Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już widzę jak podlewają .Proszę o dowody.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajnie, wody dla ludzi i zwierząt czy na uprawach może zaraz zabraknąć ale drzewka przy obwodnicy (lub w ogródku) są najważniejsze!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drzewa przy drodze serwisowej w miejscowości Ciecierzyn, Dys są uschnięte. Trawa w rowach "z rolki" przepalona do brązu. Czy to tez będzie wymienione?? Bo pielęgnacji BRAK!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drzewka w większości były suche jeszcze przed okresem ostatnich upałów więc to nie jest żaden argument. Może warto prowadzić kontrole od strony dróg serwisowych. Będzie łatwiej dostrzec ten problem. Teraz podlewanie tych suchych kikutów nie ma sensu tak samo jak nazywanie tego pielęgnacją..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a u nas w Lubartowie SM dokonała nowych nasadzeń drzew, krzewów, no ale co z tego jak są systematycznie podlewanie przez psy, winno się zabronić trzymania psów w blokach albo dodatkowo w opłatach czynszowych winien być płacony haracz np. 5 zł miesięcznie na nowe nasadzenia zniszczonych drzew, krzewów, trawników przez zasrywające i obsikujące psy. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a jak, uschnie to się zamówi przecież nikt tego nie kontroluje, jakaś firma z przodu z tyłu i tak przejdzie na podatnika
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nasadzić nowe taniej wyjdzie niż pielęgnować i pilnować aż dorosną przez te 5 lat i się wzmocnią. I tak ciągle będą wymieniać w okresie gwarancji, a potem już te ciągle nasadzone kolejne "nowe" niedorośnięte pousychają i nie zostanie ani jedno posadzone 5 lat wcześniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No pier....ni ekolodzy , wy wiecie o czym wy mówicie . Wiecie ile potrzeba wody żeby to podlewać , całe cysterny , codziennie. Gminy apelują o to żeby nie podlewać , bo brakuje wody . U mnie trawnik żółty , warzywa ugotowane w ziemi ( pracowałam przy tym kilka miesięcy) -trudno. Cieszę się że mam wodę do picia i mycia , chociaż wieczorem ciśnienie słabiutkie. Ludzie mają plantacje malin , warzyw z których się utrzymują i co ? Jak nie podlewają to suszki , nie ma co zbierać. Wierzcie mi ludzie mają większe problemy związane z suszą niż usychające drzewa i trawa . Może jakoś to przetrwamy , może w końcu skończy się susza , drzewa przetrwają , a jak nie to trzeba je będzie wymienić , trudno .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te drzewka, to ciągle sporny temat. Może komuś jest na ręke aby te drzewka po prostu w naturalny sposób zniknęły? http://adf.ly/8891021/kurierlubelski-region-bilgoraj-news-html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nikt nigdy ich nie widział z konewką
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ratujcie też drzewka posadzone niedawno w Parku Zawilcowa, połowę z nich usycha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widać jakie pan Warda ma kompetencje na radnego . zgłasza problem nie na sesji, niie kieruje zapytania do kompetentnych wydziałów Urzędu czy zarządzających drogami, tylko do gazety. żenada
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: