Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowa siłownia w Lublinie. Ćwiczysz za zero złotych! Zdjęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2017 r. o 20:58 Powrót do artykułu
...i to jest ta pomoc Żuka dla rodzin? Normalny Polak nie lata na siłownie i inne fitness bo szanuje siebie i rodzinę! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby ja albo moja żona tam latała z goło doo poom i świeciła wdziękami innym. Miasto ma pomagać a nie niszczyć normalnych zawartych w obliczu pana Boga związków kobiety i mężczyzny! PO-matolstwo wymyśliło dla nowobogackich ateistów i pedofili zajecie na wolny od okradania Polaków czas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
...i to jest ta pomoc Żuka dla rodzin? Normalny Polak nie lata na siłownie i inne fitness bo szanuje siebie i rodzinę! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby ja albo moja żona tam latała z goło doo poom i świeciła wdziękami innym. Miasto ma pomagać a nie niszczyć normalnych zawartych w obliczu pana Boga związków kobiety i mężczyzny! PO-matolstwo wymyśliło dla nowobogackich ateistów i pedofili zajecie na wolny od okradania Polaków czas!
ile płacą za pisanie takich bzdur?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no lepiej żeby żona siedziała na *** w domu, latała koło ciebie i dzieci, nie przejmując się włąsnym zdrowiem i ciałem. myślisz,ze kto chodzi na siłownie to tylko po to ,zeby na dupy popatrzeć??? powiedz mi co normalny człowiek ma robić??? tylko pracować, przynosić pieniadze , zapłacić podatki i rachunki, itd.... posadzić przed tv *** i nic nie robić?? w dodatku jak masz darmową siłownię?? wspominasz o ateistach ... lataj sobie do tego swojego kościoła, słuchaj klechów, dawaj im kasę a w zamian co ???? no tak utrzymuja oni za to swoje dzieci, kochanki, samochodzy i inne gadzety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak na inny temat. jakby kogoś interesowało kto i jakie dopłaty otrzymał z unii, to wystarczy podać nazwę gminy: ***beneficjenciwpr.minrol.gov.pl/search
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie coś dla wszystkich a nie tylko dla rozmnazających się jak króliki rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forma w jaki sposób napisany jest ten artykuł to wypociny i żal . Chyba ktoś nie czyta co pisze. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny za takie sprzeniewierzenie publicznych pieniędzy był paragraf i pierdel panie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ggg to debil. Ty jesteś eunuch i nie możesz sie rozmnazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to nie wspiera rodzin. Przeważnie kozystaja osoby samotne co maja dużo czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jonasz napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
...i to jest ta pomoc Żuka dla rodzin? Normalny Polak nie lata na siłownie i inne fitness bo szanuje siebie i rodzinę! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji żeby ja albo moja żona tam latała z goło doo poom i świeciła wdziękami innym. Miasto ma pomagać a nie niszczyć normalnych zawartych w obliczu pana Boga związków kobiety i mężczyzny! PO-matolstwo wymyśliło dla nowobogackich ateistów i pedofili zajecie na wolny od okradania Polaków czas!
typowy pisowski półmózg, na takich to nawet szkoda klawiatury...
Przecież to napisał typowy PełOwski troll - śmierdzi prowokacją na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie przyszlo ci do glowy bezmózga kobieto,ze zebralo sie duze grono obywateli mieszkańcow lublina i zebralo wiele podpisów za tym własnie obywatelskim projektem?projekt obywatelski oznacza wlasnie projekt zgłoszony przez ludzi ktorym na czymś zależy,wiec o zadnym sprzeniewierzeniu nie moze byc mowy.jak chcesz cos dla siebie to zbieraj podpisy na darmową solarkę i tipsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ss napisał:
a nie przyszlo ci do glowy bezmózga kobieto,ze zebralo sie duze grono obywateli mieszkańcow lublina i zebralo wiele podpisów za tym własnie obywatelskim projektem?projekt obywatelski oznacza wlasnie projekt zgłoszony przez ludzi ktorym na czymś zależy,wiec o zadnym sprzeniewierzeniu nie moze byc mowy.jak chcesz cos dla siebie to zbieraj podpisy na darmową solarkę i tipsy.
Na lichwiarski kredyt ten wodotrysk będzie i to ja mam Ci tę zabawkę spłacać ? Darmo to możesz wieczorem po buzi dostać na Lubartowskiej. Oprzytomnij lemingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sie zleca koksy z całego województwa chyba :D Bardzo dobra nowina i oby więcej takich w innych dziedzinach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiosna idzie. Lepiej ziemię skopać pod swoje warzywa a nie do marketu zapieprzać rurkowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rz napisał:
Wiosna idzie. Lepiej ziemię skopać pod swoje warzywa a nie do marketu zapieprzać rurkowcy.
a to sobie baranie kop, ja za darmo dostaję 500+ na 6 dzieci i nie mam zamiaru się męczyć przy głupim kopaniu ziemi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak pomyśleć o siłowni pod chmurką w Ogrodzie Saskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko że godziny zajęć z aqua aerobicu to chyba tylko dla bezrobotnych. Między 11 a 13 większość osób pracuje niestety:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpuszcza tam 14 latka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla amatorów w sam raz. Zaawansowany potrzebuje wejść bez stresu, że już miejsc nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...