Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
UMCS jest uczelnią publiczną czy prywatną? Jeśli publiczną to jakie podstawy ma kierownik katedry do takich działań? Zacny Pan Kowalski argumentami pokonałby wszystkich lubelskich polityków. Czyżby się bali, że młodzi dziennikarze przejrzą na oczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna wróciła, i to w wielkim stylu. Dziennikarze lewackiego tabloidu decydują kto z kim i gdzie może się spotkać i dyskutować. Wstyd tylko za panią profesor - swoją decyzją dała przykład skrajnej hipokryzji i kunktatorstwa. Tacy ludzie nie powinni wychowywać młodzieży, nawet tej starszej , studiującej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda wolność słowa w Polsce! Czyżby kierowniczka z UMCS bała się, że pan Kowalski powie poprostu o patrziotyźmie a nie o jakimś nacjonaliźmie???? A dlaczego pani z UMCS nie przeszkadzają antyklerykalne hasła pana posła kabacinskiego??? Wszak one bardziej urażają uczucia ludzi niż krzyczenie Bóg Honor Ojczyzna przez narodowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram ONR, ale odwoływanie debaty, w której każdy mógłby wyrazić swoje opinie w kulturalny sposób, a nie cegłówką, to zagranie zupełnie niezrozumiałe. Przypomina mi się sytuacja, kiedy kilka lat temu z Chatki Żaka znikła wystawa koszulek z hasłami typu "Jestem gejem", "Jestem lesbijką". Kiedy wystawa została zlikwidowana, pojawiły się głosy, że to łamanie wolności słowa. A teraz z czym mamy do czynienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewactwo sie wszędzie już zaplęgło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakich to poglądów antysemickich znana jest ONR i co złego jest w poglądach nacjonalistycznych P. redaktor(ze)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, chętnie posłuchałbym takiej debaty, może by tak w TV...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd dla UMCS, nie dopuszcza do dyskusji ludzi o innych poglądach. zapewne trzeba kiwać główką na jeden tylko pogląd, śmiech na sali. mam nadzieję, że poseł z rzecznikiem fajnie sobie pogadają nawet i na ławce na pl. litewskim jak ich nie chcą w murach uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polscy narodowcy są grupą prześladowaną we własnym kraju. Tymczasem ich środowisko niczym się nie zhańbiło i może być dumne z Romana Dmowskiego, ogromnej grupy profesorów z wybitymi ekonomistami i prawnikami oraz żołnierzy NSZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa... nie ma to jak być dumnym ze spuszczania wpier***u lewakom, homoseksualistom, Żydom i masonom. Nie wiem kto jest bardziej popierdzielony: ONR czy postkomuchy (tzw. środowiska lewicowe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za czasówśmy dożyli przybłędy i ich służalcy rządzą naszą ojczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tofelek napisał:
Komuna wróciła, i to w wielkim stylu. Dziennikarze lewackiego tabloidu decydują kto z kim i gdzie może się spotkać i dyskutować. Wstyd tylko za panią profesor - swoją decyzją dała przykład skrajnej hipokryzji i kunktatorstwa. Tacy ludzie nie powinni wychowywać młodzieży, nawet tej starszej , studiującej.
I tak każdy wie, że Gazeta Wybiórcza to gówno pisane przez żydowskich redaktorów (Michnik-Szechter, Blumsztajn...) i postawa tego tabloidu nie dziwi. Postawa Uniwersytetu Minionych Czasów Socjalistycznych w sumie też nie z wiadomych względów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załoze sie ze gdyby byla organizowana debata z Biedroniem to o sprzeciwie pani "prof." absolutnie nie byłoby mowy...ba, jeszcze bałaby sie sprzeciwic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Profesor bardzo dobrze zrobiła. Jakiekolwiek dopuszczanie takich osób do publicznych debat to promowanie ich poglądów, im mniej osób o nich wie tym mniej osób złapie się ich haczyk. Czy na takiej samej do publicznej debaty powinno się dopuścić na przykład Goebbelsa a propagował swe poglądy? Też wrzeszczelibyście o wolności słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian zmiażdzyłby swoimi racjonalnymi poglądami młodego posła i wyszłoby kto wszedł do sejmu. Czyzby Palikot interweniował w dbałości o swoj wizerunek? Dla tych co są za odwołaniem debaty. O ONR wiecie tyle co wam napiszą,pokażą w telewizji i czerpnie z tego wiedzę, pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze, takich organizacje jak ONR nie powinno dopuszczać się do głosu. dziwi mnie, że w Polsce, która tak wiele doświadczyła wczasie wojny jest jeszcze miejsce dla ludzi, którzy mają takie poglądy. i niech nikt mi nie mówi, że jest to patriotyzm, ONR to banda łysoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
bardzo dobrze, takich organizacje jak ONR nie powinno dopuszczać się do głosu. dziwi mnie, że w Polsce, która tak wiele doświadczyła wczasie wojny jest jeszcze miejsce dla ludzi, którzy mają takie poglądy. i niech nikt mi nie mówi, że jest to patriotyzm, ONR to banda łysoli.
przed 50 lat Polska doświadczyła jeszcze więcej, a ludzie bronią komuchów i lewicowców, eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
bardzo dobrze, takich organizacje jak ONR nie powinno dopuszczać się do głosu. dziwi mnie, że w Polsce, która tak wiele doświadczyła wczasie wojny jest jeszcze miejsce dla ludzi, którzy mają takie poglądy. i niech nikt mi nie mówi, że jest to patriotyzm, ONR to banda łysoli.
za dużo sie telewizji naoglądałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż stalinowska Gadzinówka każe to Iwona Hofman słucha... dobra komunistka tak właśnie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy GW ingeruje w autonomie uczelni wyższej???? I jaki prawem ja się pytam????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...