Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Sz.: Rzuciłem w Palikota butem, a nie kamieniem

Utworzony przez krk, 14 czerwca 2010 r. o 15:38 Powrót do artykułu
Brawo Dariusz Sz. ! Najwidoczniej PaliKOT ma gdzieś żołnierzy walczących za niepodległość Polski a szkoda... I tak ten pajac ma tylko garstę zwolenników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda dziadu, że to nie był kamień, zachowujesz sie Palikocie jak cnotka nie wydymka, trampka żeś się przestraszył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot ty HUJU zaje***y - jeśli masz dzieci to choć dla nich by się nie wstydziły mógłbyś zamknąć ten swój świński pier***ony ryj - ku*** nie mogę już patrzeć na tego chama zaje***ego. Czemu takim hujom poświęca się choćby linijkę tekstu w gazecie jakiejkolwiek???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest mi wstyd ze tedn de...il jest z Lubelskiego . PAlikot do domu bronić rodziny bo jeszcze ich gumowymi trampkami aushahsha . Jk mozna wybgrać wybory w taki sposób . zal mi go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nie na temat ale W KOŃCU są te 2 przetargi na 5 autobusów i 30 trolejbusów...tylko ponad 3 miesiące opóźnienia;D ale są!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z Lublina Panie Palikot, już wszyscy mają cię dość, zrozum to wreszcie i nie ośmieszaj się więcej. Miarka się przebrała u nas ludzie są tolerancyjni ale wszystko ma swoje granice, które Pan przekroczył zbyt wiele razy...... Niech Pan się cieszy że jeszcze od nikogo nie dostał Pan, ja na Pana miejscu bym się obawiał......... Trzeba być kompletnym ślepcem i ignorantem żeby nie widzieć jakie są nastroje w stosunku do Pana osoby i nie pomoże tu Gazeta Wyborcza bo jej też wszyscy mają już dość...... Pozdrawiam mimo wszytko Pana Panie Palikot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra dobra, tak nienawidzicie Palikota na na PO chętnie głosujecie? Na Bronka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle.Jeśli takie są preferencje wyborcze na Lubelszczyźnie jakie na tym forum ,to nic dziwnego,że każdy ją rabie jak popadnie.Jest tam jeszcze coś do zlikwidowania czy wszystko już zlikwidowane, bo to chyba jedyny sensowny pomysł na tamten region?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE PALIKOT PRZEBADAJ SIE ZACHOWUJESZ SIE JAK BYS MIAL ADHD ALE WIEKU SREDNIEGO POLACZONE Z PRZEKWITANIEM.STARY A NIE POWAZNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot sam niejednokrotnie naruszył swoją godność - no bo latanie z wibratorem lub picie alkoholu w miejscu publicznym jest godne posła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie pozwolę szkalować AK nawet Januszowi Palikotowi." Janusz Palikot, Janusz palikot.,,, A, to ten producent wibratoróww? Widziałem w tv jak machał gumowym penisem, pewnie je produkuje?. Nie? A to nie wiem, kto to Janusz Palikot. Pewnie nikt ważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że tacy ludzie jak Palikot zostają posłami i piastują najwyższe państwowe urzędy to jest jeden wstyd. Drugi wstyd jest taki, że nie potrafią zachować się jak cywylizowani ludzie tylko jak małpy w cyrku. Jak inaczej określić zachowanie Palikota na zorganizowanym przez siebie tym nibywiecu, na którym ani niczego sensownego nie powiedział, ani tym bardziej nie zaprezentował oprócz swojej własnej głupoty i zwyczajnego chamstwa. Słoma wyłazi z butów panie Janusz? Najwidoczniej chyba właśnie tak się dzieje... A szkoda, bo dotąd ceniłem pana za niezależność w poglądach i nieuleganie żadnym narzuconym przez PO standardom. Tym razem jednak zrobił pan o jeden krok za dużo i wlazł pan w szambo. Swoje własne zresztą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy cyrk ma swojego klauna. PO jak widać też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandetny niedorobiony polityku, wróć lepiej do pędzenia spirytusu, bo przez swoje chore zagrywki przynosisz tylko wstyd naszemu miastu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla jasności- palikot nie jest z LUBLINA. To menda z podbiłgorajskiej wsi. chciało by się zaśpiewć- ..jestem ze wsi. to widać słychać i czuć..