Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślałem, że na uniwersytetach dąży się do poznania prawdy przez badanie różnych poglądów i punktów widzenia, a dyskusje służą do prezentowania tych poglądów i konfrontowania ich, żeby słuchający i uczestnicy mogli sobie wyrobić zdanie i przekonywać siebie nawzajem. A tu niespodzianka - na UMCS niepotrzebna jest dyskusja, wystarczy pani profesor Hofman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Od kiedy GW ingeruje w autonomie uczelni wyższej???? I jaki prawem ja się pytam????
Wiesz jaka jest rola kobiety w narodowym socjaliźmie studentko? Być materacem dla rasy panów. I tyle Twojej autonomii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Członkowie ONR mają drzewka w Jad Vaszem a komuniści nie maja kto wie czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję tak kto ma jakąś opinię o byciu politycznie usłużnym nałukowcem niech pisze na adres iwona.hofman@umcs.pl ... ja napisałem tak: "W związku z Pani postawą usłużnej służki stalinowskiej gadzinówki pozwalam sobie przesłać pani jako pracownikowi publicznej a nie partyjnej uczelni wyrazy szczerej dezaprobaty dla Pani serwilistycznej postawy i gotowości usługiwania żądaniom stalinowskich mediów. Uważam że przynosi Pani wstyd swemu nazwisku tytułowi i stanowisku. Z wyrazami szczerego obrzydzenia Przemysław Leniak"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziwne. Kierownik zakładu zakazuje jakiegoś spotkania, które organizują studenci. Takie kompetencje są w gestii dziekana; on decyduje co i jak na wydziale. Ale, p. dziekan postanowił mieć czyste ręce i decyzję złożył na jakąś kobietę, podobno profesor. Przecież to jest skandal, praktyki cenzorskie. A p. Biedroń może na tym wydziale mieć spotkanie i wygadywać co zechce. Marksiści to nazywali dialektyką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Od kiedy GW ingeruje w autonomie uczelni wyższej???? I jaki prawem ja się pytam????
Czy to nie W.I. Lenin mówił o organizatorskiej funkcji prasy? No a pożyteczni czerwoni się podporządkują. Może w nagrodę pani profesor uda się założyć starą rodzinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prof. Hofman może w papierach i ma tzw. profesurę, ale postępowaniem bardziej przypomina barbarzyńcę niż uczonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
załoze sie ze gdyby byla organizowana debata z Biedroniem to o sprzeciwie pani "prof." absolutnie nie byłoby mowy...ba, jeszcze bałaby sie sprzeciwic...
Akurat trafiłeś w dziesiątkę. Wczoraj tj. 29.11.2011 o godzinie 18-tej tak debata się odbyła w auli politologii UMCS. Byłem to wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Profesor bardzo dobrze zrobiła. Jakiekolwiek dopuszczanie takich osób do publicznych debat to promowanie ich poglądów, im mniej osób o nich wie tym mniej osób złapie się ich haczyk. Czy na takiej samej do publicznej debaty powinno się dopuścić na przykład Goebbelsa a propagował swe poglądy? Też wrzeszczelibyście o wolności słowa?
Nawet nie masz pojęcia ilu narodowców min. z lubelskiego ONR-u studiuje na lubelskich uczelniach. A tobie przypomnę tępy fieju, że propagowanie komunizmu w Tym Kraju też jest zabronione, więc (idąc twoim tokiem rozumowania) każdy artykuł Wybrańczej jest ukrytym propagowaniem komunizmu, bo wszyscy myślący samodzielnie znają rodowody redaktorów i dziennikarzy tego szmatławca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz jaka jest rola kobiety w narodowym socjaliźmie studentko? Być materacem dla rasy panów. I tyle Twojej autonomii
A co ma wspólnego narodowy socjalizm z ONR-em? Przecież, to dwie przeciwstawne ideologie. Przypominam, że niemieccy naziści i sowieccy komuniści, mają te same korzenie w socjalizmie. To właśnie komunistyczny Związek Sowiecki był największym sojusznikiem Hitlera aż do 1941 roku. Chyba sama za długo za materac robiłaś i dlatego masz takie braki w wiedzy podstawowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Nawet nie masz pojęcia ilu narodowców min. z lubelskiego ONR-u studiuje na lubelskich uczelniach. A tobie przypomnę tępy fieju, że propagowanie komunizmu w Tym Kraju też jest zabronione, więc (idąc twoim tokiem rozumowania) każdy artykuł Wybrańczej jest ukrytym propagowaniem komunizmu, bo wszyscy myślący samodzielnie znają rodowody redaktorów i dziennikarzy tego szmatławca.
Właśnie się wygadałeś. To co Was interesuje najbardziej to rodowody i wg rodowodów szukacie wroga. To wspólna cecha faszyzmu i komunizmu. Masz niewłaściwy rodowód idziesz pod ścianę. Do ilu pokoleń wstecz planujecie sprawdzać te rodowody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Akurat trafiłeś w dziesiątkę. Wczoraj tj. 29.11.2011 o godzinie 18-tej tak debata się odbyła w auli politologii UMCS. Byłem to wiem.
własnie wczoraj o 21 przeczytałem niusa na DW o tym...no coz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Właśnie się wygadałeś. To co Was interesuje najbardziej to rodowody i wg rodowodów szukacie wroga. To wspólna cecha faszyzmu i komunizmu. Masz niewłaściwy rodowód idziesz pod ścianę. Do ilu pokoleń wstecz planujecie sprawdzać te rodowody?
Dyskusja z tobą to strata czasu, bo jesteś ograniczony. W "rodowodach" chodzi przede wszystkim o wychowanie i zaszczepienie pewnych poglądów. Polski nacjonalizm NIGDY nie bazował na rasizmie jak to było w niemieckim nazizmie. Stosunek przedwojennych narodowców do Żydów (bo chyba o to ci chodzi) wynikał nie z ich pochodzenia, ale z innych przyczyn. Historia to wyjaśnia, tylko trzeba ją znać. Teraz mój stosunek do takich osób jak np. Michnik, Blumsztajn, Szczuka itd. wynika z ich antypolskiej (w moim odczuciu) działalności, a to że akurat mają pochodzenie żydowskie, to tylko potwierdza słuszność moich poglądów w tej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzenie... Michnik czy Blumsztajn jednak Żydami nie są - komuniści nie mieli narodowości Bycie komunistą wymagało wyzbycia się religii, tradycji i kultury. nie można być komunistą chcąc być czymś więcej niż kupą poruszającego się mięsa I naprawdę nie wolno o tym zapominać. Tym bardziej nie powinni o tym zapominać polscy narodowcy jako że narodowość właśnie prze kulturę tradycję a i religię sie przenosi a nie przez plemniki i komórki jajowe... "W "rodowodach" chodzi przede wszystkim o wychowanie i zaszczepienie pewnych poglądów." - ano własnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Profesor bardzo dobrze zrobiła. Jakiekolwiek dopuszczanie takich osób do publicznych debat to promowanie ich poglądów, im mniej osób o nich wie tym mniej osób złapie się ich haczyk. Czy na takiej samej do publicznej debaty powinno się dopuścić na przykład Goebbelsa a propagował swe poglądy? Też wrzeszczelibyście o wolności słowa?
TRZYMAC NAZIZM DALEKO OD UCZELNI. CALE TO FORUM POKAZUJE, JAKIM PROBLEMEM STAJE SIE ON W POLSCE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle na ten temat http://www.google.pl/imgres?q=faszyzm+nie+przejdzie&hl=pl&sa=X&biw=1920&bih=985&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=Mc1_WYXUwqAI4M:&imgrefurl=http://www.facebook.com/event.php%3Feid%3D110181765712799&docid=mPg5P28mm85ULM&imgurl=http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/41608_110181765712799_978669_n.jpg&w=200&h=167&ei=3lrXTvuSBoXu0gGO4tTNDQ&zoom=1&iact=rc&dur=351&sig=117702886451075987040&page=1&tbnh=119&tbnw=143&start=0&ndsp=68&ved=1t:429,r:18,s:0&tx=23&ty=67
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRON napisał:
Dyskusja z tobą to strata czasu, bo jesteś ograniczony. W "rodowodach" chodzi przede wszystkim o wychowanie i zaszczepienie pewnych poglądów. Polski nacjonalizm NIGDY nie bazował na rasizmie jak to było w niemieckim nazizmie. Stosunek przedwojennych narodowców do Żydów (bo chyba o to ci chodzi) wynikał nie z ich pochodzenia, ale z innych przyczyn. Historia to wyjaśnia, tylko trzeba ją znać. Teraz mój stosunek do takich osób jak np. Michnik, Blumsztajn, Szczuka itd. wynika z ich antypolskiej (w moim odczuciu) działalności, a to że akurat mają pochodzenie żydowskie, to tylko potwierdza słuszność moich poglądów w tej sprawie.
I mamy następną gnidę bez krzty honoru Jeśli już masz jakieś poglądy to się do nich przyznawaj i ich broń a nie opowiadasz nam że krzycząc "Żydzi do gazu" nie masz na myśli pochodzenia ale inne przyczyny, krzycząc "Polska tylko dla Polaków" nie masz na myśli szowinizmu i rasizmu tylko co innego, mówiąc o "asfalcie" masz na myśli masę bitumiczną, "hajlując" zamiawiasz pięć piw, biorąc na "pokojową" manifestacje kastet, podkute buty i bejsbola ubierasz biżuterię, buty przeciwślizgowe w ramach gołoledzi i laskę gdyby jeden homo napadł Ciebie i tuzin Twoich kolegów. Całkowity brak honoru tak nie bronić swych poglądów i stanowisz całkowite zaprzeczenie przedwojennych polskich narodowców. Reasumując jesteś tylko zwykłym bandytą ulicznym, kozakiem do czasu zwinięcia przez siły porządkowe, a wtedy przeistaczas się w małego skrzywdzonego miauczącego kotka. Jesteś zwykłą gnidą i tak się powinieneś podpisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zajeżdża tym klimatem http://www.youtube.com/watch?v=SblRmirRTwk&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
Świetny pomysł, chętnie posłuchałbym takiej debaty, może by tak w TV...?
Prosze uprzejmie oto dyskusja o polskim patriotyzmie ---- http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...