Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dachowanie samochodu na ul. Kunickiego. Duże korki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 o 11:21 Powrót do artykułu
Paskudny odcinek. Światła przy Pawiej zielone , zaraz przy Piaskowej czerwone. Nieszczęście gotowe jak się trafi kierowca oferma.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
powoli normą staje się próba przejeżdżania przy czerwonym
0
LSW i wszystko jasne. To stan umysłu, myślał że jest na Witosa
0
Jak zwykle kierowcy ze swidnika...
0
LSW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Znowu facet za kierownicą!! Odebrać mu prawo jazdy!
0
LAS WEGAS... i wszystko jasne
0
"Wtedy w opla uderzył kierujący hondą" na nagraniu widać, że to kierujący oplem wjechał w hondę...
0
Późne pomarańczowe miał na 100%
0
Mieszkam w Lublinie od 10 lat i szybko się nauczyłem że jak widze LSW to trzeba spie.... ja nie wiem czy to jest tak głupie miasto że jeździć nie potrafią ale za każdym razem LSW i LSW . Nie wiem sam co mam myśleć no i co do artykułu weźcie się wgarść bo takie ŋłupoty wypisujecie że masakra :/
0
Lubię Swoją Wieś i wszystko jasne
0
Debile z Ratusza chca kopie Kunickiego zrobic na Męcz Majdanka(światła na Wrońskiej).
0
Trafił baran w Hondzie na debilkę w Oplu. Na Filmie widać, ze nawet po wypadku kobieta w Oplu nie hamuje tylko jedzie bo przecież ma zielone światło. Jakby trochę myślała to nie wjeżdżała by na skrzyżowanie z ograniczoną widocznością z dużą prędkością to jedno a po drugie każde skrzyżowanie pokonuje się z ograniczonym zaufaniem do innych kierowców i bacznie obserwuje co robią. Bo inaczej kończy się jak na załączonym filmie
0
Jak widać to HONDA - to g.........o nie samochód. Przy takim uderzeniu dachowanie ??? Co to za wynalazek ??? Kupa Plastiku z silnikiem ???
0
2 szybkie żubry :D
0
DW zakodowywuje nr rejestracji nikt nie wie ze to Honda o nr LSW 28384.
0
najłatwiej zwalić winę na kobietę - to kierujący hondą miał CZERWONE światło i nie powinien był wjeżdżać na skrzyżowanie!!! a co byś powiedział gdyby kierujący zamienili się miejscami i to kobieta byłaby w hondzie????
0
Rada Miasta powinna wprowadzić zakaz wjazdu samochodów z rejstracją LSW do centrum Lublina. Na pewno bezpieczeństwo znacząco wzrośnie.
0
A pojazdom z rejestracją LU wjazdu do Świdnika. Na pewno zwiększy się ilość miejsc parkingowych, bo zazwyczaj parkują na dwóch.
0
Lubię Swoją Wieś i wszystko jasne, najtańszy tuning LSW. I jakie czerwone?-późnofioletowe było. Baaaa....Cała paleta kolorów tylko nie czerwone. Nie za prędkosc a włsnie takim idiotom powinno zabierac sie prawo jazdy.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: