Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W innych miastach już dawno mają po kilka takich wybiegów (w Gdańsku 8),a u nas sensacja.Faktem jest że posiadanie psa w Lublinie jest utrapieniem,ludzie są nastawieni negatywnie,czepiają się wszystkiego.Kiedyś tak nie było-a i ludzie byli zdrowsi,zwłaszcza psychicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
...ludzie są nastawieni negatywnie,czepiają się wszystkiego.Kiedyś tak nie było-a i ludzie byli zdrowsi,zwłaszcza psychicznie
Tyczy się to w szczególności tych, którzy puszczają psy luzem bez kagańców, miejscach uczęszczanych przez ludzi, w tym małe dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem nie mam nic wygrodzeniu stref dla psów, tylko zrobić wejście z opłat i to porządna to się odechce co niektórym przyjemności, nie ma nic za darmo, luksus kosztuje, ja jak chcę samochód postawić na parkingu to płacę, a ci co chcą mieć pupilka też niech płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie cierpie psów, kotów też nie lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suprer pomysł. a z zaściasnkowym gminem nie ma co polemizować... niech tylko paliwo bedzie po 10 zł to sie wkońcu przesiada na pks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
suprer pomysł. a z zaściasnkowym gminem nie ma co polemizować... niech tylko paliwo bedzie po 10 zł to sie wkońcu przesiada na pks [/quote] [quote name='wasyl' timestamp='1337407142' post='631619'] suprer pomysł. a z zaściasnkowym gminem nie ma co polemizować... niech tylko paliwo bedzie po 10 zł to sie wkońcu przesiada na pks
a co to ma wspólnego psami, czyżby później tymi samochodami jeździły te psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
owszem nie mam nic wygrodzeniu stref dla psów, tylko zrobić wejście z opłat i to porządna to się odechce co niektórym przyjemności, nie ma nic za darmo, luksus kosztuje, ja jak chcę samochód postawić na parkingu to płacę, a ci co chcą mieć pupilka też niech płacą. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1337377511' post='631590'] owszem nie mam nic wygrodzeniu stref dla psów, tylko zrobić wejście z opłat i to porządna to się odechce co niektórym przyjemności, nie ma nic za darmo, luksus kosztuje, ja jak chcę samochód postawić na parkingu to płacę, a ci co chcą mieć pupilka też niech płacą.
Słusznie! -luksus kosztuje. A tak w ogóle to trzeba być idiotą,aby w bloku trzymać psa! Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami powinno surowo karać tych,którzy więzią psy w blokach. Pies powinien mieszkać na wsi (ewentualnie w mieście jeśli ktoś ma swój dom/na własnej działce) i podwórka pilnować i być Panem Podwórka. W mieście jedynie powinno się dopuszczać trzymanie psa dla osoby niepełnosprawnej -i tyle w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będzie, ale płatny tak jak parkingi. Poza tym jeszcze jeden problem - nie wszystkie psy się lubią, więc może powstać problem, że się pozagryzają, a potem zaczną się zagryzać ich pańcie. Policja i sądy będą mieć pełne ręce roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Słusznie! -luksus kosztuje. A tak w ogóle to trzeba być idiotą,aby w bloku trzymać psa! Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami powinno surowo karać tych,którzy więzią psy w blokach. Pies powinien mieszkać na wsi (ewentualnie w mieście jeśli ktoś ma swój dom/na własnej działce) i podwórka pilnować i być Panem Podwórka. W mieście jedynie powinno się dopuszczać trzymanie psa dla osoby niepełnosprawnej -i tyle w tym temacie!
Klasyczny pogląd osoby, która nie ma zielonego pojęcia o psach, a właściwie o zwierzętach. Psy mieszkające "w blokach" systematycznie są wyprowadzane przez swoich właścicieli na spacery. Właściciele psów "przy domku" najczęściej zapominają o tym, albo nie wiedzą, że taki pies też potrzebuje spacerów. Pies "przydomowy" traktuje całe tzw. obejście jako swój dom. Spacer, wybieganie się itp są elementami rozładowującymi napięcie, a co za tym idzie zmiejszającymi agresję. Tak powszechne obecnie agresywne zachowania, nie tylko u psów - u ludzi także, są spowodowane między innymi ograniczeniem możliwości swobodnego ruchu. Tak więc takie wybiegi będą z korzyścią dla wszystkich, nie tylko dla właścicieli psów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
owszem nie mam nic wygrodzeniu stref dla psów, tylko zrobić wejście z opłat i to porządna to się odechce co niektórym przyjemności, nie ma nic za darmo, luksus kosztuje, ja jak chcę samochód postawić na parkingu to płacę, a ci co chcą mieć pupilka też niech płacą.
Dla ciebie samochód czy posiadanie psa to luksus? Wspólczuje ci! A co do opłat to ty powinienes płacić za brak rozumu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Klasyczny pogląd osoby, która nie ma zielonego pojęcia o psach, a właściwie o zwierzętach. Psy mieszkające "w blokach" systematycznie są wyprowadzane przez swoich właścicieli na spacery. Właściciele psów "przy domku" najczęściej zapominają o tym, albo nie wiedzą, że taki pies też potrzebuje spacerów. Pies "przydomowy" traktuje całe tzw. obejście jako swój dom. Spacer, wybieganie się itp są elementami rozładowującymi napięcie, a co za tym idzie zmiejszającymi agresję. Tak powszechne obecnie agresywne zachowania, nie tylko u psów - u ludzi także, są spowodowane między innymi ograniczeniem możliwości swobodnego ruchu. Tak więc takie wybiegi będą z korzyścią dla wszystkich, nie tylko dla właścicieli psów. [/quote] [quote name='KK' timestamp='1337417769' post='631647'] Klasyczny pogląd osoby, która nie ma zielonego pojęcia o psach, a właściwie o zwierzętach. Psy mieszkające "w blokach" systematycznie są wyprowadzane przez swoich właścicieli na spacery. Właściciele psów "przy domku" najczęściej zapominają o tym, albo nie wiedzą, że taki pies też potrzebuje spacerów. Pies "przydomowy" traktuje całe tzw. obejście jako swój dom. Spacer, wybieganie się itp są elementami rozładowującymi napięcie, a co za tym idzie zmiejszającymi agresję. Tak powszechne obecnie agresywne zachowania, nie tylko u psów - u ludzi także, są spowodowane między innymi ograniczeniem możliwości swobodnego ruchu. Tak więc takie wybiegi będą z korzyścią dla wszystkich, nie tylko dla właścicieli psów.
po pierwsze - opowiadasz bzdury, jak systematycznie wyprowadzacie pracując, po drugie - właśnie kuźwa teraz szczeka mi pies obok w mieszkaniu bo właścicielka poszła sobie na spacer z dzieckiem, a jej pies jak zostaje sam w domu to szczeka, by ją trafiło, nie idzie wytrzymać w domu, no nie wytrzymam po trzecie - chcecie wybiegów proszę bardzo, wydzierżawcie lub kupcie sobie teren, ogrodźcie i po problemie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten kawałek zieleni jest maciupeńki! Pół małej łąki przeznaczyć na JEDYNY w Lublinie wybieg dla psów? Tam się tylko kilka psów zmieści, a i tak nie będą mogły biegać. Przecież na LSM-ie jest wiele terenów o wiele większych - chociażby przy Globusie. Jeśli coś planować, to z głową!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
Klasyczny pogląd osoby, która nie ma zielonego pojęcia o psach, a właściwie o zwierzętach. Psy mieszkające "w blokach" systematycznie są wyprowadzane przez swoich właścicieli na spacery. Właściciele psów "przy domku" najczęściej zapominają o tym, albo nie wiedzą, że taki pies też potrzebuje spacerów. Pies "przydomowy" traktuje całe tzw. obejście jako swój dom. Spacer, wybieganie się itp są elementami rozładowującymi napięcie, a co za tym idzie zmiejszającymi agresję. Tak powszechne obecnie agresywne zachowania, nie tylko u psów - u ludzi także, są spowodowane między innymi ograniczeniem możliwości swobodnego ruchu. Tak więc takie wybiegi będą z korzyścią dla wszystkich, nie tylko dla właścicieli psów.
Zgadzam się w 100%!!! Szkoda, że na forum najgłośniej krzyczą osoby, które albo psów nie lubią (zostawię to bez komentarza), albo nie mają o psach zielonego pojęcia! Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imka napisał:
Przecież ten kawałek zieleni jest maciupeńki! Pół małej łąki przeznaczyć na JEDYNY w Lublinie wybieg dla psów? Tam się tylko kilka psów zmieści, a i tak nie będą mogły biegać. Przecież na LSM-ie jest wiele terenów o wiele większych - chociażby przy Globusie. Jeśli coś planować, to z głową! [/quote] [quote name='imka' timestamp='1337426528' post='631678'] Przecież ten kawałek zieleni jest maciupeńki! Pół małej łąki przeznaczyć na JEDYNY w Lublinie wybieg dla psów? Tam się tylko kilka psów zmieści, a i tak nie będą mogły biegać. Przecież na LSM-ie jest wiele terenów o wiele większych - chociażby przy Globusie. Jeśli coś planować, to z głową!
