Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To Ono było Komendantem. A ja myślałem, że Komendantem była Ta sirotka Marysia Laszczka czy jak tam. Co plotła trzy po trzy bez składu i ładu. Chyba Tę Komendantkę też POgonią w dal i to siną. Trzeba chłopa z jajami co umie parę zdań poprawnie sklecić i pilnować swoich "Krawężników" bo w Lublinie masa potrąceń pieszych na pasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz już się nic nie będzie Działo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafił zrobić porządku w Puławach to go pogonili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętna Wigilia, fajny prezent pod choinkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ono było Komendantem. A ja myślałem, że Komendantem była Ta sirotka Marysia Laszczka czy jak tam. Co plotła trzy po trzy bez składu i ładu. Chyba Tę Komendantkę też POgonią w dal i to siną. Trzeba chłopa z jajami co umie parę zdań poprawnie sklecić i pilnować swoich "Krawężników" bo w Lublinie masa potrąceń pieszych na pasach.
Już za chwil kilka stwierdzisz, że nie był zły. Udławisz się pis-em szybciej niż myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz pisiory beda wszedzie powciskani to dopiero sraka sie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laszczka tańczyła bez gwiazd to chyba zostanie jak nie zatapialny p.Wójtowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz czekamy na odwołanie marszałka i to akurat będzie słuszną decyzją :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak późno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy jeszcze na odwołanie Napoleona z kielc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietna wiadomosc.dosc juz ukladow i kolesiostwa.wywalic bez prawa do powrotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moglibyście dać zdjęcie aktualne.W końcu to generał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nowy wojewódzki pamięta o Tomaszowie Lub. :) czas na porządki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prostego,nieumiejacego sklecić zdania gościa to nie widziałem, plecak nad plecaki do tego prosty chłopaczek, na lubartowska go rzucic na nocny patrol a nie na olbrzymią emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietna wiadomosc.dosc juz ukladow i kolesiostwa.wywalic bez prawa do powrotu
Układy i kolesiostwo to się właśnie zaczynają. Pisiory rządne są wszelkiej władzy. Szkoda, że tego nie widzisz...... p.s. Używaj polskich fontów, jeśli potrafisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS chce wsadzić swoich ludzi żeby mogli rządzić z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy szef milicjantów będzie z Torunia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układy i kolesiostwo to się właśnie zaczynają. Pisiory rządne są wszelkiej władzy. Szkoda, że tego nie widzisz...... p.s. Używaj polskich fontów, jeśli potrafisz....
  Nie będąc zwolennikiem pisu, stwierdzam, z czym się raczej większość zgodzi, że to chyba niemożliwe by jakakolwiek inna ekipa przebiła platformę oszustów w działaniu na szkodą Polski i Polaków. Więc kolego, daruj sobie takie bezpodstawne opluwanie. Po owocach ich poznacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz "Szkodnika "jeszcze wywalić. Takiego jak on dawno Lublin nie widział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miód na moją dusze i serce i najlepszy prezent gwiazdkowy. Moje zdanie podzielą pewnie setki policjantów którzy mieli styczność z tym człowiekiem. Tak Panie działo ciesze się z całego serca, że w końcu i pana potraktowano tak jak pan traktował innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...