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi nas mieszkańców fakt ze taki Palikot może wszystkim grać na nosie swoima i tak nikt mu nic nie zrobi czy tak bedzie wygladał rząd pod " skrzydłami PO " jezeli to nie idziemy na wybor bo i PO CO Palikot z nikim niechce rozmawiac i tak yteż bedzie potem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ci zrobił szkoda że nie kamieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wyszło szydło z worka - palikmiot łże jak pies. Nie odróżnia trampka od kamienia, ćwok i tyle. Palikmiot swoim ujadaniem próbuje zatuszować (przykryć) fak popełnienia przez niego dwóch przestępstw: 1. zorganizowania wiecu politycznego, wyborczego, bez zgody UM. 2. zagłuszania legalnie zorganizowanego wiecu J.Kaczyńskiego. Mnie najbardziej interesuje, czy lubelska prokuratura jest w kieszeni Palikmiota, czy jednak nie. Jeśli umorzą te dwie sprawy - wszystko jasne, są na usługach.Ale może... jakiś cień nadziei na uczciwość i nieprzekupność prokuratorów we mnie jest. Wiem - naiwny jestem jak dziecko! Ale dajmy im szansę. Umorzą - kupione szmaty. Nie umorzą - szacunek za uczciwość. Niech sami wybiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę , znowu czytam ,,Dziennik" i kogo mam przed oczami ? PALIKOTA!!!!!. To już zaczyna mnie mdlić..... Jestem pełna podziwu , dla Pana Dariusza Sz. za to, że okazał się prawdziwym człowiekiem i przeprasza tego pożal się posła. Myślę ,że niewielu by się na to odważyło, bo najzwyczajniej nie miał go za co przepraszać .Mało tego, że ,,wydrwipałek " zorganizował sobie anty-wiec i zagłuszał zebranych ludzi , którzy przyszli na spotkanie z J. Kaczyńskim, drwił sobie z kandydata PiS-u i jego zwolenników, to jeszcze ma jakieś zastrzeżenia do wyborców PiS-u, ba nawet szydzi z Pana Darka cyt:..– Człowiek ze zdjęcia ponoć przyszedł do mojego biura publicznego i chciał mnie przeprosić. To typowa zagrywka PiS – stwierdził w piątek lubelski poseł. Pismo do prokuratury opatrzył wspomnianym zdjęciem." Pytanie; jaki ma Palikot dowód na to ,że Pan Darek jest zwolennikiem PiS-u ? Może był przypadkowo na wiecu J . Kaczyńskiego, chciał posłuchać , co ma do powiedzenia. Dlaczego PALIKOT mierzy wszystkich jedną miarką ? Ten człowiek powinien na prawdę zacząć się leczyć, bo niedługo żaden psychiatra go nie przyjmie ( nawet za grubą kasę ) Sam ludzi prowokuje ( organizując anty-wiec i zagłuszając legalne spotkanie z kandydatem PiS-u ), następnie nie będąc pewnym , czym ktoś w jego kierunku rzuca (cyt Palikot twierdzi, że podczas środowego happeningu na placu Litewskim jakiś człowiek rzucił w niego przedmiotem przypominającym kamień. Potem mężczyzna w ciemnych okularach pokazał posłowi środkowy palec w obraźliwym geście. Gest uwiecznił fotoreporter Gazety Wyborczej Lublin. Prokuratura – zanim Palikot złożył zawiadomienie o przestępstwie – rozpoczęła badanie czy została naruszona nietykalność i godność funkcjonariusza publicznego."-) kieruje sprawę do prokuratury. Jestem więcej , niż pewna, że Palikot sprawę wygra, bo jaki mamy Rząd, taki mamy Sąd. Zapewne uzna się ,że Palikot nie zorganizował nielegalnej agitacji wyborczej i nie utrudniał prawa do kandydowania J. Kaczyńskiemu , natomiast uzna winę Pana Dariusza Sz. ( ten zapewne nie ma takiego wsparcia i pieniędzy , jak Palikot) . Mam ogromną nadzieję, że Prezydentem nie zostanie Komorowski, bo będzie jeszcze gorzej niż jest obecnie. Każdy inny kandydat , ale nie z PO ( zresztą on się tak nadaj na prezydenta , jak wół do karety). W chwili obecnej PO rządzi i mamy , to co mamy- kto przy korycie , ten rozpływa się w zachwycie... Cyt: Lubelski poseł dostał wczoraj od Partii Demokratycznej tytuł "Dziennikarza Roku”. Figurkę zielonego kameleona w biało-czarnym pudełku Palikot otrzymał za "odwagę zadawania pytań i poruszanie najbardziej drażliwych kwestii”. Poseł zapewnił, że nadal będzie politykiem, ale takim, który wkracza w dziennikarstwo rozumiane jako zadawanie trudnych pytań i wyprowadzanie z równowagi opinii publicznej. " NIC DODAĆ , NIC UJĄĆ - Jak ma się kasę i poparcie ekipy rządzącej, widać można WSZYSTKO, bo i tak,, g...no mi zrobią'' Mam nadzieję ,że się ludzie opamiętają- jest jeszcze kilka dni...... CYT; ARMIA BARANÓW, KTÓREJ PRZEWODZI LEW, JEST SILNIEJSZA OD ARMII LWÓW, PROWADZONEJ PRZEZ BARANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPCY LUBIĄ GDY SIĘ O NICH MÓWI CZY DOBRZE CZY ŹLE! ALE SĄ SŁAWNI I TYLKO O TO CHODZI BY BYŁO GŁOŚNO! CO ZROBIŁA KOMISJA PRZYJAZNE PAŃSTWO DLA LUBELSZCZYZNY???? CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE??????? PROSZĘ O INFORMACJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...