Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Piątek usunięty z Platformy Obywatelskiej

Utworzony przez moto, 29 października 2009 r. o 12:14 Powrót do artykułu
MOTOCROS NIE WYSZEDŁ MU NA DOBRE. A PAN TARAS SPROWADZIŁ GO DO ŁECZNEJ, SZKODA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 październik - "Janusz Palikot wycofał prywatny akt oskarżenia przeciwko radnemu Dariuszowi Piątkowi" (ludzki pan z tego Palikota, wybaczył) 29 październik - "Zarząd Krajowy PO usunął Piątka z partii" (nie zadzieraj z wiceszefem PO, Dariuszu, bo ma długie ręce)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PO co im czlowiek który brudzi w partii...sam sobie winien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkoda mi tego pseudo biznesmena PIĄTKA, który dorobił się po 89 roku, nie reprezentując sobą nic więcej ma parcie na władze. W ogóle powinni go z Lublina wyrzucić bo jak dla mnie to potencjalny cwaniaczek, zarówno z mowy jak i zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nich Pan Piątek napisze, powie co zrobiła dla Lublina - Lubelzczyzny. Ja wiem - poptostu nic !!! Zawody motocrosowe - były będą - wiec Pan P niec nierobił Bardzo dobrze - podobnie resztę obiboków - wywalić i udowodnić że są nic niewarci dla miasta i ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojoj jaka szkoda. I z kim teraz drugi pajac wieck..(cos tam, nie pamietam dokladnie) od motocrossu bedzie walczyl o pieniadze z miasta na swoj "sport"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w sumie cel swój spelnił, nie ma sensu dłuzej tracic czasu na politykowanie. Razem z więckowskim przeforsowali tora crosowy więc misja spełniona. Troche długo z tym im zeszło ale w końcu się udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze Więckowskiego wywalić z PiS - u , oni dwaj robią wałki na swoją korzyść (czyt. KM Cross), ja sam jestem sympatykiem sportów motorowych , ale to w jaki sposób Oni to robią to po prostu poraża. A to wszystko za przyzwoleniem koleżków z Ratusza , niestety. Wasyla tez POGONIĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątek - Więckowski - dwaj najbardziej lubiani ludzie z Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Szabas (czy tam inny dzień tygodnia) w PełO - czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu PO - BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ KOLEGOM A RYSIO Z KASYNA POMNAZAŁ MAJĄTEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma cię kocha platforma cię lubi a palikoto i PARTIA TUSKA nie wybacza foto świetne [ http://www.wpisz24.pl/2009/05/28/historia-jest-wazna/ ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co teraz bedzie z motocrosem w Gorniku Leczna, moze prezes Taras wstrzyma im pieniadze i da dla pilkarzy. pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie!!!! Smieszyło mnie kiedyś, jak Pan Piatek głosował przeciko inwestycji na górkach czechowskich, a potem się dziwił jako prezes, ze nie otrzymał od własciciela zgody na zorganizowanie zawodów! hahaha Wykazał się swoim intelektem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie i Panie z Agory miejcie tę zasadę, że w takich sprawach winien być głos zainteresowanego. U Was cały czas: " nie odpowiada na telefon", " z dobrze poinformowanej strony, chcący zachować anonimowość. To było dobre w PRL. III RP trwa już 20 lat. A Wy jak ten szewc co robił po II wojnie oficerki bo taka była wówczas moda. Moda na oficerki minęła i firma padła. U Was firma nie padnie ale zaufanie już padło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...