Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no proszę , bezpłatnie i z anteny a w Hrubieszowie za cyfrowe programy łącznie trzeba zapłacić okolo 150 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miesięcznie pokreślam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) Jeśli mamy telewizor LCD albo plazmowy to nie ma potrzeby kupować dekodera. ? Od kilku lat wszystkie produkowane telewizory odbierają sygnał cyfrowy ? mówi Józef Krupiński ze sklepu Video Top w Lublinie (...) A ja myślałem, że to dekoder decyduje o odbiorze programu cyfrowego Dokładniej dekoder DBV-T ze standardem kodowania MPEG-4. Czyżby w Video Topie zostały jeszcze odbiorniki z MPEG-2 i za pośrednictwem wciskanego kitu oraz z pomocą Dziennika chcą się ich jak najszybciej pozbyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to bezpłatne programy TVP1 i TVP2, jak moja babcia płaci za tą beznadzieję abonament
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Abonament" zwał jak zwał płacimy za posiadanie odbiornika (radio/telewizor) na nie za bezpłatne kanały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornella napisał:
Jakie to bezpłatne programy TVP1 i TVP2, jak moja babcia płaci za tą beznadzieję abonament
Beznadzieja to jest TVN i Polsat. A babcia jako emerytka jest zwolniona z opłaty abonamentowej. Więc nie wprowadzaj zamieszania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sygnał cyfrowy będzie można odbierać ze zwykłej anteny, jednak sprzęt musi być dość nowoczesny. ? Telewizja nie dotrze, jeśli używamy anteny siatkowej. Czyli takiej, która przypomina suszarkę do bielizny ? wyjaśnia Piotr Dziubak (rzecznik UKE)" No to jak wygląda "zwykła antena" żeby odbierała naziemną telewizję cyfrową DVB-T ? W marketach są pokojowe anteny (ze wzmacniaczem i zasilaczem) za 30 - 80 zł. Czy takie anteny wystarczą żeby się odczuło tę "cyfrową jakość obrazu" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kupno TV paci się podatek Vat, za posiadanie drugi raz. bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle głupot na raz, w jednym "artykule" dawno nie spotkałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej gazetce nie chodzi autorom o to aby czytelnik się dowiedział czegoś tylko żeby ją kupił.A tytuł do kupna zachęca.To taka uwaga na przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Tyle głupot na raz, w jednym "artykule" dawno nie spotkałem.
Słuszna uwaga bo nawet niewiadomo o którym mux'ie mowa 3 czy 1.Jeżeli to mux3 to nadajnika z Piask dla Lublina niema na liście jest tylko Dęblin,Biała Podlaska i Chełm.TVP podpisało umowę z Emitelem na MUX 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zadam jedno pytanie: ile należy zapłacić, żeby mieć te programy za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszystkie telewizory LCD i Plazmy mają DVB-T, tuner DVB-T można kupić za 200 zł. Każda antena odbierze sygnał cyfrowy, ale antena siatkowa (szerokopasmowa) nie nadaje się jeżeli mieszkamy daleko od nadajnika, taka antenana zalecana jest do 10 km. Dobrą antenę kupimy już za około 40 zł i na tym kończą się koszty odbioru telewizji cyfrowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mowa tutaj o TVP1, TVP2, TVP 3, TVN, TV Puls, TV4 i Polsacie. ? Różnica w jakości w stosunku do sygnału analogowego jest gigantyczna, obraz jest wysokiej rozdzielczości, jak z satelitarnych platform cyfrowych ? zauważa Piotr Dziubak." Kanały HD w pierwszym multiplekse!!! - chyba w marzeniach Pana Piotra. Zostaje tylko pogratulować fachowej wypowiedzi. Jak tacy "fachowcy" w Polsce się zajmują cyfrywacją to nie dziwi, czemu tak długo się to ciągnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak byłem w okolicach Poznania to naziemna telewizja cyfrowa ma 12 stacji TVP 1 TVP 2 TVP 3 Poznań TVP 3 Warszawa Polsat TVN TV 4 TV Puls TVP Kultura TVP Historia TVP Sport TVP HD Ciekawe jak będzie u nas. Oby nie gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to darmowa skoro każdego dnia straszy się mnie spotami " NICZEGO NIE OBEJRZYSZ I NICZEGO NIE USŁYSZYSZ" jak nie zapłacisz abinamentu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
Jak to darmowa skoro każdego dnia straszy się mnie spotami " NICZEGO NIE OBEJRZYSZ I NICZEGO NIE USŁYSZYSZ" jak nie zapłacisz abinamentu ?
Abonament płaci się za każdy posiadany odbiornik telewizyjny i radiowy, a ta reklama dotyczy firm w których takie odbiorniki się znajdują. Pozostali jak na razie jak chcą to płacą a jak nie to z tego co wiem to nie mogą brać udziału w konkursach sms-owych emitowanych przez telewizję publiczną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyfrowa jakość- jako abonent platform cyfrowych od paru lat mało nie walnąłem ze śmiechu głową w biurko. Staroświecki "śnieg" zostanie zastąpiony nowoczenymi "pikselami" jak z kiepskiego divx-a. Jakość TVP Info z Astry jest światowa- na poziomie Iranu Różnica taka że w sporej części województwa na "kawałku kabla" zamiast anteny obraz będzie bez zakłóceń a posiadacze "siatek" wystarczy jak wymienią wzmacniacze w puszkach na symetryzatory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpaprańcy ja chcę zapłacić 17 zł/miesiąc i oglądać o przyzwoitym czasie programy Pani Gargas,Jureckiego, Pospieszalskiego,Wildstejna,Ziemkiewicza a jak mi się spodoba to i posłuchać profesora Nowaka w felietonie nadawanym w Radio Maryja 0 13.30. Natomiast mam gdzieś ocenzurowane łajno chociażby było ono nadawane w najnowszej technologii. Wyjaśnienie....proszę bardzo Joanna Rawik,Nalepa,Rosiewicz,Geppert,Sośnicka i długoby wymieniać-ich można było słuchać i słuchać ....a jakoś zamilkli ,albo są skazywani na zamilknięcie. Dzisiaj na rynku muzycznym zapanował DODYZM reprezentowany przez umuzykalnionych na siłę wyjców....na takie coś to ja chodziłem do knajpy ze striptisem bo chciałem nacieszyć oko po kilku głębszych a nie uwrażliwione na piękno ucho.Może to i zadowala takich słuchaczy co to jadą na festiwal i mylą drzwi wejściwe do wagonu z drzwiami wejściowymi do toalety a peron z muszlą klozetową.BIG CYC -kompletne dno,artystyczne NIC wychowane i wyedukowane w/g programu "RÓBTA CO CHCETA" Zrobili....- ale to coś to może zadowolić ŻAKOWSKIEGO i NAJSZTUBA ponieważ,odnoszę wrażenie że w Polsce im gorzej tym dla nich lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura redaktorku. dowiedz się ktory to mux i ktory nadajnik i puknij sie w łeb. Coś usłyszał i się napalił ludzie zobaczą tytuł i się napalą. Ja was prosze trzymajcie jakiś poziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...