Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gonić darmozjadów do roboty!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech jak lokatora nie stać na opłacenie czynszu z różnych powodów to gmina przejmuje opłaty Naj prościej jest wyrzucić ludzi na bruk Osoby które utraciły pracę lub za mało zarabiają część kosztów powinna ponieść gmina
ja zarabiam 1350 zł i nie zalegam z opłatami mimo że mam 2 dzieci na utrzymaniu. I ja mam na takich pasożytów co nie chce się pracować jeszcze łożyć. by mieli na wódę kosztem chleba dla moich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostaną po 500+ to zapłacą zaleglości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość (9 lutego 2016 o godzinie 21:22) Żuk musi mieć na swoje specjalne żarcie w restauracjach i innych i stara się dopaść biedotę, która można zastraszyć aby wyrwać z nich ostatni grosz co na chleb dla dzieci mają! Polska się zmienia na dobre, ale u nas nadal pomiatanie ludźmi bośmy nie wymienili PO matołów w wyborach tak jak Polacy w sejmie i tak dalej ... Kazdem powinien mieć robote taka żeby zaplacic za mieszkanie i mieć jeszcze no i te opłaty sa za wysokie za cos mało warte w normalnym swiecie! Amerykanin czy jakiś szkop nie chciał by tak żyć jak setki miljonow Polaków! DEBIL W męskiej lub źeńskiej postaci mógł takie wypociny napisaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ja mam dokładać do pasożytów,mają na wódę i papierosy ,powinni płacić za wynajmowane mieszkania/ Część osób czynsz może odpracować,spróbujcie znaleźć chętnego do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech jak lokatora nie stać na opłacenie czynszu z różnych powodów to gmina przejmuje opłaty Naj prościej jest wyrzucić ludzi na bruk Osoby które utraciły pracę lub za mało zarabiają część kosztów powinna ponieść gmina
Bzdura , jesli masz prawo do Harz IV to gmina placi ,albo masz zasilek ,ale najpierw musisz conajmniej 1,5 roku pracowac bz miec te prawa...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...