Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy skręcimy w prawo w Północną?

Utworzony przez x, 7 stycznia 2014 r. o 19:41 Powrót do artykułu
i tak każdy tędy jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja dzisiaj już mogę podać odpowiedź policji: nie!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy aby dojechać do Al. Sikorskiego nadrabia WZtką jakieś 2,5km !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy służby ratunkowe takie jak pogotowie , straż pożarna czy nawet policja mogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego taksowki nie moga tamtendy jezdzic? skoro taksowki nie moga to dlaczego komunikacja miejska moze??? jakies specjalne prawa maja? może ich wogole prawo drogowe nie  nie dotyczy? w sumie przyjezdni co sa w lublinie raz na jakis czas to niezle zrodlo dochodu...pare mandatow pojdzie...a drodzy wladcy tego miasta najleiej wprowadzic na terenie calego lublina zakaz ruchu i korkow nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kieliszek pomyśl trochę.Na światłach na Północnej nakaz jazdy prosto i w prawo w Ducha.Mniejsze korki na  Solidarności.To takie trudne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co wydłużali pas do skrętu w lewo z Sikorskiego w Solidarności, skoro prawie cały czas stoi on pusty i na zmianę świateł przejedzie tamtędy kilka pojazdów?   Skręcający w lewo z Północnej nikomu w przejeździe nie przeszkodzą, skrzyżowanie jest na tyle duże, że jadący od Sikorskiego spokojnie się mieszczą, a na dodatek widząc wolno jadący autobus, albo mu wymuszą, albo stoją jeszcze dłużej na skrzyżowaniu.   Na dodatek radiowóż czekający na okazję na Ducha, to już mocna przesada, byle by ukarać kogoś za skręt w Północną, mimo tego, że nikomu nie przeszkodzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może te durne prawoskręty tylko dla busów by zlikwidowali na jp2 ?? Wczoraj stałem tam o 15-tej w korku a oczywiście LUBelscy cwaniaczki skracali sobie droge przez buspasy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się  z CHRISTO.   Te buspasy na rondzie JPII i AK są zupełnie bez sensu. Wprowadzenie ich tylko pogorszyfo sytuację na tym skrzyżowaniu.  Teraz w godzinach szczytu bywa tak, że korek sięga aż do skrzyżowania z ul. Orkana blokując je. A tymczasem bus pasy "stoją puste".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale chcąc np. z Koncertowej wyjechać w okolice Willowej itp muszę dojechać aż do wiadukt nad Solidarności, zjechać na dół i dojechać aż do skrzyżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz zakazem a zawsze jak tam jestem to kilka osobówek lub busik jedzie północną na zakazie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby buspas zakończyczyć ok 20 metrów przed skrzyżowaniem ? Wiem to karkołomne ale jeśli w danym momencie nie jechałby nim bus to kilka samochodów więcej przeskoczyło by na każdej zmianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za zniesieniem zakazu po 22 bo tam jest wtedy tak pusto ze aż głupio jeździć do okoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale chcąc np. z Koncertowej wyjechać w okolice Willowej itp muszę dojechać aż do wiadukt nad Solidarności, zjechać na dół i dojechać aż do skrzyżowania.
  Muszę robić to samo, to jakiś nonsens. W dodatku jeżdżę w takich godzinach, że zawsze stoję w korku. Tracę czas i pieniądze. Nie rozumiem logiki tego zakazu w kontekście dojazdu do Willowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fakt, tyle tych taksówek tam stoi i czyha na przejazd, że ho ho ho. To W szczycie niech to będzie 3 zmiany świateł do przeczekania, ale poza szczytem to pojedyncze sztuki tam stoją, autobusów to średnio wyjdzie z 5 na godzinę, a może i mniej. Masakra jakaś, Dla mnie sytuacja jak pod wiaduktem na Kunickiego: MPK, taksówki, ogólnie przewozy osób i rowery mogą jeździć. W godzinach 18-6 bym zrobił jeszcze możliwość jazdy dla tych co skręcają w Ducha. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...