Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezydent z tego co pamiętam, przynajmniej z doniesień prasowych, nie decydował o wszystkim jednoosobowo. Pan Dobrosław wylał swoje frustracje i dobrze, że są głosy krytki. Tylko, idąc za tytułem, czy nie jest już za późno na takie głosy w dyskusji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle jak się nie robi, źle jak się robi, krytykować każdy baran potrafi. A dla mnie ten projekt bardzo się podoba i bardzo się cieszę, że w końcu Lublin ma takiego prezydenta, który nie boi się coś w tym mieście robić, bo poprzednicy siedzieli cicho, żeby czasami nikt im nie zarzucił ze coś źle zrobili jedyna rzecz jaką robili to była szopka na boże narodzenie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Pan pier.....olisz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne są teraz takie teksty, takie pisma trzeba było wysyłać x-miesięcy temu a nie teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny projekt, a co Ci tam brakuje ??? , chyba pomnika Leszka ??? żebyś mógł codziennie patrzeć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obudził się !!! :) Jestem ciekaw co Ty byś zrobił W lublinie gdybyś był prezydentem ???? A czemu w tym tekście nie podałeś jakiejś propozycji , tylko sama krytyka !!, Bo tak najłatwiej ?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oh, no tak projekt do bani bo nikt nie spytał o zdanie jaśnie pana Bagińskiego który jak mniemam ma monopol na rację :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale frustrat o matko ten tekst to jeden wielki bełkot sfrustrowanego człowieka :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie projekt super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyludniania placu? Czyś pan na głowę upadł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on z choinki spadł? zaczęli remont już dobrych kilka dni temu a ten sobie teraz przypomniał, że w sumie to by inaczej zaprojektował haha były konsultacje trzeba było zgłaszać uwagi a nie teraz wylewać żale po fakcie ŻENADA DO KWADRATU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam opinie i widzę, że wszystkim się podoba tylko jedyny p. Dobrosław Bagiński jest niezadowolony .... biedactwo :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bagiński pokaż swój projekt, chętnie go wszyscy pooglądamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne pieniądze (nasze) wyrzucone w błoto przez Żuka. tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokrytykował, pokrytykował ale konkretów brak co właściwie mu nie pasuje Bagiński zapytam wprost: jesteś PiSiorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrosław Bagiński - może i profesor ale i tak baran !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszny artykuł :D ze coś takiego tutaj znalazłem... dziś nie 1 kwietnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby na plac przychodzili ludzie to nie może on być ze wszystkich stron otoczony dość ruchliwymi ulicami, jestem pewien, że nie będzie żadnego wyludniania tylko efekt odwrotny, ludzie wreszcie zaczną tam spacerować a nie tylko przechodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku Wschodni dlaczego publikujesz takie wypociny? Ktoś zapłacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wściekł się bo nie będzie na nowym placu ani pomnika smoleńskiego ani pomnika prezesa :))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...