Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezydent z tego co pamiętam, przynajmniej z doniesień prasowych, nie decydował o wszystkim jednoosobowo. Pan Dobrosław wylał swoje frustracje i dobrze, że są głosy krytki. Tylko, idąc za tytułem, czy nie jest już za późno na takie głosy w dyskusji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Źle jak się nie robi, źle jak się robi, krytykować każdy baran potrafi. A dla mnie ten projekt bardzo się podoba i bardzo się cieszę, że w końcu Lublin ma takiego prezydenta, który nie boi się coś w tym mieście robić, bo poprzednicy siedzieli cicho, żeby czasami nikt im nie zarzucił ze coś źle zrobili jedyna rzecz jaką robili to była szopka na boże narodzenie !!!
0
Ale Pan pier.....olisz !!!
0
śmieszne są teraz takie teksty, takie pisma trzeba było wysyłać x-miesięcy temu a nie teraz
0
Bardzo fajny projekt, a co Ci tam brakuje ??? , chyba pomnika Leszka ??? żebyś mógł codziennie patrzeć :)
0
Obudził się !!! :) Jestem ciekaw co Ty byś zrobił W lublinie gdybyś był prezydentem ???? A czemu w tym tekście nie podałeś jakiejś propozycji , tylko sama krytyka !!, Bo tak najłatwiej ?!!!
0
oh, no tak projekt do bani bo nikt nie spytał o zdanie jaśnie pana Bagińskiego który jak mniemam ma monopol na rację :lol:
0
ale frustrat o matko ten tekst to jeden wielki bełkot sfrustrowanego człowieka :(
0
Dla mnie projekt super
0
Wyludniania placu? Czyś pan na głowę upadł?
0
co on z choinki spadł? zaczęli remont już dobrych kilka dni temu a ten sobie teraz przypomniał, że w sumie to by inaczej zaprojektował haha były konsultacje trzeba było zgłaszać uwagi a nie teraz wylewać żale po fakcie ŻENADA DO KWADRATU
0
Czytam opinie i widzę, że wszystkim się podoba tylko jedyny p. Dobrosław Bagiński jest niezadowolony .... biedactwo :(
0
Panie Bagiński pokaż swój projekt, chętnie go wszyscy pooglądamy :)
0
kolejne pieniądze (nasze) wyrzucone w błoto przez Żuka. tyle w temacie
0
pokrytykował, pokrytykował ale konkretów brak co właściwie mu nie pasuje Bagiński zapytam wprost: jesteś PiSiorem?
0
Dobrosław Bagiński - może i profesor ale i tak baran !!!
0
śmieszny artykuł :D ze coś takiego tutaj znalazłem... dziś nie 1 kwietnia!
0
żeby na plac przychodzili ludzie to nie może on być ze wszystkich stron otoczony dość ruchliwymi ulicami, jestem pewien, że nie będzie żadnego wyludniania tylko efekt odwrotny, ludzie wreszcie zaczną tam spacerować a nie tylko przechodzić
0
Dzienniku Wschodni dlaczego publikujesz takie wypociny? Ktoś zapłacił?
0
wściekł się bo nie będzie na nowym placu ani pomnika smoleńskiego ani pomnika prezesa :))))))))))))))))))))))
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: