Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Skiba, napisz pan do Dyrekcji Lasów Państwowych. Niech postawi kosze na śmieci i kłopot z głowy. Tylko nie wiem czy bolą Pana śmieci czy też to, że panienki kupczą swoją dup.. Ale z najstarszym zawodem świata to już nie wygrasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca jak praca- nasze rodaczki też ostro baraszkują za 5 euro u "ciemnoskórych" Hiszpanów i Włochów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Giba, mu sie podmywajem i majtki zmieniajem, a i w PASZCZU jak bierom to zaraz płuczem geba woda co sie podmywajem. pozdrawolajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skiba, jak Ci się nie podoba to wypad do Norwegii. Ja chcę poru**ać je sobie czasem i mi te panny nie przeszkadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez sie "pan czytelnik" obudzil rychlo w czas...Te "panie", tzn.teraz to juz zapewne ktoras "zmiana" z rzedu, stoja tam od co najmniej 15 lat...I co niby policja ma z nimi poczac?Ustawic tam zakaz zatrzymywania sie..? Bo "zakazu stania na poboczu osob pieszych" raczej nie da sie wprowadzic... Legalnosc pobytu..?Kiedys staly tam Bulgarki, teraz Bulgaria jest w Unii, wiec...raczej tez odpada.. A od pilnowania, zeby nie zasmiecano lasow to jest lesniczy, ewentualnie kiedys bylo cos takiego, nie wiem czy jeszcze istnieje i dziala, jak Straz Ochrony Przyrody...Tylko watpie, zeby ktorakolwiek ze sluzb organizowala tam "zasadzki" w celu nalozenia mandatu za wyrzucenie w krzaki zuzytej prezerwatywy.. Od biedy policja moglaby nakladac mandaty klientom tych pan za wjazd samochodem do lasu, no ale to tez wymagaloby zrobienia tam jakiegos "posterunku stalego"...A juz widze oburzenie co niektorych, ze policja nie lapie bandziorow, tylko traci czas i zabawia sie w podchody z przydroznymi du...ajkami i ich klientami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co tam Panie Skiba słychać? Nie chciały dać za darmo? No to "donosik" A Policję to ja wolę jak łapie pijanych kierowców. Aha Panie Skiba... ważna sprawa... Prezerwatywy są używane przez mężczyzn a nie przez kobiety Jest tam instrukcja obsługi więc polecam lekturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skiba, jak Ci się nie podoba to wypad do Norwegii. Ja chcę poru**ać je sobie czasem i mi te panny nie przeszkadzają
Skoro inaczej nie mozesz jak z prostytutka lub wlasna reka, to przyjmij prosze wyrazy wspolczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imo powinno sie ku.rest.wo zalegalizować tzn. wprowadzic kasy fiskalne, legalne działalności, wszystko sformalizować, wprowadzić rzecznika praw kur.ew itp., nałożyć vaty , akcyzy. piękny plan ... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Skiba jest pedałem i nie lubi kobiet. Dlatego pisze takie głupie listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zachecam medrkow, ktorzy wysilili sie na kilka zdanek,aby dolaczyli do tych 'panienek' z wlasnymi dziecmi lub wnukami... Tak dla zabicia czasu i podpatrzenia ciekawej formy istnienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawełek napisał:
praca jak praca- nasze rodaczki też ostro baraszkują za 5 euro u "ciemnoskórych" Hiszpanów i Włochów
Czesc Pawelek. Nie wiedzialem, ze twoja siostra pracuje na poludniu kontynentu... Pozdrawiam goraco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dariusz Skiba jest pedałem i nie lubi kobiet. Dlatego pisze takie głupie listy.
Ale zapewne lubi prezerwatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dareczek nie ma wiekszych problemow ??? Co Mu przeszkadzaja dziewczynki,zawsze milo popatrzec na trasie.Nie dostal znizki to sie ped..... pluje.Pozdrowionka dla wszystkich panienek na 17-tce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się nie podoba że stoją w lesie. Powinno być tak jak w Katowicach, na stacji paliw, na normalnym parkingu. I śmieci po sobie sprzątają i w ogóle jest kultura. A pomysł na ten proceder jest bardzo prosty. Gmina Żyrzyn powołuje straż gminną, która tylko i wyłącznie wystawia mandaty za wjazd do lasu. Szybko się wtedy owe panie przeniosą np. na stację paliw lub na tzw. belweder. A i dochód dla gminy niebagatelny, bo takowy mandat nie jest objęty taryfikatorem czyli można dawać od 20 do 500 zł. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy? Co jest dziwnego w tym, że w burdelu są prostytutki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech stoja może skorzystam.Teraz będę wiedział na którą trasę się udać.SUPER REKLAMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żyrzyńskie Lasy" co to mogą być za lasy w pobliżu azotów w Pulawach?. Dziewczynki jak dziewczynki szukają dobrego miejsca do zarobku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdny napisał:
Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy? Co jest dziwnego w tym, że w burdelu są prostytutki?
nie rozumie takiego podejscia.... kijem przez szmatne nie da sie ich dotknac, syf kiła itp. jak sobie chcesz po bzykac to idz do zony, dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno karać tych kobitek mandatami, bo było by to czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Czyli państwo sutenerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdny napisał:
Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy? Co jest dziwnego w tym, że w burdelu są prostytutki?
Dokładnie. Cały ten kraj to jeden wielki BURDEL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...