lub odwrotnie. Na pohybel idiotom, którzy nie pojmują, że w jednej Polsce żyjemy!
A to ma do tego CIEMNY NIEDOUCZONY IGNORANCIE, że wplyw na obsadzanie stanowiska prezesa ZTM ma nie kto inny jak wladze urzędu miasta czyli ta niedojda wasyl i jego pomagier - karierowicz żuk. Więc nie obrażaj, bo z tego co piszesz chyba masz ochote na spotkanie z wymiarem sprawiedliwości. Jestes typowym przykladem jak poznać wyborcę PO: obraża, jest niedouczony - gdzieś coś uslyszal i pokrzykuje zarówno wasyl jak i zuk są z PO
Ostatnio edytowany 24 listopada 2010 r. o 20:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg jak każdy inny... wałki jak każde inne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
A to ma do tego CIEMNY NIEDOUCZONY IGNORANCIE, że wplyw na obsadzanie stanowiska prezesa ZTM ma nie kto inny jak wladze urzędu miasta czyli ta niedojda wasyl i jego pomagier - karierowicz żuk. Więc nie obrażaj, bo z tego co piszesz chyba masz ochote na spotkanie z wymiarem sprawiedliwości. Jestes typowym przykladem jak poznać wyborcę PO: obraża, jest niedouczony - gdzieś coś uslyszal i pokrzykuje zarówno wasyl jak i zuk są z PO
Hej, grający na grzebieniu! Jeśli wiesz chociaż skąd wziął się Twój nick? Nie obrażam nikogo kto myśli. Jednak jak widzę zbyt wielu ludzi w tym mieście ma problemy z "szarymi komórkami". A co do wyborów na przeróżne stanowiska osób niekoniecznie kompetentnych to jakie proponujesz rozwiązanie w tej kwestii? Jakie akcje personalne? Proszę o JASNĄ ODPOWIEDŹ, skoro jesteś taki "HEJ DO PRZODU". Jeżeli jednak masz tylko poglądy prosto z Gościa Niedzielnego czy Niedzieli to odpuść sobie człecze marny. A co do sądów to możesz straszyć swoich pobratymców... Ale gdybyś jednak chciał zobaczyć jak wygląda ro zapraszam do providera internetowego. Z pewnością poda Ci mój IP. Obyś tylko wiedział co to jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skory napisał:
Hej, grający na grzebieniu! Jeśli wiesz chociaż skąd wziął się Twój nick? Nie obrażam nikogo kto myśli. Jednak jak widzę zbyt wielu ludzi w tym mieście ma problemy z "szarymi komórkami". A co do wyborów na przeróżne stanowiska osób niekoniecznie kompetentnych to jakie proponujesz rozwiązanie w tej kwestii? Jakie akcje personalne? Proszę o JASNĄ ODPOWIEDŹ, skoro jesteś taki "HEJ DO PRZODU". Jeżeli jednak masz tylko poglądy prosto z Gościa Niedzielnego czy Niedzieli to odpuść sobie człecze marny. A co do sądów to możesz straszyć swoich pobratymców... Ale gdybyś jednak chciał zobaczyć jak wygląda ro zapraszam do providera internetowego. Z pewnością poda Ci mój IP. Obyś tylko wiedział co to jest...
heh, myślalem ze porzucisz tą taktykę, a ty dalej próbujesz mnie zdyskredytowac, ze niby jestem jakims zaściankowym katolikiem, ze nie wiem nawet co to jest ip. Otóż podobnie jak ty uważam, ze w kwestii samorządów ważne są osoby - nie partie. Jewdnakowoż w obecnych wyborach startuje krzysztof żuk, obecny wiceprezydent z tej samej partii co wasilewski, którego rządy uważam za SKANDALICZNE. Mam prawo do takiej oceny, sam wasyl nawet nie zdecydowal ubiegac się o reelekcję co chyba również o czyms swiadczy. tak więc moje negatywne stwierdzenia co do żuka i po, wynikaja, z następujących kwestii: -uważam, ze obecne wladze lublina: m.in żuk i wasilewski, są odpowiedzialni za poruszoną w niniejszym artykule styuację ustawiania przetargów. ZTM powstal na podstawie uchwaly Rady miasta na wniosek prezydenta miasta Lublin. Osoba, która stoi na czele ZTM jest wybierana nie w wyborach powszechnych jak mzoe Ci się wydawalo, lecz wyznaczają go wladze miasta. -aby rozliczyc rządy obecnej ekipy nalezy raczej glosowac w obecnych wyborach na goscia z innej partii niż po, bo nie wierze, zeby żuk, rozliczal okres sprawowania wladzy, w którym uczestniczyl on sam i jego partyjny kolega. pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak mniemam sądzić, jeżeli np. wygra Sprawka to nie obsadzi stanowisk swoimi "podopiecznymi" i ziomkami? Może się mylę, a może po prostu jestem głupi... Jednak w swoim 35-letnim życiu nauczyłem się jednego: świnie przy korycie nie dopuszczają pozostałych. Jeżeli tego nie rozumiesz to znaczy że albo jesteś za młody, albo zbyt naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
http://www.autosan.eu/ Moze, biorąc pod uwagę slabą kondycje finansowa lublina w ogóle nalezalo by sie zastanowić nad autosanem sancity. Autosan zrobil ogromny krok naprzód i jego autobusy , szczególnie SANCITY mogą konkurowac z wieloma zagranicznymi producentami, przy czym cena autobusów autosan jest dużo niższa
Nawet nie wiesz jak blisko prawdy byłeś. Masz jakąś wróżkę w rodzinie? Autosan złożył swoją ofertę na solówki i o ile nie uwalą go za jakąś formalną głupotę to pobieżna analiza ofert i kryteriów wyboru mówi, że w przyszłym roku do Lublina zawitają pierwsze Sancity 12LF.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...