Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CZY PAN PUZIO MA WSZYSTKIE AKTUALNE BADANIA - TYPU PSYCHO. JEST PAN ZWYKŁYM TANDECIARZEM PISZĄCYM POD WIERSZÓWKĘ. KILKA DNI TEMU BYŁEM W ZUSIE - A NIENAWIDZĘ ICH JAK MAŁO KTO - LECZ CO DO KLIMATYZACJI NIE MIAŁEM ZASTRZEŻEŃ. DLACZEGO DZIENNIK TRZYMA TAKICH TUMANÓW JAK TEN PUZIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jest klima? Pewnie że jest gorąca,ale interesanci jak wchodzą na Salę obsługi klienta to myślą. ,ze jest chłodno i wszyscy pracują w takich warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedactwa, przejdzcie się na którąkolwiek budoowę - tam zobaczycie co to znaczy praca w upale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze można się pozwalniać jak nie pasuje w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i ja napisze do pana Puzio. Pseudoredaktorze są jeszcz gorsze warunki pracy np brygada co kryje dachy, operator koparki, dziewczyna w budce z kebabem a ty o ZUSie piszesz? Na tak wielki budynek nie wierze żeby nie było jakiegoś pomieszczenia z klimą. Dwa tygodnie upałoów można wytrzymać gorzej jak cały rok pracy na dworze-jesienny deszcz i styczniowy mróz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna z moich klientek pracuje w Zusie i mówiła że na cały dzien pracy ma przeznaczoną jedną butelke wody ! ludzie opamietajcie sie jest 21 wiek i zeby w takich urzedach nie było wszedzie klimy? no to jest smiesznosc po prostu. Człowiek powinien miec godne warunki do pracy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kare praca w ZUSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak ktoś zmierzył temperaturę w Instytucie Stomatologii na Karmelickiej? Tylko nieliczni wybrańcy mają klimę, reszta ma patelnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ja musze iść i rwac maliny cały dzień gdzie nie ma cienia? Chętnie bym się z nimi zamieniła biedaczyska..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wymuszajcie tkimi głupimi artykłami wspułczucia u wykłych płatników składek. U mnie w biurze jest goręcej ale nie stac mnie na klimę bo musze płacić characz do zus co miesiąc, i wkurzaja mnie marmury w windie w zusie, klimy głuppiie automaty biletowe zmieniane co 2 lata. O US II nie wspomnę. Poprzewracało się urzędasom w głowie za moje pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyr klimę ma i ..i wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cała reszta pracuje w chłodzie!!! Biedaczyska te z ZUS-a. Co za kretyński artykuł!!! Pan Redaktor w chłodzie widać to pisał. Dureń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze można się pozwalniać jak nie pasuje w pracy
Święta racja niech się zwolnią a chętni na ich stanowiska się napewno znajdą i będą dziękować że mają pracę a oni niech siedzą w domu w chłodzie................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kare praca w ZUSie
W nagrodę mogę ich zastąpić nie mam pracy i dwa tygodnie w upale mi nie zaszkodzi.........będę dziękować za pracę i kasę na życie i książki dla dzieci......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To i ja napisze do pana Puzio. Pseudoredaktorze są jeszcz gorsze warunki pracy np brygada co kryje dachy, operator koparki, dziewczyna w budce z kebabem a ty o ZUSie piszesz? Na tak wielki budynek nie wierze żeby nie było jakiegoś pomieszczenia z klimą. Dwa tygodnie upałoów można wytrzymać gorzej jak cały rok pracy na dworze-jesienny deszcz i styczniowy mróz.
mi też żle sie pracuje w taki upał, w walcu na asfalcie bucha żarem ale o tym nikt nie wspomni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Puzio z klimatyzowanego pomieszczenia powinien chyba póść do SKWRU! Chociaż i w klimatyzowanym mózg mu się przegrzał! BIEDACZYSKO... Puzio na... SŁOŃCE! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie pasuje to zmienić pracę na Biedronkę,tam chłodno aż miło. A swoją droga PIP powinna się tym zająć, jak wieloma różnymi sprawami w tym dzikim kraju.  Firmami ochroniarskimi gdzieludzi pracuja po 200h w miesiącu, po 12h za 6zł i wieloma innymi nadużyciami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto taki projekt budynku dopuścił do użytkowania? Nie wystarczyło POstawić normalne ściany i okna z przepisową ilością naświetlenia?   Oby oni mieli klimę, to ZUS będzie obowiązkowo PO 1500 zł/mies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie z gorąca... to z powodu tego, że w sąsiednim budynku zlikwidowano sklepik z drożdżówkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze tylko w zusie grzeje jak te 8 godzin wysiedzieć biedaki premi im dać trzeba i dodatkowy urlop a co niech mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...