Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Darmowa strefa kibica powstanie na Globusie!

Utworzony przez h, 14 czerwca 2012 r. o 11:59 Powrót do artykułu
a kiedy będzie otwarta? jutro będzie już działać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz proponuję bojkot płatnej strefy... a co, niech mają za swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarze tego miasta my mieszkańcy wielkiej łachy nie potrzebujemy w ostatniej chwili. Chcecie aferkę tym wyciszyć? Nic z tego. Ja tam się nie wybiorę bo bojkotuję "wielką łaskę włodarzy". A ty czytelniku co zrobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarcie Strefy - czerwiec 2013.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Prezydencie. Ma Pan jaja - żeby rządzić dalej. Dalej - spodziewam się, oceny działalności prezesa Targów Lublin - przez udziałowca - Miasto i Marszałka. Gratuluję szybkiego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już bardziej nie da się skompromitować,Na sam finał było otworzyć!!!!!Słoma w butach i lniana koszula przepasana sznurkiem to marka Lublina,największej wiochy Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda jednak się zdarzają !!! Brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk + cały Ratusz i decydenci + firma Targi lublin S.A. ... zapamiętajcie ich dobrze. Śmierdzi układzikami gorzejj jak w szambie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Brawo Panie Prezydencie. Ma Pan jaja - żeby rządzić dalej. Dalej - spodziewam się, oceny działalności prezesa Targów Lublin - przez udziałowca - Miasto i Marszałka. Gratuluję szybkiego działania.
.... bu ha ha. "Szybkie działanie" na ostatni mecz grupowy Polaków. Zrobione tylko po fali krytyki w bojaźni o wynik wyborczy w kolejnym partyjnym rozdaniu. Klaskaj dalej, klaskaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strefa powinna być od początku i oczywiście darmowa. Dlaczego np. Parczew może mieć bezpłatną strefę kibica a Lublin nie? Bo przecież trzeba wyciągnąć pieniądze. Wyszedł z tego niezły skandal, ale mam nadzieję, że w sobotę będziemy razem kibicować! Dobre posunięcie prezydenta, ale szkoda, że od razu tak nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo a co z imprezą masową??? Poprzednie próby zorganizowania strefi kibica były negatywne rozpatrywane głównie z powodów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Wtedy dla Urzędu MIasta i policji były to imprezy podwyższonego ryzyka a teraz nie są? Teraz można sprzedawać jeszcze na nich piwo??? Gdzie jest prokuratura ja się ptyam! To jest jawne przestępstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarze tego miasta my mieszkańcy wielkiej łachy nie potrzebujemy w ostatniej chwili. Chcecie aferkę tym wyciszyć? Nic z tego. Ja tam się nie wybiorę bo bojkotuję "wielką łaskę włodarzy". A ty czytelniku co zrobisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie rozumiem jednej rzeczy... mamy tyle wawozow, teren po cukrowni, blonie zamkowe, zalew i mnostwo innych "plenerow". dlaczego, cholera dlaczego w piekny czerwcowy wieczor na sile upycha sie nas w "halach" - celowo cudzysłów???? kto mi to logicznie wytłumaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie, wstyd !!!! Najmniejsza nawet wiocha zdołała zorganizować porządną darmową strefę kibica, a miasto LUBLIN po raz kolejny olało swoich mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Krzysztof, świetna decyzja. Targi faktycznie zachowały się skandalicznie. Życzę dużo sił, determinacji i zdrowia. I spokoju w strefie kibica. Brawo Krzysztof.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się Gnojarz opamiętał.... Zobaczcie ludzie jak to platformiarstwo działa, jak jest krytyka to szybko coś robią żeby wizerunek poprawić. Ale żeby wcześniej coś zrobić dla ludzi to już mają to w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Brawo Krzysztof, świetna decyzja. Targi faktycznie zachowały się skandalicznie. Życzę dużo sił, determinacji i zdrowia. I spokoju w strefie kibica. Brawo Krzysztof.
zamilcz wazeliniarzu lizodupcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja! Ale ... zgadzam się z ela - mamy wiele plenerów. Przypominam mecz Skry i Jastrzębia w siatkówkę kiedy to było w hali tak duszno i gorąco, że ludzie prawie mdleli. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahah, tym razem żenua w wykonaniu komentujących. Nie ma strefy ŹLE i racja - strefę zrobią w trymiga JESZCZE GORZEJ. W tym kraju nie da się normalnie żyć! Tu jad kiełbasiany nie jest wytwarzany przez kiełbasę - są osobniki wyposażone w gruczoły go produkujące i potem wylewające na forum. Jeszcze raz powtórzę: Brawo Panie Prezydencie! Teraz tylko trzeba rozliczyć winnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...