Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy psy znów wejdą do Ogrodu Saskiego?

Utworzony przez ja, 6 marca 2015 o 14:55 Powrót do artykułu
Nie no zajebisty argument że pies im przyjacielem jedynym :) nie dziwie się że nie mają innych jak są takimi burakami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej zasrać wszystko, zniszczyć i niech będzie jak przed remontem. Nie mam nic przeciwko zwierzętom, ale u nas większość ludzi ma mentalność Cześka lat 70-tych. U mnie pod blokiem leży masa psich kup i jakoś właściciele nie kwapią się posprzątać, to samo będzie za chwile w Saskim.
0
Ogród saski wolny od sraluchów !!! i  ich właścicieli.   Dziękuję za uwagę.
0
Nie oszukujmy się, gartska będzie sprzatać a reszta udawać, że nie widzi, sam mam psa ale zdecydowane NIE dla siersciuchów w głównym parku w mieście, może kiedyś jak nasze zdziczałe społeczenstwo do tego dojrzeje można będzie do tematu powtórzyć.
0
Nie oszukujmy się, gartska będzie sprzatać a reszta udawać, że nie widzi,
Tak samo z rowerzystami. Garstka jeździ normalnie a reszta bardzo niebezpiecznie. Mimo to wpuszczono tą patologie do tego parku l.
0
wynocha z ogrodu. mam dość srających kundli i ich zasranych właścicieli
0
jeszcze brakuje aby saski zasrały. Jak idzie się przez miasto trzeba uważać aby nie wdepnąć, bo państwo nie raczy posprzątać po pupilku.
0
Bardzo lubię zwierzeta, ale każdy najmniejszy skrawek trawnika w miescie jest w psich odchodach. Właściciele wyprowadzają psy nawet na chodnik. Właścicielom jest wsystko jedno gdzie pies sie załatwia. Tak to wygląda.
0
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem psów w Saskim. Najpierw niech właściciele pokażą w innych miejscach w Lublinie jak sprzątają po swoich pupuilach, a potem dopiero można by myśleć nad wpuszczeniem ich do Parku - wizytóki Miasta. Nigdy jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś sprzątał po swoim psie.... NIGDY. I tyle w temacie, Mam nadzieję, że Sąd podzieli moje zdanie. Nie może być tak, że mniejszośc będzie rządzić większością. Tak jak z gejami ;)
0
Każdy wie jak jest. Wystarczy wejsc na pierwszy lepszy trawnik pod blokiem aby miec buty w kupie. Pieski ze śródmieścia nie mają gdzie robić kup a taki Ogród jest idealnym miejscem aby wieczorkiem wyjsc i po piesku nie posprzatac.
0
Saski dla ludzi .....zwierzaki won
0
JUŻ CHYBA NIE MAJĄ GDZIE SRAĆ TYMI PSAMI... WSZYSTKIE INNE PARKI I SKWERY SĄ JUŻ OBSRANE !!! TRZEBA WYPATRZEĆ INNĄ MIEJSCÓWKĘ NA SPACERKI, PRZECIEŻ PO OBSRANYCH CHODNIKACH PANIUSIE NIE CHADZAJĄ Z PIESKAMI NA SPACERKI !!!  PIESEK SIĘ WYSRA A JEDNA Z DRUGĄ ŁEP W DRUGĄ STRONĘ I ŻE NIBY CHMURY OGLĄDA A POTEM W DŁUGĄ I TYLE JĄ WIDZIANO !!! A WORECZKI NA KUPY? SPRZĄTANIE ? ŻE ONE MAJĄ TO TO ZBIERAĆ? NO WIE PAN CO ??!! ŻENADA
0
Ogród wyremontowany za grube miliony miałby być największym i najdroższym "kiblem" dla psów w centrum miasta ?    To ma być miejsc wypoczynku dla ludzi!   Do teatru też chodzicie z psami ? I też protestujecie że nie chcą was wpuścić ? Do sklepu z psem też wchodzicie ?  
0
sąd powiniewn za zawracanie głowy takimi bzdurami skazać tych idiotów na wysprzątanie całego miasta z psich kup. Nie znoszę ty głupich ludzi z psami bo to w 99% brudasy, które nie sprzątają po swoich pupilach.
0
Won z psami z Saskiego. Znow bedzie kupe gowien wszedzie. I widze juz tlumaczenia - to nie moj nasral ja sprzatam po moim.
0
**********************  ABSOLUTNY  ZAKAZ  PSOW  W   OGRODZIE  SASKIM ! **********************  Problem  psów  w  mieście  to  osobny  ogólnopolski  temat .  Pieski  w  mieście  to  raczej  domena  Rodziców  dla  swoich  dzieci .   Tak  ten  temat  wyglądał  i  wszyscy  patrzyliśmy  na  pieski  z  przy mruźeniem  oka - niech  się  dzieci  bawią .   Ale  dzisiaj  ten  temat  stał  się  draźliwy, zwłaszcza  gdy  widzi  się  paniusie  jeszcze  w  sile  wieku , oprowadzające  *pieski*  wielkości  dorodnych  cie laków (sic?)  pozostawiających  po  sobie  wielkości  krowskich  odchodów  i  tutaj  w  tym  miejscu zapytanie  do  tych  wytwornych  *paniusiów*--  skąd  ta  *miłość*  do  tak  wielkich  bestii ? .           Często  moźna  zauwaźyć  uśmieszki  męźczyzn  widzących  kobiety  z  wielkimi  psami (sic?) ...    Na  ten  czas  zrozumiały  jest   ZAKAZ  PSOW  W  OGRODZIE  SASKIM ! .    Saski  Ogród  to  mie jsce  spokoju  i  rekreacji  Lublinian .  Problem  psów  w  mieście  pozostaje  do  rozwiązania .
0
zapraszam na niewielki skwerek i trawnik obok Sądu w Świdniku. obsrany , tak , że z trudem można tam przejść , cały czas patrząc pod nogi. pod świdnickim magistratem , też psie kupy, trawnik koło pomnika 3 Maja - też obsrany ( z tabliczek o zakazie wyprowadzania psów , które są z 2 stron nikt sobie nic nie robi ) podobnie będzie w Ogrodzie po wpuszczeniu piesków
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: