Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy taxi w Lublinie jest drogie?

Utworzony przez Ponka, 9 lipca 2011 r. o 12:24
Wybieram się na kilka dni do Lublina i zatrzymam się w hotelu.Czy w Lublinie są korporacje radio taxi? Czy trzeba szukać na postoju. No i oczywiście jakie są ceny, bo słyszałem że w Lublinie jest dość drogo. Interesuje mnie około 20 przejazdów przez 10 dni po 2-5 kilometrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponka napisał:
Czy w Lublinie są korporacje radio taxi? Czy trzeba szukać na postoju.[/quote] Są. Można szukać na postojach można też zamawiać telefonicznie. Dodatkowo są też pseudo taksówki - stojące przy dworcach, których z reguły lepiej i bezpieczniej unikać czy "przewóz okazjonalny". [quote name='Ponka' timestamp='1310207060' post='499573'] No i oczywiście jakie są ceny, bo słyszałem że w Lublinie jest dość drogo. Interesuje mnie około 20 przejazdów przez 10 dni po 2-5 kilometrów.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110415/LUBLIN/759593796
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponka napisał:
Wybieram się na kilka dni do Lublina i zatrzymam się w hotelu.Czy w Lublinie są korporacje radio taxi? Czy trzeba szukać na postoju. No i oczywiście jakie są ceny, bo słyszałem że w Lublinie jest dość drogo. Interesuje mnie około 20 przejazdów przez 10 dni po 2-5 kilometrów.
NIE NIEMA TRZEBA DO WARSZAWY DZWONIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...