Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dachowanie samochodu na ul. Kunickiego. Duże korki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 czerwca 2016 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Paskudny odcinek. Światła przy Pawiej zielone , zaraz przy Piaskowej czerwone. Nieszczęście gotowe jak się trafi kierowca oferma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powoli normą staje się próba przejeżdżania przy czerwonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW i wszystko jasne. To stan umysłu, myślał że jest na Witosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle kierowcy ze swidnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu facet za kierownicą!! Odebrać mu prawo jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LAS WEGAS... i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wtedy w opla uderzył kierujący hondą" na nagraniu widać, że to kierujący oplem wjechał w hondę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Późne pomarańczowe miał na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie od 10 lat i szybko się nauczyłem że jak widze LSW to trzeba spie.... ja nie wiem czy to jest tak głupie miasto że jeździć nie potrafią ale za każdym razem LSW i LSW . Nie wiem sam co mam myśleć no i co do artykułu weźcie się wgarść bo takie ŋłupoty wypisujecie że masakra :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Swoją Wieś i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile z Ratusza chca kopie Kunickiego zrobic na Męcz Majdanka(światła na Wrońskiej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafił baran w Hondzie na debilkę w Oplu. Na Filmie widać, ze nawet po wypadku kobieta w Oplu nie hamuje tylko jedzie bo przecież ma zielone światło. Jakby trochę myślała to nie wjeżdżała by na skrzyżowanie z ograniczoną widocznością z dużą prędkością to jedno a po drugie każde skrzyżowanie pokonuje się z ograniczonym zaufaniem do innych kierowców i bacznie obserwuje co robią. Bo inaczej kończy się jak na załączonym filmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać to HONDA - to g.........o nie samochód. Przy takim uderzeniu dachowanie ??? Co to za wynalazek ??? Kupa Plastiku z silnikiem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 szybkie żubry :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW zakodowywuje nr rejestracji nikt nie wie ze to Honda o nr LSW 28384.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najłatwiej zwalić winę na kobietę - to kierujący hondą miał CZERWONE światło i nie powinien był wjeżdżać na skrzyżowanie!!! a co byś powiedział gdyby kierujący zamienili się miejscami i to kobieta byłaby w hondzie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Miasta powinna wprowadzić zakaz wjazdu samochodów z rejstracją LSW do centrum Lublina. Na pewno bezpieczeństwo znacząco wzrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pojazdom z rejestracją LU wjazdu do Świdnika. Na pewno zwiększy się ilość miejsc parkingowych, bo zazwyczaj parkują na dwóch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię Swoją Wieś i wszystko jasne, najtańszy tuning LSW. I jakie czerwone?-późnofioletowe było. Baaaa....Cała paleta kolorów tylko nie czerwone. Nie za prędkosc a włsnie takim idiotom powinno zabierac sie prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...