to niech właściciele psów kupią sobie domek na wsi z dużym podwórkiem i będą mieć po problemie, w bloku się nie trzyma psów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po pierwsze - opowiadasz bzdury, jak systematycznie wyprowadzacie pracując, po drugie - właśnie kuźwa teraz szczeka mi pies obok w mieszkaniu bo właścicielka poszła sobie na spacer z dzieckiem, a jej pies jak zostaje sam w domu to szczeka, by ją trafiło, nie idzie wytrzymać w domu, no nie wytrzymam po trzecie - chcecie wybiegów proszę bardzo, wydzierżawcie lub kupcie sobie teren, ogrodźcie i po problemie,
No cóż.... są właściciele samochodów, którzy parkują na trawie, są rodzice, którzy biją dzieci i są właściciele psów, którzy ich nie wyprowadzają na spacery, ale nie znaczy to, że tak być powinno. Ciekawe co powiedzieliby właściciele samochodów, gdyby kazano im płacić za możliwość parkowania w zatoczkach pod blokami, albo rodzice za możliwość wejścia na ogrodzony plac zabaw? Przecież to absurd. Należy pomyśleć trochę szerzej. Wszystkim nam wyjdzie na dobre wzajemna tolerancja i zrozumienie. ..... I nie należy marginesu utożsamiać z ogółem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd nas nauczył, że w naszym kraju panuje prawo buszu, kto silniejszy ten ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra sprawa..aby był "park dla psów"psy mogły by sie wybiegac i nikt by sie nie martwił że gdzies ucieknał albo do kogoś podbiegną..mam nadzieje ze Miasto pozytywnie rozpatrzy tą sprawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy to ma sens -czyli: wybiegi dla psów,tabliczki zakazujące,itp.? Dziś szedłem z Biedronki na ul.Pogodnej i tam jest tabliczka "zakaz wprowadzania psów na trawnik" -a jak na ironię zaraz obok facet z pieskiem chodził. Miałem ochotę zadzwonić po Straż Miejską,aby to jakoś załatwiła oraz gościa telefonem nagrać... -tym razem tego nie zrobiłem,ale następnym razem zrobię jeśli zauważę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
Zastanawiam się czy to ma sens -czyli: wybiegi dla psów,tabliczki zakazujące,itp.? Dziś szedłem z Biedronki na ul.Pogodnej i tam jest tabliczka "zakaz wprowadzania psów na trawnik" -a jak na ironię zaraz obok facet z pieskiem chodził. Miałem ochotę zadzwonić po Straż Miejską,aby to jakoś załatwiła oraz gościa telefonem nagrać... -tym razem tego nie zrobiłem,ale następnym razem zrobię jeśli zauważę. [/quote][quote name='to-to' timestamp='1342690629' post='653176'] Zastanawiam się czy to ma sens -czyli: wybiegi dla psów,tabliczki zakazujące,itp.? Dziś szedłem z Biedronki na ul.Pogodnej i tam jest tabliczka "zakaz wprowadzania psów na trawnik" -a jak na ironię zaraz obok facet z pieskiem chodził. Miałem ochotę zadzwonić po Straż Miejską,aby to jakoś załatwiła oraz gościa telefonem nagrać... -tym razem tego nie zrobiłem,ale następnym razem zrobię jeśli zauważę.
to w takim razie gratuluję, najlepiej niech pies załatwi się na Twojej klatcem bo przecież trawnik jest po to aby się na niego patrzeć. Pies powinien żyć z naturą, a właściciele powinni po prostu po swoich zwierzakach sprzątać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
No cóż.... są właściciele samochodów, którzy parkują na trawie, są rodzice, którzy biją dzieci i są właściciele psów, którzy ich nie wyprowadzają na spacery, ale nie znaczy to, że tak być powinno. Ciekawe co powiedzieliby właściciele samochodów, gdyby kazano im płacić za możliwość parkowania w zatoczkach pod blokami, albo rodzice za możliwość wejścia na ogrodzony plac zabaw? Przecież to absurd. Należy pomyśleć trochę szerzej. Wszystkim nam wyjdzie na dobre wzajemna tolerancja i zrozumienie. ..... I nie należy marginesu utożsamiać z ogółem. [/quote][quote name='KK' timestamp='1337427312' post='631683'] No cóż.... są właściciele samochodów, którzy parkują na trawie, są rodzice, którzy biją dzieci i są właściciele psów, którzy ich nie wyprowadzają na spacery, ale nie znaczy to, że tak być powinno. Ciekawe co powiedzieliby właściciele samochodów, gdyby kazano im płacić za możliwość parkowania w zatoczkach pod blokami, albo rodzice za możliwość wejścia na ogrodzony plac zabaw? Przecież to absurd. Należy pomyśleć trochę szerzej. Wszystkim nam wyjdzie na dobre wzajemna tolerancja i zrozumienie. ..... I nie należy marginesu utożsamiać z ogółem.
dobrze powiedziane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...