Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest STANDARD w zachodniej Europie, ale w Polsce trzeba z tej okazji ustanowić święto zapewne święto kościelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajzy ! Nie zaprosili mnie na ten "pokaz", abym sprawdził na ile jest ten pojazd przystosowany dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich... Bo w ich tą "propagandę" nie do końca wierzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Http://t1p.de/t5c1 ten pociąg wejdzie w zycie, zmienia mu leciutko przód ze wzgledu aerodynamiki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z torami? Dlaczego miasto w odległości 1 godz. pociągiem wymaga 2-3 godz. jazdy? Wi-Fi fajne, ale jak rzuca pociągiem to trudno myszką trafić w link...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak na odpuście , kler kropidło , paniusia po wiejsku ubrana i kwiaty :) Do Krakowa przez Warszawę z 8 godz i nie ważne ile godzin tylko że jest komfortowo i to jak :) To powinien być standard już dawno a nie sensacja , dlaczego brak szybkich i tanich połączeń np do Warszawy , Krakowa , Zakopanego czy Wrocławia , busiarzom dalej będziecie dawać zarobić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdzie chołota i zdewastuje. Szkoda będzie.   A dlaczego pendolino nie wjedzie do lublina... bo tory są nie przystosowane i te DARTy to tylko uciszenie społeczeństwa ze wschodu (czyt. Trzeciego świata)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wewnątrz, ale do wjazdu są podnośniki pneumatyczne. Darty od pendolino są jednak znacząco tańsze. Dobrze że myśli się o potrzebach naszego regionu, teraz pora podokańczać pozostałe inwestycje otwarte przez byłego ministra skarbu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie chociaż szybciej czy bite 2:40 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdzie chołota i zdewastuje. Szkoda będzie.   A dlaczego pendolino nie wjedzie do lublina... bo tory są nie przystosowane i te DARTy to tylko uciszenie społeczeństwa ze wschodu (czyt. Trzeciego świata)
Coś mi się wydaje że to będzie porównanie DARTa z pendolino. Ciekawe który okarze się lepszy, mniej zawodny, wygodniejszy w stosunku do ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w cztardzieści pienć minut do wawy to niesłychane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie coś się dzieje na kolei. Dzięki bogu, że dart nie ma nic wspólnego z lokomotywą wyborczą pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co, trzeba przyznać że byly juz minister skarbu Państwa się postarał dla naszego regionu. Ta, niewątpliwie jak i inne jego inwestycje na pewno się opłacą.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a ja naiwny myślałem że to zastąpi kibelki (poczciwe EZT-y) dla ludu. Ale jak widać tylko burżuje ICC będą tym jeździć a reszta dalej w kiblach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z torami? Dlaczego miasto w odległości 1 godz. pociągiem wymaga 2-3 godz. jazdy? Wi-Fi fajne, ale jak rzuca pociągiem to trudno myszką trafić w link...
  W 2016 modernizowac mają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w cztardzieści pienć minut do wawy to niesłychane
    taa....w 45 minut do W-wy.... chyba śnicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że to będzie porównanie DARTa z pendolino. Ciekawe który okarze się lepszy, mniej zawodny, wygodniejszy w stosunku do ceny.
  Większość z niezorientowanych na dworcu myślała, że to pierdziolino jest ten Dart. Bo jak się pierwszy raz w życiu zobaczyło pociąg inny niż dotychczas to większość myśłi "pendolino". Tak naprawdę w temacie są tylko kolejarze i co bardziej zorientowani. Reszta tego nie rozróżnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy klapa nie będzie opadać, toż to dopiero będzie sukces polskich kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociąg ekstra bardzo mi się podoba, jeszcze do tego lepsze tory i w końcu mielibyśmy kolej na przyzwoitym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tjaaaaa....A teraz trochę faktów. Właśnie PKP wprowadziło na trasę Lublin - Warszawa wagony w standardzie Intercity. A zaraz potem opóźnienia w standardzie Intercity (czyli takie jakich jeszcze nie było). Wyjechałem z Lublina z 40 minutowym opóźnieniem, zaś wróciłem z opóźnieniem 1 h 10 min (na 2 godzinnej trasie z minutami !!!). Śmiać się czy płakać....? Nie wspomnę o tym, że "wygoda" w słowniku PKP oznacza wagony bezprzedziałowe, w których nie masz żadnych możliwości regulowania siedzenia (w tych starych nie było z tym problemów), więc jak chcesz rano trochę się zdrzemnąć, to albo na baczność albo wcale. Gdzie te plusy? Automatycznie otwierane drzwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt faktem tory nie takie, jakie powinny byc. Pociąg fajna sprawa dla tych którzy lubia podrózować pociągiem :) mnie tam sie osobiscie podoba ten pomysl. Myślę, że gdyby Karpiński teraz wygrał wybory to i rozwiązanie w temacie torów tez by się znalazło. Wierze że mu się uda i to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...