Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy woda w fontannie na pl. Litewskim jest bezpieczna? Sanepid odpowiada

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2017 r. o 09:09 Powrót do artykułu
Pytanie do Irminy: Ile Lublinian musi umrzeć w dyskontach i hipermarketach po zjedzeniu zatrutego przez szczury jedzenia nim Irmina zamknie sklep?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było oczywiste,ze woda w fontannie może być niebezpieczna, ale kto widział kąpać się w fontannach....   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalny brak odpowiedzialmności rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta woda ciągnie chlorem na pół kilometra, nie siejcie paniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie tabliczki powinny stanąć na Litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie fontanna to nie miejski basen. Rodzice trochę kultury uczcie swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam: gdzie jest ratownik na tym kąpielisku?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz wchodzenia do fontanny = wchodzisz na własne ryzyko. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gdzie Wy macie głowę !!!!! Nie szanujecie niczego a później skarżycie się gdzie jest straż miejska czego nie pilnuje !!!!!! Dzieci wchodzą do fontanny a gdzie rodzice ?!!! A później narzekają że a to chore są a to to a to tamto jednym słowem i brak słów i patologia !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - woda jest mocno chlorowana. Po drugie - dlaczego przy tej fontannie nie ma tabliczek z zakazem (tak jak przy tej drugiej)? Po trzecie - po co są zbudowane schodki ulatwiajace wchodzenie do niej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powinni napisac ze sa bakterie coli ciekawe czy by sie kapali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej bawia mnie debile co ciagle pisza o tych schodkach !!!to sa schodki ozdobne barany to nie drabinki do basenow !!!rzygac sie chce jak widze tych idiotow kapiacych sie w fontannie niedlugo sie potruja debile i jeszcze beda chcieli odszkodiwania!!! Wiocha !!!nigdzie takiej obory nie widzialam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam poważna grzybice stop które liczyłem w tej wodzie . Szumna woda sprawiała mi ulgę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabliczki informujące o zakazie kąpieli stoją przy fonatnnie -są w kolorze żółtym. Funkcjonariusze Straży Miejskiej robią co mogą aby powstrzymać osoby zażywające kąpieli w fontannie, jednak jak widać są bezsilni. Jedyne co może ograniczyć korzystanie z fontanny jak z basenu, to drut kolczasty wokół obiektu. Żadna choroba nie sprawi, że ludzie przestaną kąpać się w fontannie-pójdą do lekarza, lekarz przepisze leki i problem się rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sugeruję odebranie 500+ nieodpowiedzialnym rodzicom, którzy fontannę traktują jak jezioro. Fontanna z założenia miała być wizytówką miasta, a przez ludzi,którzy na co dzień nie używają mózgów stała się jednym wielkim chlewem- wieś tańczy i śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...