Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
2,3 miliarda zł na wydanych przez arimr na systemy informatyczne z czego 900mln bezprzetargowo! przez 8 lat szefostwo ORów dostało kilkadziesiąt milionów zł nagród, skandal! sitwa z psl to największe zło dla tego kraju...
nie ściemniaj łachu tylko mów gdzie są moje pieniądze z dopłat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podaj w którym Biurze pracowałaś , będziesz wiarygodna na chwilę obecną to jesteś śmieszną propagandą pisowską
Podaj im  jeszcze imię i nazwisko, adres i numer telefonu - dopadną Cię jak banderowcy i już po Tobie. Mają swoje metody. Mam nadzieję, że PiS ich z tych metod rozliczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ściemniaj łachu tylko mów gdzie są moje pieniądze z dopłat ?
Ty się weź lepiej do roboty ciemniaku zamiast czekać aż ci ktoś coś da za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałam zwolniona z ARiMR w 5-tym miesiącu ciąży, gdy PSL wszedł w koalicję z PO. Nikt z PSL-u nie pytał się,czy będę miała za co żyć. Robili czystkę -miejsce dla "swoich ludzi". Pozdrawiam wszystkich zwolnionych z ARiMR przez koalicję PO-PSL
a ja myślę że tak jak Grodzka byłeś w ciąrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba przyznać, że sprawnie im wychodzi obsadzanie stanowisk, oby tylko nie zabrakło im wkrótce działaczy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to grupa ludzi żadna władzy . i tylko stołki im w głowach. no może jeszcze kasa. ciekawe czy sarczy dla wszystkich pisioków czy niedługo sami ze soba będa sieo stołki bić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zeszłym roku pieniążki z dopłat przyszły w styczniu. Teraz mamy już marzec i nic a pracownicy agencji nie są w stanie powiedzieć kiedy mogę się ich spodziewać. TO NIE JEST DOBRA ZMIANA. w polę można wyjeżdżać a nie ma za co i z czym. TO NIE JEST DOBRA ZMIANA
  A w jakim celu  tuż przed pazdziernikowymi wyborami  przelano rolnikom zaliczki na konto dopłat? Oczywiscie żeby głosować na  PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! ..... weźcie się ogarnijcie...tylko potraficie komuś pluć w twarz.... jeden drugiemu tylko chce gębę obić... rzygać się chce od tych komentarzy!... zero umiejętności rozmowy na poziomie... gratuluje władzy że doprowadziła was do takiego poziomu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej likwidacji tych koryt.   Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zniszczenie PKS Lublin w nagrodę do KRUSu,gdzie teraz pójdzie Królikowska.Swinie z PSL odgonić od państwowego koryta.Dla nich tylko rytualny ubój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zniszczenie PKS Lublin w nagrodę do KRUSu,gdzie teraz pójdzie Królikowska.Swinie z PSL odgonić od państwowego koryta.Dla nich tylko rytualny ubój.
Ileż w twej wypowiedzi prawdziwie "chrześcijańskiej" miłości bliźniego. U twego przedmówcy, wroga "kwiczenia świń", też pełno "miłości". Wszyscy wy jacyś dzisiaj "rozmodleni i miłujący" nieprzyjaciół swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwolnieni dyrektorzy w ciągu siedmiu-ośmiu lat rządów PO-PSL brali po 300 tysięcy złotych nagród na głowę! Mam tutaj szczegółowy raport. Czytam kolejno: 291 tysięcy, 279 tysięcy… 70% nagród z tej listy to kwoty powyżej 200 tysięcy złotych nagród na głowę. Niech mi pan powie - kto w ciągu siedmiu lat pracy zarobi na nagrodach pieniądze na mieszkanie w Warszawie?! A do tego trzeba doliczyć niemałą pensję, jaką dostawali jako dyrektorzy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 10 mln złotych poszło na nagrody dla… 83 osób - 95% to ludzie z powołania PSL. To wiceprezesi, dyrektorzy departamentów, wicedyrektorzy departamentów, dyrektorzy regionalni, kierownicy powiatowi i wicekierownicy powiatowi. W dużej mierze to właśnie oni byli beneficjentami nagród, o których jest mowa w raporcie z audytu. Audyt jest poparty informacjami z kadr. Panie redaktorze, to 281 milionów złotych samych nagród…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL papapapapapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy wiecej psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie otrzymałem piśmidło z biura powiatowego, że cyt. "........ skomplikowany charakter sprawy ................termin załatwiania ..............przedłużony do 31.05.2016." Podpisane Kierownik (nowy). Jeśli dla "dobrej zmiany" najprostsza forma pomocy czyli dopłaty bezpośrednie są skomplikowane to o inne rzeczy lepiej nie pytać. Jak dla fachowca jest zbyt skomplikowane to może poszukać lepszego fachowca? A może z dopłat będzie realizowane 500+ a chłop se poczeka, albo weźmie kredyt a później zmieni pracę jak mu ziemię zabierze Agencja tylko już inna, ta z prawem pierwokupu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygooglujta chłopy henryk smolarz premia i bedzieta wiedziec jak rzadzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 10 mln złotych poszło na nagrody dla… 83 osób - 95% to ludzie z powołania PSL. To wiceprezesi, dyrektorzy departamentów, wicedyrektorzy departamentów, dyrektorzy regionalni, kierownicy powiatowi i wicekierownicy powiatowi. W dużej mierze to właśnie oni byli beneficjentami nagród, o których jest mowa w raporcie z audytu. Audyt jest poparty informacjami z kadr. Panie redaktorze, to 281 milionów złotych samych nagród…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja już panu powiem coś z tym KOD. (śmiech) Jeden z prezesów, który dziś jest wielkim „obrońcą demokracji”, pracował w naszej agencji. Miał zarobki wyższe od prezesa, zasiadał w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa kompletnie niezwiązanych z agencją, a przy tym dostał 150 tys. złotych w nagrodach. Dziś w KOD broni demokracji. Może to pan sobie zsumować i odpowiedzieć na pytanie, czego on dziś broni działając w KOD."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwolnieni dyrektorzy w ciągu siedmiu-ośmiu lat rządów PO-PSL brali po 300 tysięcy złotych nagród na głowę! Mam tutaj szczegółowy raport. Czytam kolejno: 291 tysięcy, 279 tysięcy… 70% nagród z tej listy to kwoty powyżej 200 tysięcy złotych nagród na głowę. Niech mi pan powie - kto w ciągu siedmiu lat pracy zarobi na nagrodach pieniądze na mieszkanie w Warszawie?! A do tego trzeba doliczyć niemałą pensję, jaką dostawali jako dyrektorzy. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...